Komentowana treść: Film z pokazu w Newcastle
[#1] Re: Film z pokazu w Newcastle
Czy mnie oczy nie myla? Kogo ja tu widze jako wspolpracownika PPA? No super, ja myslalem ze PPA nie ulega zadnym durnym wojenkom, jest bezstronne. Teraz gdy pracownik Genesi pisze o produktach konkurencji to na PPA beda same rzeczowe, uczciwe i szczere newsy

Bosz... teraz tylko mozna sie spodziewac informacji o A1/OS4 w stylu "acepowym".

[#2] Re: Film z pokazu w Newcastle
Rzeczywiście po przerwie na przywrócenie standardowego taktowania



Czyżby ze 133Mhz na 100Mhz?
[#3] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #1

Proszę o wyjaśnienie w którym miejscu ten news jest nierzeczowy, nieuczciwy czy nieszczery. Dziękuję.
[#4] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #2

Nie - chodziło o zegar procesora, o ile zdołałem zrozumieć autora prezentacji (dżwięk jest taki sobie) z 933 na 800 MHz.
[#5] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #1




nie uważam, żeby news stracił coś na obiektywnosci,



a co do filmiku, faktycznie jakosc zenujaca, cieszy natomiast to ze system staje sie lepszy z dnia na dzien (a te zwieszki, mysle ze mozna zrzucic na kark overclocku). mnie sie podobalo, jeszcze zeby wiecej bylo widac
[#6] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #4




jak pisze na ekranie z 12 minuty 10 sekundy filmiku, przetaktowanie było z 933 mhz na 1 ghz
[#7] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #3


Biorac pod uwage Twoj stosunek do A1/OS4 i Twoje liczne komentarze na ich temat, ktorych na PPA mozna wiele poczytac, uwazam ze nie mozna sie spodziewac obiektywizmu z twojej strony.
[#8] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #7

Nie odpowiedziałeś na pytanie, tego się zresztą spodziewałem, stawiania bezpodstawnych zarzutów. Nie lubię, gdy się mnie ocenia w sposób "czego się można po nim spodziewać". Wyjaśnię Ci jedną rzecz, pisząc newsa reprezentuję w pewien sposób portal. Natomiast pisząc komentarz reprezentuję siebie. W związku z tym złośliwości i ironizowanie, na jakie mogę sobie pozwolić w komentarzach, są niedopuszczalne w newsie. A teraz proszę Cię o ponowne przeczytanie komentarza numer 3 i odpowiedź na moje proste (wydawałoby się) pytanie.
[#9] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #1


Cóz, jeżeli użytkownicy (?), czy testerzy AOS4 wolą nabierać wody w usta, albo tworzyć atmosferę tajemniczości, wykorzystując mit nazwy...



Znasz jakiegoś blisko związanego z AOS4 człowieka, który mógłby informować czytelników PPA w sposób rzetelny, na temat tego systemu?
[#10] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #4


Przecież 933 można osiągnąć tylko na FSB 133MHz (mnożnik 7x) a 800 z FSB 100MHz (mnożnik 8x).
[#11] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #8


Krashan, owce myślą binarnie

Nie dopuszczają myśli, że można nie podchodzić emocjonalnie do sprawy, że o szerszym spojrzeniu na temat nawet nie wspomnę



(tutaj pierdyliard emotikonów powinien błysnąć, by każdy zrozumiał)

[#12] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #8


Nie lubię, gdy się mnie ocenia w sposób "czego się można po nim spodziewać".

Sam jestes temu winien.



Wyjaśnię Ci jedną rzecz, pisząc newsa reprezentuję w pewien sposób portal. Natomiast pisząc komentarz reprezentuję siebie.

Zgadza sie, ale to w swoj wlasny sposob formulujesz tresc newsa i z tego powodu mozesz nie byc obiektywny przez "Twoja prezentacje", ktora poznalismy w komentarzach.



A teraz proszę Cię o ponowne przeczytanie komentarza numer 3 i odpowiedź na moje proste (wydawałoby się) pytanie.

A ja Ciebie prosze o ponowne przeczytanie komentarza nr 1. To zdanie, ktore spowodowalo pytanie, mowi, ze nie uwazam Cie za kompetentna osobe, jako pracownika Genesi.
[#13] Re: Film z pokazu w Newcastle
Tak ogolnie chcialbym zauwazayc, ze Krashana newsy nie raz byly zamieszczane na PPA i jakos nie nikt nie mial nic przeciwko. Ci ktorzy nie wierza mi na slowo moga uzyc wyszukiwarki z prawego panelu. Prosze nie wszczynac kolejnej bezsensownej dyskusji na xxx komentarzy. Jak Krashan bedzie nierzetelny (w co watpie) to wtedy sie bedziemy martwic. ;)
[#14] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #9


Znasz jakiegoś blisko związanego z AOS4 człowieka, który mógłby informować czytelników PPA w sposób rzetelny, na temat tego systemu?



A dlaczego musi byc to czlowiek zwiazany z OS4? Uwazam, ze na pewno pracownik jednej firmy nie powinien informowac o produktach firmy konkurencyjnej.
[#15] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #7


Z tego co wiem, to masz możliwość wstawiania newsów. Czemu tego nie robisz? Jeśli Ci tak bardzo zależy na wizerunku OS4, to o to zadbaj, bynajmniej nie w oczerniających komentarzach (IMHO całkowicie bez powodu).
[#16] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #14


Nawet jeżeli w żaden sposób treść wiadomości nie wskazuje na złe intencje?

Nie przesadzasz trochę?
[#17] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #12

Widzę, że się nie dogadamy. To może jakieś audiotele, żeby było prościej. Pytanie brzmi "Czy news który tu komentujemy jest napisany w sposób nierzeczowy, nieuczciwy lub nieszczery?" Odpowiedzi: a) tak, b) nie. Mam nadzieję, że starczy Ci odwagi cywilnej i uczciwości, żeby na tak jednoznacznie postawione pytanie odpowiedzieć bez kręcenia i chowania się za "moją prezentację w komentarzach" i odpowiadania pytaniem na pytanie. No i oczywiście żeby swoją odpowiedź uzasadnić. A jeżeli nie, to cóż, świadczy to wyłącznie o tym, że nie interesuje Cię rzeczowa dyskusja tylko obrzucenie mnie błotem. A więc - a) czy b)?
[#18] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #14




Hmm, mógłbyś w takim razie napisać JAK powinien zabrzmieć ten news gdyby pisała go osoba kompetentna?

[#19] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #15


Mam, taka mozliwosc i jesli mam taka oochote - wstawiam newsa. Niestety, najczescniej sie zdarza, ze ktos z ekipy jest szybszy :)
[#20] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #17


Probujesz mi wmowic cos czego nie napisalem. Ocena rzetelnosci newsa w tym przypadku moze byc subiektywna i z tego powodu nidzie jej nie okreslilem. Powtorze jeszcze raz to samo, moze zrozumiesz o co mi chodzi: To zdanie, ktore spowodowalo pytanie, mowi, ze nie uwazam Cie za kompetentna osobe, jako pracownika Genesi.

That's all.

[#21] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #17


Probujesz mi wmowic cos czego nie napisalem. Ocena rzetelnosci newsa w tym przypadku moze byc subiektywna i z tego powodu nidzie jej nie okreslilem. Powtorze jeszcze raz to samo, moze zrozumiesz o co mi chodzi: To zdanie, ktore spowodowalo pytanie, mowi, ze nie uwazam Cie za kompetentna osobe, jako pracownika Genesi.

That's all.

[#22] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #20

Wszystko jasne. EOT.
[#23] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #20

Cóż... Ponieważ ktoś jest pracownikiem jakiejś firmy informatycznej,
to nie wolno mu podawać newsów? Człowieku zastanów się, popadaż w
paranoję, wszędzie widzisz wrogów? Na razie najmniej obiektywizmu
reprezentujesz tu właśnie Ty.
[#24] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #23


Ponieważ ktoś jest pracownikiem jakiejś firmy informatycznej, to nie wolno mu podawać newsów?

Nie jakies - konkurencyjnej.



Na razie najmniej obiektywizmu reprezentujesz tu właśnie Ty.

Dlatego ja nie wstawiam newsow o "tematch kontrowersyjnych". Proste, prawda?
[#25] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #24

1) Każda firma informatyczna jest w jakiś sposób konkurencją innej...
2) co w tym newsie jest kontrowersyjnego? To, że odbyl sie pokaz? Czy
może to, że nakręcono z niego film?
[#26] Re: Film z pokazu w Newcastle
Chyba jakiś kretyn puszcza te filmiki z OS4 w sieć. Chodzi mi o kompresję. Wolę ściągać 10 filmików po 20MB niż jedno g...o 50MB.

[#27] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #25


1. No, ale tu bez watpienia widac konkretne firmy (nie "kazde") i jaka jest tu konkurencja (nie "jakas").

2. Nie przeinaczaj tego co napisalem. Chodzi mi o tematy kontrowersyjne, wiesz ktore to.

A tak w sumie: nie udawaj greka, OK? :)
[#28] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #26


nie mow kretyn bo zaraz cie reactor zaszczuje ze jestes z konkurencji. jak ktos chce divx to moge wystawic.
[#29] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #27


Nie udaje greka... Po prostu nie rozumiem Twojego ataku...
[#30] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #25

Kontrowersyjne, jak sądzę jest to, że w newsie jest mowa o zawieszaniu się AmigaOS4. Idę o zakład, że gdyby to Daniel napisał tego newsa, to o zawieszaniu się nie byłoby ani słowa. To taka polityka "wygładzania rzeczywistości" znana nam doskonale z exec.pl. Zawieszanie się wynikało z nadmiernego przetaktowania procesora. Moim zdaniem robienie pokazu systemu operacyjnego na przetaktowanej maszynie to głupota, ale tak zdecydował prowadzący prezentację. Nie wiem dlaczego, może po to żeby pokazać, że AmigaOne "też ma 1 GHz"? Nie pierwsza to już kiepsko przygotowana prezentacja tego systemu. Miejmy nadzieję, że ostatnia.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem