Komentowana treść: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie
[#31] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie

@Grzegorz Kraszewski, post #30

W odpowiedzi na komentarz #30




Nie MOS 1.5 nie wyszedl bo userzy na to nie zaslugiwali



[#32] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie


To wszystko, dzićkujć za uwagć, myślć, że podobnie jak na eXecu, nie spotkamy sić już wićcej na PPA. Pozdrawiam redakcjć i czytelników i żegnam.



Tylko pokazuje jak developrzy MOSa sa otwraci na krytyke userow i to krytyke nie bezpodstawna.







[#33] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie
Znowu mnie chcecie zdenerwować? Co się z Wami wszystkimi dzieje?
[#34] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie

@SirLEO, post #33

W odpowiedzi na komentarz #33


Zbyt długa zima ;) To dlatego, że nie ma słońca nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące (jak to Kazik śpiewa) ;).
[#35] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie

@grxmrx, post #34

W odpowiedzi na komentarz #34


mówisz o tym atarowcu ;)
[#36] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie
To jest chore! Dwóch amigowców się pokłóci, a ucierpimy my wszyscy, bez względu

na amigowe wyznanie.
[#37] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie
Btw: Ludze co tak jezdzicie po krashanie :) On jest dobra owca z Mosteam :D bo jeszcze odejdzie mu ochota do pracy i co wtedy bedzie :(





----------------------------------------

PegasosII G3 User :)



Project Xenocide Member :D



www.projectxenocide.com
[#38] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie


KRashan, bede musial wmontowac TTEngine do Titlera:)

Jak bede chcial jakis feautersow w TTE dam znac:)
[#39] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie
Tak wiec prosze bardzo o cieple slowa dla tego pana :) Duzo zrobil dla srodowiska :) :)



---------------------------------------------

PegasosII G3 User :)



Project Xenocide Member :D



www.projectxenocide.com
[#40] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie

@Drako^lM, post #39

W odpowiedzi na komentarz #39


To prawda takich ludzi ktorzy zrobili tyle co Krashan dla amiswiatka w Polsce mozna policzyc na palcach jednej reki
[#41] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie

@adater, post #40

W odpowiedzi na komentarz #40


...i Pini na pewno nie znajdzie się wśród nich. Sorry, ale jak czytam takie teksty "z dupy" w stylu komentarz nr.28 (aut. Pini) to nóż mi się w kieszeni otwiera. DRAMAT!
[#42] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie

@Drako^lM, post #39

W odpowiedzi na komentarz #39

Ciepłe słowa:

żelazko, ogień, lwa, wulkan :)) (mam nadzieję, że wystarczy, by
zagrzać go do roboty :))
[#43] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie

@Sventevith, post #31

W odpowiedzi na komentarz #31


Nie MOS 1.5 nie wyszedl bo userzy na to nie zaslugiwali



MorphOS jest w tej chwili rozwijany w 100% jako hobby. Developerzy pracują tyle ile mogą, a prawie każdy z nich ma jakąś inną, główną pracę. Ja mam nawet dwie inne + budowa mieszkania. Jeżeli komuś wolny postęp prac przy MOS-ie nie odpowiada to ma dwa wyjścia: może pomóc albo też może kupić AmigaOne i wstąpić do krainy wiecznej szczęśliwości. Decyzję trzeba podjąć samodzielnie.
[#44] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie

@Drako^lM, post #37

W odpowiedzi na komentarz #37


jeszcze odejdzie mu ochota do pracy i co wtedy bedzie



Nie odejdzie. Zarówno MOS Media jak i TTEngine są i będą rozwijane (tak przy okazji nieoficjalna wiadomość - jest szansa na natywną TTEngine dla AmigaOS4). Oprócz tego szykuję coś dla programistów używających BOOPSI, ale na razie jest to wersja alpha.
[#45] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie
A czy nie uważacie , że Krashan swoim koment.#14 sprowokował trochę PINI do takiej wypowiedzi ?

Ostre wypowiedzi padają z różnych stron . Userzy są wkurzeni , dev są wkurzeni . Po emocjach widać wyraźnie , że wszyscy są spragnieni każdej wiadomości . Od czasu do czasu komuś się obrywa . Ale to wynika z braku przepływu informacji . Od decyzji ZAPKA minęło kilka tygodni . Wszyscy liczyli że przez ten czas będą wiedzieć więcej . I co ? Nic .Dlaczego MosTeam nie wydaje swojego Newslettera ? A jeśli wydaje to gdzie go można znaleść ?

To chyba jedyny OS robiony w takiej konspiracji , tajemnicy .
[#46] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie

@ems, post #45

W odpowiedzi na komentarz #45

Coz Pini znany jest z tego typu swiadczen... Co do MOSTeamu, to
powinni sie dogadac i jak najszybciej wydac to co jest do wydania, bo
inaczej grono zainteresowanych bedzie zbyt male by bylo dla kogo
wydawac...
[#47] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie

@ems, post #45

W odpowiedzi na komentarz #45


Userzy są wkurzeni



Juz nie wkurzeni. Teraz juz raczej zrezygnowani. Mi na przyklad wszystko zaczelo latac. :)
[#48] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie

@Grzegorz Kraszewski, post #44

W odpowiedzi na komentarz #44


jest szansa na natywną TTEngine dla AmigaOS4 - chętnie sciągne i potestuje, chociaż jestem w 100% zadawolony z tego co oferuje nowy AmigaOS w zakresie obsługi czcionek, no ale jak to mówią "od nadmiaru głowa nie nie boli"
[#49] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie

@SZAMAN, post #48

W odpowiedzi na komentarz #48

Widac nie rozumiesz do czego ttengine sluzy... to nie systemowa latka
na cos, to ktos musi w programie wykorzystac, a api tej biblioteki
jest takie, ze az samo sie prosi by do przegladarki to zaprzadz.
[#50] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie

@Grzegorz Kraszewski, post #24

W odpowiedzi na komentarz #24


Więc uważasz, że tego rodzaju wypowiedzi wpływają np. na mnie pozytywnie motywująco?



Nie chodzi o pozytywną motywację, tylko o zwrócenie uwagi na to, że coś tu jest nie-tak. Poza tym to Wy, jako ci którzy rozwijacie system powinniście pozytywnie motywować użytkowników, zachęcać ich do systemu który rozwijacie. Tymczasem robi się wszystko, by było odwrotnie.



Czy nie jest tak, że odpłynąłeś na tratwie z tonącego Twoim zdaniem statku, a teraz usiłujesz pomóc w zatopieniu go, żeby się utwierdzić w słuszności swojej decyzji?



Dopóki MOSteam nie zacznie się zachowywać bardziej po ludzku, to nikogo nie będę namawiał na ten system i komputer, a wręcz przeciwnie.



A która z nich czyta PPA? Jacek Piszczek? On akurat nie przyczynił się do, jak to nazywasz, aktualnej sytuacji.



Ależ przyczynił się, na swój sposób. Jego występy na PPA spowodowały pozbycie się pegazów przez conajmniej kilka osób. Uważasz że to jest pozytywne działanie? Myślałem że teksty obywatela Piszczka o wycieku MOSa zbulwersowały Cię równie mocno, co mnie, ale jak widać myliłem się.



Oczywiście. Uważam, że to najlepsza alternatywa.



Naprawdę piszesz to z czystym sumieniem? Po tym, co można przeczytać od niejednego zniechęconego użytkownika Pegaza?

OS4 nazywasz ironicznie "krainą wiecznej szczęśliwości"... Ale czy do końca sprawiedliwie? Piszesz o Zapku i o miesiącu - a ja się pytam - jaki miesiąc? Przecież kłopoty z Zapkiem trwały znacznie dłużej niż miesiąc, i dobrze o tym wiesz. Dlaczego tak musiało być?



No ale Ty pewnie wiesz lepiej...



Nie, no proszę, nie zniżaj się do podobnej retoryki, bo to naprawdę do Ciebie nie pasuje...

Nie chcę sobie robić z Ciebie wroga, bo szanuję Cię za to, co robiłeś i robisz. Ale w tym przypadku powinieneś spróbować chociaż spojrzeć na tą sprawę z odrobinę szerszej perspektywy niż "wylewanie żółci" przeze mnie.

EOT.
[#51] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie

@Kaczus, post #49

W odpowiedzi na komentarz #49


Jasne, że wiem do czego TTEngine sluży, mam najnowszwszą wersję dla OS3.x zainstalowaną na mojej A1200 i bawiłem się przykładami, które są dołączone do pakietu nie raz (od samego początku śledze rozwój tego projektu). Z TTEngine korzysta już kilka programów i efekty są bardzo dobre. W systemie AmigaOS 4 istnieją jednak nowe, kompleksowe rozwiązania - myślę, że powinienieś się tym bardziej zainteresować.
[#52] Re: Artykuł o AmigaOS 4.0 w szwedzkim magazynie

@Grzegorz Kraszewski, post #43

W odpowiedzi na komentarz #43




Wiesz ze chodzilo mi o oficalne stanowisko. Bo niezrozumiale jest ze mozna pracowac nadczyms nie majac planow co z tym zrobic. A zachowanie milczenia wyglada jabyscie cos krecili, wiem ze rzadzi tym Ralph wiec do Ciebie prestesji nikt miec nie moze, ale do developerzy mogli by wymusci na Ralphie jakies oswiadczenie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem