Komentowana treść: MorphOS Team wyjaśnia
[#31] Re: MorphOS Team wyjaśnia

@Cargo, post #28

W odpowiedzi na komentarz #28


Zmierzam do tego, ze przy kupnie Pegaza nie bylo mowy o tym, ze bede musial "osobno" dokupic kazda kolejna wersje MOSa.



A czy teraz jest powiedziane, ze bedziesz musial zaplacic za nowa wersje MOSa? Jak slusznie zauwazyl Jaca na forum - to uzytkownicy zaczeli mowic o platnej nowej wersji MOSa, nie MOS-team.
[#32] Re: MorphOS Team wyjaśnia

@Amig_OS, post #24

W odpowiedzi na komentarz #24


A ja wole natywnego cgfx'a i dma. Bedziemy sie teraz tak przerzucac, co kto ma, czego konkurencja nie ma?
[#33] Re: MorphOS Team wyjaśnia

@MDW, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16




MDW wez daj se gazu z wywodami natemat jak tu zle bo zaczynasz przypominac polaka !!! :D

co do platnego mosa to jesli ceny benda jak za dystrybucje lina

przynajmniej te non profesional to moze byc byle by to mialo w standarcie soft nie gorszy niz lin :)



ps.powiedz mi czy ty masz cos zglowa czy wogole niemasz pojecia o sytuacji na swiecie. Czeczenia jest pod ruskimi w zambi glod (badz wojna niewiem nei badalem), jesli sie niemyle irak byl pod saddamem wiec hyba polska tu nie pasuje a sens istnienia tego kraju to nie jest kwestia do rozwazania na portalu amigowym.
[#34] Re: MorphOS Team wyjaśnia

@Cargo, post #28

W odpowiedzi na komentarz #28


O czym Ty w ogóle mówisz? Twoje spekulacje są całkowicie pozbawione sensu.
[#35] Re: MorphOS Team wyjaśnia

@Amig_OS, post #24

W odpowiedzi na komentarz #24


Gdzie mogę kupić wersję dla classica?
[#36] Re: MorphOS Team wyjaśnia

@Cargo, post #30

W odpowiedzi na komentarz #30


Nazwany jest uaktualnieniem, bo tak jest napisane w oficjalnym tlumaczeniu:


Please, to nie jest żadne oficjalne tłumaczenie. Ciężko się czasami tłumaczy zlepki informacji, które pojawiają się tu i ówdzie i ciężko jest większość z nich przełożyć na polski, aby był on w miarę zrozumiały. Oficjalna informacja mówi o "release", które w domyśle przetłumaczono jako "uaktualnienie". Można równie dobrze zastosować wyrażenie "nowa wersja" ale to także raczej nie odda do końca tego o czym mówi oficjalna informacja. Wszyscy jednak doskonale wiedzą o co chodzi.
[#37] Re: MorphOS Team wyjaśnia

@MDW, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


No nie może być Zgadzam się z tobą też uważam że nowy mos powinien być

płatny.



Koniec świata

[#38] Re: MorphOS Team wyjaśnia

@Cargo, post #28

W odpowiedzi na komentarz #28


Wypowiadasz sie tak jakbys wiedzial o czym w ogole mowisz. Proponuje przeczytac jeszcze raz newsa, pomyslec trzy razy i napisac cos z sensem.
[#39] Re: MorphOS Team wyjaśnia

@MDW, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


wiesz co?! ten kraj istnieje dla jaj, to nie kowalski czy nowak

jest winny temu co sie tu wyrabia, tylko rligijni zboczency, politycy , ehh za pieknie to wyglada - "politycy" oo!

i loodzie ktorzy sie im podporzadkowuja, osobiscie

NIE CIERPIE TUTAJ ZYC, ale nie mam kasy zeby wyjechac gdzie indziej , wiec 300 pln w ta czy w tam ta to dla przecietnego

polaka wrecz fortuna, a juz zupelnie nie rozumiem ludzi

ktorzy wysmiewaja biede, przeciez sami zyja w tej biedzie , otacza ich, nie widzisz tego?!
[#40] Re: MorphOS Team wyjaśnia

@pOLAK, post #39

W odpowiedzi na komentarz #39


Dla jaj to Ciebie zrobili i dla jaj istniejesz.
[#41] Re: MorphOS Team wyjaśnia

@pOLAK, post #39

W odpowiedzi na komentarz #39


I co wynika z tego co napisałeś?
[#42] Re: MorphOS Team wyjaśnia

@mailman, post #41

W odpowiedzi na komentarz #41


To przeze mnie są tu takie teksty, bo mnie poniesie czasem. :) Obiecuję, że postaram sie więcej nie wchodzić na "polskie tematy". To co ja tam sobie myślę to moja sprawa i nie powinienem się wywnętrzać na amigowym portalu. :) Tak więc sorry za moje PL-biadolenie. :)
[#43] Re: MorphOS Team wyjaśnia
Wyżej namotałem trochę więc jeszcze raz krótko wyjaśnię moje stanowisko w tej sprawie (jeżeli to kogos obchodzi). :)



Nie przeszkadza mi to, że jakakolwiek (nawet 1.5) wersja MorphOSa będzie płatna. Stać by mnie było spokojnie na te marne 300 zł nawet co pół roku (hehehe, marzenia o zupełnie nowej wersji co pół roku). Jednak uważam, że wersja 1.5 MorphOSa powinna byc jeszcze darmowa dla użytkowników Pegasosów. Wersja 1.5 będzie (a właściwie jest) dopiero tym co naprawdę można pokazać ludziom bez jakichkolwiek "ale". Wbrew temu co sie w pewnych kręgach uważa 1.5 to nie tylko kolorowe koła w (cudownym zresztą) MUI. :) Poprawiono w niej taką masę rzeczy, że jest to właściwie obowiązkowe uaktualnienie wersji 1.4. Nawet ja (chociaż nie jestem "przy korycie" potrafię wymienić wiele nowinek MOSa 1.5 o których publicznie się nie mówi albo mówi sie między wierszami. Istnieje już całkiem spora ilość rzeczy, których wypuszczenie jest wstrzymywane przez to, że wymagają elementów systemu w wersji 1.5. Tak więc wszyscy wyznawcy motyla czekaja na 1.5 jak na zbawienie. :) Podsumowując... Uważam, że nie powinno się najbliższej wersji MOSa sprzedawać. Następne wersje już może tak ale 1.5 na pewno nie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem