Komentowana treść: Exodus - The Last War znów w sprzedaży
[#31] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@reactor, post #30

W odpowiedzi na komentarz #30


No to poczekajcie do jutra, a popatrzycie sobie na nie na PPA ;)
[#32] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@mailman, post #31

W odpowiedzi na komentarz #31




Te z PPA przegladalem i to nie raz !!! :P
[#33] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@MDW, post #27

W odpowiedzi na komentarz #27 szybszym i bardziej opłacalnym interesem jest zrobienie gry choćby na telefony przenośne.






No właśnie MDW mógłbyś parę swoich gierek przeportować na Pegaza.

[#34] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@mailman, post #31

W odpowiedzi na komentarz #31


No to nie trzeba czekać do jutra - >Husaria.
[#35] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@mailman, post #34

W odpowiedzi na komentarz #34


Piękne, ale po co drażnic ludzi i pokazywać im to czego mieć nie będą? To tak jakby pokazać dzicku super zabawke i powiedzieć nigdy jej nie dostaniesz Chyba że niektórzy lubią sie napatrzeć i to im wystracza ja jednak jak widze takie fajne screeny to już bym chciał w to grać :(
[#36] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@Pawel, post #35

W odpowiedzi na komentarz #35


Odnoszac sie do twojego przykladu tu tez chodzi o nauczke dla dziecka - parz komenatz #1
[#37] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@reactor, post #36

W odpowiedzi na komentarz #36


Racja, szoda mi tylko że większośc osób które piszą te komentarze ma lub miała ORGINAŁ tej gry, tak ja ja i nie wiem jak inni ale ja kupując exodusa liczyłem że poźniej dostane husarie, jesli sie nie myle to nawet do orginału był jakis rabat na tą gre dołączony. I to właśnie takie osoby jak ja były niezadowolone gdy sie dowiedziały sie że husari nie bedzie, być może gdyby autorzy odrazy przygotowali sie na wypuszczenie gry również na MACa i inne systemy teraz by znami zromawaili o kolejnej nowej grze i nawet by na tym zarobili. A wydaje mi sie że zrobienie samego portu gry n ainny system nie jest aż takie trudne chociaż moge sie mylić bo sie całkowicie nie znam na tym.
[#38] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@Pawel, post #37

W odpowiedzi na komentarz #37




No screeny z Husarii prezentowaly sie swietnie. Szkoda tego !!!



A co do portowania na rozne platformy szczegolnie wlsnego softu to zalzy jak sie go pisze i jak sie dobiera bibloteki.
[#39] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży
A wiecie cos o tej grze "onEscapee"?? Ona jest gdzies do dostania ??



[#40] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży


Duzo osob pisze, ze gra nie chodzi na OS4/MOS. Skoro to gra zrobiona przez Polakow, to moze udalo by sie znimi dogadac aby udostepnili zrodla ?? Przeciez dane gry i tak trzeba kupic. A sadze ze troszke osob by sie tym zainteresowalo na te dwa systemy i moze czesc sie nauczyla ze piractwo nie poplaca.
[#41] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@Sventevith, post #40

W odpowiedzi na komentarz #40


Ta gra została napisana w asemblerze/blitz basicu. Wiem, bo sam częściowo uczestniczyłem w jej powstawaniu, w bardzo wczesnych wersjach.
[#42] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@MinisterQ, post #41

W odpowiedzi na komentarz #41




O.k, to problem rozwiazal sie sam :(
[#43] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@Sventevith, post #39

W odpowiedzi na komentarz #39


Tutaj jest więcej informacji o OnEscapee.
[#44] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży
Pamiętam, że jeszcze za czasów papierowego eXeca pisałem recenzję tej gry. Była bardzo fajna jak na amigowe warunki, ale jedna rzecz zdecydowanie była na "nie" - brak obsługi kart graficznych. Po jakimś czasie wyszedł patch, ale myślę że jego brak na początku jednak wpłynął na sprzedaż (sporo ludzi miało karty już wtedy). W dodatku całkiem niezła grafika została przekonwertowana do 8 bitów i nawet z łatką dalej grało się w 256 kolorach.
[#45] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@Sventevith, post #40

W odpowiedzi na komentarz #40


To jest stara gra poco cobie głowe nia zawracać, jak ktos chce to może pod UAE w nią zagrać na Peg/A1 i bedzie super. :)
[#46] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@Goramo, post #33

W odpowiedzi na komentarz #33


No właśnie MDW mógłbyś parę swoich gierek przeportować na Pegaza.



Nie zrobilem nigdy czegos co daloby sie przeniesc. Najpierw byly 3 biedy w AMOSie. Sa tak biedne, ze nie warto sobie zawracac tym glowy (zreszta chodza na UAE). No i AMOS raczej wyklucza portowanie. :) Pozniej byl nieskonczona jedna w Blitzu (powody przerwania prac na mojej smiesznej stronie). Pozniej bylo cos niskonczonego na GameBoyAdvance - tez raczej bz sensu taka prostote portowac, bo na MAME sa lepsze. Pozniej byly 3 gry na telefony mobilne (trzebacia sie wlasnie konczy). To juz zupelnie nie ma sensu przenosic na G3/G4. :) Jak wiec widzisz nie ma nic co daloby sie przeniesc. Cos tam ciagle planuje i nawet ostatnio zaczalem znow myslec nad tym ale to za wczesnie zeby cokolwiek mowic. Zreszta to pewnie slomiany zapal, ktory spolnie szybciej niz sie rozpalil. :(
[#47] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@mailman, post #34

W odpowiedzi na komentarz #34


Suuuper ta Husaria wyglada. Naprawde wielka szkoda, ze nie wyszla. :( Ciekawe na czym robili grafike. Na pewno nie na Amigach. :P
[#48] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@MDW, post #46

W odpowiedzi na komentarz #46




Zreszta to pewnie slomiany zapal, ktory spolnie szybciej niz sie rozpalil.



Hehe Skad ja to znam. Ale slomiany zapal to podobno cecha narodowa Polakow wiec nie ma co sie martwic.
[#49] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@Fei, post #44

W odpowiedzi na komentarz #44




Pytam bo zawsze lubilm gry tego typu. Anoder World 1 (ostnio sie dowiedzialem ze jest i 2 bylm w ostrym szoku i nie chodzi mi o FlashBacka tylko kontynuacje bezposrednia), wspominay FlashBack czy pecetowy BlackThorne. Da to sie gdzies dostac chodzi na UAE ??
[#50] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@Sventevith, post #49

W odpowiedzi na komentarz #49


Na UAE to nie powinno być chyba problemów ze znalezieniem, wystaczy dbrze sie rozejrzeć po stronach tupu back2roots powinno być
[#51] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży


Problem w tym, ze szukalem na b2r oraz amiga island. Takze w sklepach czy aukacjach i nigdze nie moglem znalezc.
[#52] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@Sventevith, post #51

W odpowiedzi na komentarz #51


Dziwne cożby nikt nie słyszał o tym, w takim razie może google?

lub dać ogłoszenie nagiełdzie i mieć nadzieje że ktos sie odezwie niestety ja Ci nie pomoge bo tej gry nie mam, szkoda
[#53] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży

@kmilota, post #23

W odpowiedzi na komentarz #23


Gra ma też obsługę myszki sytemowo. W setupie do wersji 1.1

jest zakładka w górnym menu SoftMause. Trzeba ją włączyć.

U mnie działa z myszką z peceta.
[#54] Re: Exodus - The Last War znów w sprzedaży
PYTANIE:czy ktoô ma zamiar zamówię grë lub juű zamówiî,a moze jest

ktos,kto by sië pokusiî

o zamówienie zbiorowe.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem