Komentowana treść: Reality Design
[#31] Re: Reality Design

@grxmrx, post #30

W odpowiedzi na komentarz #30


Są przecież płyty główne ze zintegrowaną kartą graficzną, muzyczna i lan też są, więc? ;)
[#32] Re: Reality Design

@SirLEO, post #31

W odpowiedzi na komentarz #31


Zintegrowaną, czyli nie rozbudujesz tego. Poza tym układy i tak nie są aż tak małe.
[#33] Re: Reality Design

@margines, post #27

W odpowiedzi na komentarz #27


Wymieniłeś dwie zalety: małe gabaryty i brak odblasków. Cóż, dla mnie oba są nieistotne - w pokoju mógłbym spokojnie postawić Odrę i jeszcze byłoby miejsce na stół ;), a monitor stoi tyłem do okna, więc odbłyski odpadają. Co do odwzorowania kolorów - chyba nie jestem daltonistą, bo bez trudu widziałem różnicę we wszystkich oglądanych przeze mnie modelach. Z podobnych powodów nie chciałbym mieć telewizora LCD; obraz na nich (szczególnie nadawany cyfrowo) wygląda jak kiepskiej jakości divx.
[#34] Re: Reality Design

@Fei, post #33

W odpowiedzi na komentarz #33


wygląda jak kiepskiej jakości divx


Ale jaki? TS czy TC? ;)

A może to nie wina paneli LCD, tylko okularów? Zdaje się nosisz jakieś i może masz w szkłach jakiś filtr, który nie przeszkadza CRT?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem