[#31] Re: Amiga rulez (książka)

@MDW, post #25

Dlatego trzymam kciuki aby Jazzcat coś takiego kiedyś zrobił. Ten jego art z początku sceny to prawdziwa art :)
1
[#32] Re: Amiga rulez (książka)

@Adinfo, post #24

Nie zdążyłem się załapać ale na szczęście po 06.06 (najwcześniej) książka będzie dostępna w sprzedaży standardowej
[#33] Re: Amiga rulez (książka)

@Adinfo, post #24

mam już i swój egzemplarz. Nie będę wklejał, ale dobrze zapamiętajcie po lekturze, który model Amigi jest idealny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

te spinki to mogliby se darować, no bo co ja niby mam z tym zrobić? Przypiąć do rękawa? A uzbierało mi się takich w szufladzie już co najmniej trzy. Nie rozumiem mody na spinki.
[#34] Re: Amiga rulez (książka)

@snajper, post #33

te spinki to mogliby se darować, no bo co ja niby mam z tym zrobić?


Wyrzuć do kosza na śmieci. Problem solved.
[#35] Re: Amiga rulez (książka)

@Drakon, post #34

No, snajper, wieczny malkontent, ręce opadają, dziecku jakiemuś bym dał... Wracając do tematu, książka grubsza (w sensie ilości stron rzecz jasna) niż Historia Amigi Piksel Po Pikselu, graficznie fajna, nawet bardzo, czcionka niestety tak samo mała jak w Historii Amigi, nie wiem czy tylu Amigowców 40+ ma jeszcze tak dobry wzrok, ja muszę to czytać przy dobrym oświetleniu, na przyszłość, może zamiast tych "spinek" z którymi nie wiadomo co robić, może powinni dodawać okulary Komiks też fajny ;)
3
[#36] Re: Amiga rulez (książka)

@Drakon, post #34

nie no, nie jestem takim synem marnotrawnym. Ale naprawdę... Jak już dają coś takiego, to mogliby przynajmniej wykorzystać konkretną grę. Bo Alien Breed to taki ni pies, ni wydra, coś na kształt świdra - niby słabe nie jest, ale też nic wybitnego, zapychacz pudełka na dyskietki. Jak już się uparli na Team17, to milion razy lepsze jest choćby Body Blows.
LukHash to przynajmniej dał na spince ładną panią z pistoletem.


@Madman
w sumie dobry pomys, można tym krzewić amigorulezowość. Dam guwniakowi somsiada.
[#37] Re: Amiga rulez (książka)

@juen, post #27

ale o Tanks Furry jest dopiero w tej :P

Szkoda, że tak późno się opatrzyłem
Może na Pixel Heaven ktoś będzie sprzedawał? Jestem dobrej myśli.
[#38] Re: Amiga rulez (książka)

@Koyot1222, post #37

Do mnie też dotarła, wczoraj wieczorem :) Super jakość, bardzo ładnie wydana i ekstra się prezentuje. Będzie można zabrać na wakacje do poczytania ;)

Jeśli chodzi o zawartość, to tak jak poprzednicy pisali wcześniej - zbiór artykułów z PIXEL-a, PSX-a, różnych wspominkowych edycji (jak np. specjalne wydanie C&A na Pixel Heaven). Ale bardzo miło jest mieć to wszystko w jednym miejscu, jestem bardzo zadowolony :)
1
[#39] Re: Amiga rulez (książka)

@Koyot1222, post #37

po co czekać - już jest na Alle... i to w korzystnej cenie :P
[#40] Re: Amiga rulez (książka)

@RokiS, post #39

gość się zreflektował i zszedł na 260.
[#41] Re: Amiga rulez (książka)

@snajper, post #40

Mimo wszystko.... Od 6.06 (bodajże) do kupienia w normalnej cenie....
1
[#42] Re: Amiga rulez (książka)

@RokiS, post #39

po co czekać - już jest na Alle... i to w korzystnej cenie :P


https://allegrolokalnie.pl/oferta/amiga-rulez-ksiazka-dodatki-okladka-limitowana

Powiem krótko - przegięcie.
1
[#43] Re: Amiga rulez (książka)

@Madman, post #42

był czas przywyknąć ;)
[#44] Re: Amiga rulez (książka)

@Axe1971, post #41

Od 6.06 (bodajże) do kupienia w normalnej cenie

Super! OK
1
[#45] Re: Amiga rulez (książka)

@Mariodj, post #43

był czas przywyknąć ;)

Do kogo? Że frajer szuka większego frajera? Mnie chodziło o brak szacunku do autorów chociaż... paradoksalnie, może się okazać, że ta aukcja przysporzy klientów wydawcy bo nikt o zdrowych zmysłach czegoś takiego za tak chorą cenę nie kupi (chyba, że za ileś lat) kiedy w sprzedaży pojawi się to za kilka dni, w rozsądnej, normalnej cenie.

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2022 12:14:06 przez Madman
1
[#46] Re: Amiga rulez (książka)

@Madman, post #45

Mogę odsprzedać jeden komplet (książka plus dodatki), kupiłem niechcący 2 razy, najpierw w marcu na początku kampani, potem oczywiście zapomniałem i kupiłem w maju drugi komplet. Cena normalna 89 plus przesyłka. Jeszcze nie rozpakowałem nawet drugiej paczki, także podeśle oryginalnie zapakowaną. Ktoś chętny niech pisze na priv.
2
[#47] Re: Amiga rulez (książka)

@exolon, post #46

Cześć

Nie wiecie może, gdzie można książkę kupić?

PS
Nie mogę dodać posta, muszę dać "odpowiedz".
[#48] Re: Amiga rulez (książka)

@łysy0800, post #47

Bierz od Exolona. Co do oficjalnej sprzedaży to w aukcji pre-orderowej było napisane

"W sprzedaży regularnej książka pojawi się najwcześniej 6 czerwca w w wyższej cenie (109 PLN) plus koszty wysyłki (i bez dodatków z przedsprzedaży). Jej dystrybucja będzie realizowana wyłącznie ze pośrednictwem kanałów własnych Wydawcy, wobec czego cena nie ulegnie obniżce w przyszłości."

Zapewne wydawcy chodziło o ich stronę shop.pixel-magazine.com ale póki co, nie widzę tam tej książki.

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2022 10:18:01 przez Madman
[#49] Re: Amiga rulez (książka)

@Madman, post #48

Niestety już poszła.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem