Komentowana treść: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a
[#31] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a
To, ze sie Zapek napial to nie znaczy, ze ponad 20 innych czlonkow ciagle powiekszajacego sie MOSTu sie z nim zgadza. Przeciwnie, jest dokladnie odwrotnie



A skad wiesz? Na razie to MOSTeam milczy.



ze na OS4 cos bedzie podczas gdy na MOSa juz jest



Bo AmigaOS4 powstaje, a MOS sie konczy. :D A tak na serio, to czekam na oficjalne stanowisko Genesi, a potem MOSTeamu. Mam nadzieje, ze bedzie pozytywne dla rozwoju MOSa, bo przyzwyczailem sie juz do tej wojenki.
[#32] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a

@SZAMAN, post #31

W odpowiedzi na komentarz #31


A skad wiesz?



Ptaszki cwierkaja. ;)



IMHO jak sie wyrwie 1.5 to potem pojdzie latwiej, bo Genesi na przyszlosc sie zabezpieczy przed takimi jak Pan Zapek. Zreszta co tam sie bede produkowal. Bedzie jak bedzie, ja na razie jestem zadowolony z tego co mam, moge te dwa tygodnie poczekac. ;)
[#33] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a

@mcbarlo, post #32

W odpowiedzi na komentarz #32


[b]moge te dwa tygodnie poczekac[/d]



A ja czekam kiedy bedzie gotowy!
[#34] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a


ja czekalem 10 lat... doczekalem sie Pegaza, na ktorym i tak podstawowych rzeczy nie da sie sensownie zrobic (nawet pod Linuxem) i na ktorego i tak mnie nie stac...
[#35] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a


ja czekalem 10 lat... doczekalem sie Pegaza, na ktorym i tak podstawowych rzeczy nie da sie sensownie zrobic (nawet pod Linuxem) i na ktorego i tak mnie nie stac...
[#36] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a

@miss_diva, post #35

W odpowiedzi na komentarz #35


No coz, smutne, ze przez 10 lat nie odlozyles tyle by pegaza moc kupic.... Jakby nie patrzec to szmat czasu i skoro czekales na niego to nawet przy niewielkim oszczedzaniu bys na co jak na co ale na pegaza na pewno mogl odlozyc... Wiec nie wciskaj nam tu glodnych kawalkow... Jakbys te 10 lat rzeczywiscie czekal, to sadze ze stac by cie bylo i na pegaza i na A1....
[#37] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a


widze kaczus ze ty realiow zycia nie znasz
[#38] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a


ja jeszcze nie pracuje, jestem studentem. a to ze tobie byc moze rodzice sporo pomogli... nie kazdy ma tak dobrz, ja na swoje studia dzienne tez musze zapracowac. wiec nie wciskaj tu moralow.
[#39] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a


zreszta nie przezylem tych 10 lat zyjac tylko poto zeby oidlozyc kase na cos o czym jeszcze swait nie wiedzial
[#40] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a


prawda jest taka ze panowie macie klapki na oczach i spedzacie polowe zycia przed monitorami zyjac nadzieja ze cos sie zmieni tymczasem panowie szlachta wladajaca na gorze karmi was szmelcem... przyklad AOS 3.5 -> 3.9 zmiany tak potworne, na ogromna skale.
[#41] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a

@miss_diva, post #38

W odpowiedzi na komentarz #38

Kazdy komputer ktory mialem kupilem za to co zapracowalem, moich rodzicow nie bylo stac na to by mi pomoc finansowo. Wiec wiem jak sie pracuje, by zarobic i na studia i na komputer i jest to mozliwe... Dlatego nie wciskaj nam tu o biednym studencie.... Jedno co wiem, ze rzeczywiscie wtedy ciezko cos od reki kupic, ale odlozyc mozna...
[#42] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a


tobie sie udalo i ukladasz juz sobie spiewke ze kazdy moze. czlowieku, na jakim swiecie ty zyjesz? oderwij sie od monitora na chwile ;)
[#43] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a

@miss_diva, post #40

W odpowiedzi na komentarz #40


No to co radzisz nam czynic szlachcicu miss_diva? Kulka w glowe???



Cale zycie sie na cos czeka - nie zauwazyles tego jeszcze?



Nikt nie zmusza nikogo do czekania na nowy genialny OS. Nikt jednak nie moze mi tego zabronic. :P
[#44] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a


jasne, ze nie :) i nie bronie. twierdze tylko, ze rozwodzicie sie tu nad czyms cudownym (jakas dziwna wojna miedzy A1 a PEG) a tak naprawde to do komputera obu platwormom daleko!! moze by tak polaczyc sily i stworzyc cos naprawde wartosciowego? a nie zachwycac sie tandetna namiastka...
[#45] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a


na marginesie - tez tytul to dla obrazy? to po to jest to forum tak?? zbesztac kogos kto ma odmienne zdanie?? skad ja to znam... urok srodowiska amigowego...
[#46] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a

@miss_diva, post #42

W odpowiedzi na komentarz #42


Jakiego monitora.... Zeby zarobic jakies pieniadze trzeba przede wszystkim chciec... Pierwsze pieniadze zarobilem w podstawowce kopiac chrzan w okresie ogorkowym, dogadalem sie z jednym handlarzem na rynku i mu dostarczalismy z kolegami, mielismy dzieki temu pieniadze na wakacje. Pozniej byly rozne prace w ogrodkach, szklarniach (latem), a pozniej od rozladunku roznych rzeczy, przez prace w cegielni po korepetycje i rozne inne zleconia (nawet pomoc przy szyciu - wycinanie roznych rzeczy, ktore pozniej byly szyte). Jak ktos chce to prace znajdzie. Gorzej, jak ktos potrafi jedynie narzekac. Oczywiscie nie jest super extra i nie jest latwo i nie mowie, ze masz zarobic w ciagu miesiaca, ale sam napisales o 10 latach....
[#47] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a

@miss_diva, post #44

W odpowiedzi na komentarz #44

a tak naprawde to do komputera obu platwormom daleko!!


To moze napisz, co rozumiesz przez slowo "KOMPUTER"

moze by tak polaczyc sily i stworzyc cos naprawde wartosciowego? a nie zachwycac sie tandetna namiastka...

Moze rozwiniesz?
[#48] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a


w ciagu tych 10 lat wiele sie dzialo :) nie samym komputerem czlowiek zyje kaczus :)
[#49] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a

@miss_diva, post #45

W odpowiedzi na komentarz #45


Moze bys choc link podal "do czego pijesz" bo nijak Cie zrozumiec nie mozna...
[#50] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a


nie czepiaj sie slowek kaczus - komputer to cos co powinno bezproblemowo dzialac :) w/g mnie ;) kupuje skladam i dziala i nie martwie sie ze nie ma sterownikow, albo kurcze!! ta pamiec nie bedzie dzialac, o i cos nie tak z agp!! cza voodoo kupic.. o i usb... eh...
[#51] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a

@miss_diva, post #45

W odpowiedzi na komentarz #45


Spokojnie! Uzylem slowa "szlachcicu" tylko i wylacznie dla jaj, aby utrzymac rozmowe w konwencji zaproponowanej przez Ciebie wczesniej - napisales: "panowie szlachta". Jezeli Cie tym urazilem to przepraszam!
[#52] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a

@miss_diva, post #50

W odpowiedzi na komentarz #50


kupuje skladam i dziala

Nawet z pecetami nie zawsze jest tak latwo. ;)
[#53] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a

@miss_diva, post #50

W odpowiedzi na komentarz #50


Cos takiego sie zwie konsola do gier, bo na normalnym kompie zawsze sie pojawia jakies problemy ;)
[#54] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a

@miss_diva, post #44

W odpowiedzi na komentarz #44


moze by tak polaczyc sily i stworzyc cos naprawde wartosciowego?



Masz racje. Zamiast dwoch systemow spokojnie moglby byc system z fajna przegladarka WWW. Polaczenie sil - mam nadzieje, ze sie kiedys tego doczekam. I znowu czekanie!
[#55] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a


hehe :) czasem mi sie zdaje ze naszym hobby nie jest ami tylko czekanie... :P
[#56] Re: Emulator AmigaOS4.0 dla MorphOS-a

@SZAMAN, post #54

W odpowiedzi na komentarz #54


o tak. laczymy srodowisko. najpierw moze jakas statut napiszmy...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem