[#61] Re: Zamiennik ekranu do A1200

@Madman, post #60

Ależ z mojej strony nie ma problemu - sorry, jeżeli tak to zabrzmiało :/ - pisząc o tym ponownym zagięciu mam na myśli samodzielną operację (że spróbuję sam) albo samodzielne przycięcie, tak aby pasowało do tej konkretnej obudowy (w żadnym razie nie przez Ciebie).

Fotki zapodałem aby przedstawić, że w tej obudowie co mam wyszła taka różnica i to uwzględnić w następnych blachach jakie byś zamawiał - nic poza tym.

Jak będziesz dorabiał blachy (po tej poprawce) to niewykluczone, że je od Ciebie zamówię. Zastanawiam się czy jest szansa na zrobienie wersji do A500 a jeszcze lepiej do A600?

Jesteś spoko gość i tego nic nie zmieni! jupi!

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2023 18:12:45 przez Adinfo
[#62] Re: Zbiórka na nowe ekrany do A1200 od Madmana

@recedent, post #1

Hej,

Mam zapytanie od osoby z forum na te blachy - zamienniki osłony portów w a1200, czy byliby chętni? Bo 1 sztuki nie dam rady zrobić, minimum to 5szt.
[#63] Re: Zbiórka na nowe ekrany do A1200 od Madmana

@madman15, post #62

Jak ktos potrzebuje to mogę odstąpić...mam z wcześniejszej partii.
[#64] Re: Zbiórka na nowe ekrany do A1200 od Madmana

@orila, post #63

Jestem zainteresowany, PM w drodze
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem