Komentowana treść: Film z pokazu w Newcastle
[#61] Re: Film z pokazu w Newcastle
oj, oj, oj...nawet ja takiego piekła nie rozpętałem. hehe i bardzo dobrze. Trudno powiedzieć żeby Pegazowcom udawał się obiektywizm w stosunku do A1, i na odwrót; nie będę sympatyzował się z Pegasusem, jako zwolennik Amigi One. A to że ktoś wyraża swoje poglądy i jest czasami żle odbierany, no cóż...żyjemy w wolnym kraju. Coraz bardziej żałuję że amisia podzieliła się na dwa obozy...Proponuję tak. Ludzie, siadajcie do komentarzy min. po 2 pifkach.



Ps. Macieeeeek! Lepszego batona nie trafiiisz !
[#62] Re: Film z pokazu w Newcastle
Tymczasem pojawila sie rowniez wersja mpeg (w 4 czesciach) filmu z Newcastle (February 21st 2004). http://www.amigaoneproductions.co.uk/media.htm
[#63] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #52


co ty piszesz? Morgoth nowy jest? Nie zna zwyczjów.... no sorry to ja też jestem nowy... :)
[#64] Re: Film z pokazu w Newcastle
Dajcie już sobie luz z tymi hasłami, nie klocic sie, bo amiga tego teraz nie potrzebuje!!!
[#65] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #43


[#66] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #43


133MHz przy mnożniku 6,5 daje 866 a nie 800

[#67] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #43


133MHz przy mnożniku 6,5 daje 866 a nie 800

[#68] Re: Film z pokazu w Newcastle
W odpowiedzi na komentarz #12




O rany, alez bredzisz. Chyba masz goraczke.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem