Komentowana treść: Plebiscyt na najlepszą stronę
[#1] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę
no to sobie posesemesujemy :D nie!?

[#2] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@R-Tea, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Dlaczego z jednego IP można 3 razy dziennie a mając zmienne IP to juz jest tego dużo
[#3] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@Pawel, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


No i to jest typowe myślenie Polaka - "jak tu oszukać i zagłosować kilkadziesiąt razy za darmo żeby wyszło na moje.... WSTYD, WSTYD WSTYD!

Ja mam Neo (zmienne IP) i nie mam zamiaru głosować więcej niż RAZ. Albo punktowanie ma być prawdziwe i szczere, albo po cholere to wogóle robić?!
[#4] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@AlaN, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3




Nie chodziło mi odrazu o jakieś tam oszukiwanie bo nawet by mi sie nei chciał tak siedzieć i kompa restartować co sekunde generalnie chciałem zwrucićtylko uwage, że istnieje taka możliwość i prawdopodobnie z niej ktoś zkorzysta Jednakże skoro założone jest iż można głosować 3 razy dzienni z jednego IP to reaczej sie liczą że są osoby chcące głosować dużo więcej razy.

Ja jestem jak najbardziej za tym aby wszyscy głosowali sprawiedliwie ale watpie aby wszytcy tak zrobili i na pewno bedą takie próby jak ta którą opisałem wcześniej bo to jest oczywiste i czym bym to napisał czy nie i tak każdy by o tym wiedział.
[#5] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę


szkoda ze tam nikt nie wpadl na to aby glosowac po adresach email w dodatku jeszcze z jakims odnosnikiem w tresci listu na twoja skrzynke tak jak to jest przy logowaniu sie na jakies forum... no oczywiscie zwykle posiada sie kilka email'i ale to inna sprawa :)

[#6] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@jimiche, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5






Ja chyba oddam 3x28 glosow i z drugiego kompa tez tyle samo. A co! Jest nas w Polsce ponizej 1000 a grzybowiczow kilkadziesiat milionow
[#7] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@Andrzej Drozd, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6




Pozatym domagam sie aby owce mialy swojego przedstawiciela w parlamencie oraz aby rzad zasponsorowal szbkie przeportowanie Amizilli.



Na Barykady!
[#8] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@Andrzej Drozd, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7




Tak wybierzmy kilka kandydatow nowej partii "Amigowce" i zrobimy wybory. Zaloze sie ze jak dotrzemy do zycia polityki zyskamy nowych "wiernych"



"Alez tak, oczywiscie, juz sie obudzilem"

[#9] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@Andrzej Drozd, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Ja proponuje Kaczusia albo Krashana. Moze nie narobia nam wiekszej siary niz sami sobie robimy. ;)



Kurcze ale wtedy to naprawde bym czul, ze ktos mnie tam reprezentuje. Teraz zupelnie nie mam takiego uczucia. Doslownie czuje sie jakbym byl cudzoziemcem przebywajacym tymczasowo w Polsce. Ja nawet na pania w sklepie patrze jakos tak... obco. Nie identyfikuje sie z tym narodem zupelnie. Polski znak w nazwisku mam przypadkowo. :D
[#10] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@MDW, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9

Eee tam parlament - jesli juz to wolalbym prezydenture - 5 latek i masz nienajgorsza emeryture - mozesz sobie wtedy siedziec w domu i bawic sie w amigowanie :))
[#11] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@Kaczus, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


Obiecaj darmowe piwo i masz moj glos w wyborach .
[#12] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@Kaczus, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


Ja jestem za. Mozesz byc prezydentem. :) Moj glos masz. Jak glosowanie bedzie przez siec to nawet sie kilkanascie razy rozlacze/polacze zeby oddac wiecej glosow. :D
[#13] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@MDW, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


Kaczuś, a warunki wszystkie spełniasz? :D
[#14] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@mailman, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13


No wlasnie - trzeba miec tam odpowiedni wiek cholercia - no wiec nie spelniam puki co. Mam nadzieje, ze nie bedzie przeszkadzac iz mam pelne wyzsze wyksztalcenie :P
[#15] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@Kaczus, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14


Mam nadzieje, ze nie bedzie przeszkadzac iz mam pelne wyzsze wyksztalcenie



Zaden problem - najwyzej sie zatai. Ja juz tak kiedys zrobilem. Nie przyznalem sie do polibudy, pokazalem tylko swiadectwo maturalne i powiedzialem, ze mam srednie. ;) Ech, jak to czlowiek czasem musi cierpiec za bledy popelnione w mlodosci, hehehe.
[#16] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@Kaczus, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14


Hmm.. jak tak sobie patrzę w kalendarz.. to chyba bym się załapał.. Krashanowi też (z tego co mi wiadomo) za wiele nie brakuje... Krashan na prezydenta ?
[#17] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@MaaG^dA, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


Maag masz 35 latek?
[#18] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@Kaczus, post #17

W odpowiedzi na komentarz #17


A tak wgole sie zastanawiam, czemu akurat 35 lat - nie mogli wziasc jakiejs okraglej liczby - chocby 32? :P
[#19] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@Kaczus, post #18

W odpowiedzi na komentarz #18


Bo oni tam liczyć normalnie nie potrafią...
[#20] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@Andrzej Drozd, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


a pomyśleliście, co będzie jak PPA wygra!? :D



będziemy mieli setki nowych zarejestrowanych użytkowników i trzeba będzie nowe windołsowe działy zakładać (np. Komputer PC dla każdego", "Łatwiejszy Windows XP", "MS Office krok po kroku" albo, słynna już "Wymiana stacji dyskietek 1,44", nie mówiąc już o newsach i całej reszcie.
[#21] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@R-Tea, post #20

W odpowiedzi na komentarz #20


Co Ty jaki Windows łe przeciez tam jest napisane jakiego typu to jest portal wiedz beda wiedzic co to jest :) nie ugniemu sie presji :D a w to że wygra ppa to nie wątpie
[#22] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@R-Tea, post #20

W odpowiedzi na komentarz #20


Może wtedy zacznie szybciej działać? :) u mnie wczytanie dowolnej strony ppa to kilka minut (tak minut) czekania. na pewno też w końcu będzie musiało sie pozbyć ramek i ogólnie poprawić wygląd :)
[#23] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@Valwit, post #22

W odpowiedzi na komentarz #22


Jakie masz łącze? U mnie główna strona otwiera się w góra dwie sekundy i to przy obciążeniu (czasem dużym).
[#24] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@mailman, post #23

W odpowiedzi na komentarz #23

U mnie zalezy, ale czasem naprawdę trwa to wieki... No i tez ejstem
za bezramkowym wygladem. Wygodniej sie serfuje.....
[#25] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@mailman, post #23

W odpowiedzi na komentarz #23


dobre. do serwera mam 17 hopów (stoi gdześ w kosmosie), ping sporo
[#26] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@mailman, post #23

W odpowiedzi na komentarz #23


A było dawniej 17 sek. Zmianę łącza zauważą raczej tylko osoby, które mają coś więcej niż 128kbit. Ale dane z bazy nawet i na słabszym łączu powinne lepiej działać. A obecne nasze łącze to 10 Mbit.
[#27] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@Kaczus, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14




Ej no nie strasz mnie, wiecznego studenta...a tak wogole to chyba wazne jest wyksztalcenie a nie papierek...zresztą przeżarty jestem jestem tymi akadamikami... :)

[#28] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę
No i ładnie. Zaczćło sić głosowanie a łindows na którym chcć głosować po kliknićciu na 'głosuj' wraca na stronć główną Dziwne bo na linuksie zagłosowałem i wszystko było ok. Oj, Boże czemuś mnie majkrosoftem pokarał!!

No ale nie ma co narzekać, Amigowcy głosujcie!!!!
[#29] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę

@SirLEO, post #26

W odpowiedzi na komentarz #26


No więc mam sporo więcej niż owe 128k. tylko o czym to świadczy? Co to w ogóle za kryterium? Prędkość łacza masz podaną tylko do swojego ISP. Może i macie 10 MBit ale dokąd? Na pewno nie do mnie i na pewno nie do szkieletu tpsa. Takie podawanie prędkości to tak jakbym powiedział że Amiga ma 1 Mbit ale pecet ma 10 Mbit bo taka jest prędkośc łącza peceta z Amigą udostępniającą mu sieć. To naprawdę o niczym nie świadczy. To że u większości działa normalnie, u mnie muli nonstop a u Kaczusia czasami świadczy ewidentnie o tym że owe 10 Mbit gdzieś w USA się urywają a dalej jest już coś bliżej nieokreślonego. Zastanawaia mnie też fakt że tylko PPA tak wolno działa, strona z adresu jeden hop wcześniej chodzi normalnie, więc może błąd jest gdzieś po stronie PPA? Przed zmianą serwera wszytsko było ok, jeśli coś przy okazji zmienialiście to sprawdźcie czy nie wślizgnął się wam jakiś chochlik, jeśli nic nie zmienialiście to wygląda na to że to wina providera, a jeśli faktycznie jestem jedyny z takimi problememi to widać taki pech i musze z tym żyć. więcej pomysłów nie mam :)
[#30] Re: Plebiscyt na najlepszą stronę
Przyroda można oddać trzy głosy jednego dnia z tym, że każdy na inny projekt, więc dadzą radę tylko osoby ze zmiennym IP oraz dużą ilością skrzynek Nieźle się zabezpieczyli
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem