Komentowana treść: "Normalni" piszą o Amidze
[#61] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@amigafan, post #36

W odpowiedzi na komentarz #36


Autor tego artka to totalny kretyn i tyle.

Do tego jest niekompetentnym "dziennikarzem" bo pisząc o czymś nawet dokładnie tego nie sprawdził!!!




IMHO grubo przesadzasz i zbyt cię ponisły przy tym emocje.

Poza tym - jakim "dziennikarzem"? Napisanie artykułu na jakiś internetowy, amatorski i non-profitowy portal nazywasz dziennikarstwem? Mam nadzieję, że nie przez duże "D".

W tego typu amatorskim "dziennikarstwie" należy z góry się spodziewać pewnej dozy niekompetencji, której akurat w tym przypadku mmxY2k się nie ustrzegł, i bluzganie na autora tekstu

jest tutaj moim zdaniem przesadzone.
[#62] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@SZAMAN, post #28

mmxY2k: Masz nauczkę. Nie dotykaj gówna, bo się tylko ubrudzisz.
[#63] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@ravek, post #62

W odpowiedzi na komentarz #62


To dlatego ACP leży odłogiem? ;)
[#64] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@ravek, post #62

W odpowiedzi na komentarz #62


zamurowalo mnie po prostu :(
[#65] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@MinisterQ, post #63

W odpowiedzi na komentarz #63


raczej ugorem. tam trzeba zaorać i coś posiać póki wiosne mamy ;)
[#66] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@R-Tea, post #65

W odpowiedzi na komentarz #65


Ja tam rolnikiem nie jestem, ale sadze, ze na tym gowne nic zdrowego juz nie wyrosnie ;)
[#67] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@ravek, post #62

W odpowiedzi na komentarz #62




Ravek: Kiedy otrzymam odpowiedz na majla ktorego napisalem przez "łikend"? Wiesz, olalbym sys: ale "cholender" cosik nie dzialo!
[#68] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@Andrzej Drozd, post #67

W odpowiedzi na komentarz #67


Ale o co chodzi? Jakiego majla?
[#69] Re: "Normalni" piszą o Amidze
Dobra, sie skrobnie. Mea culpa.
[#70] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@R-Tea, post #65

W odpowiedzi na komentarz #65




Proponuje bratki a najlepiej gozdziki i roze. Gdy bedzie zapozno to trzeba zbudowac hale, zaciemnic i produkowac pieczarki ;)

[#71] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@Mufa, post #34

W odpowiedzi na komentarz #34




A ja też nie sądzę, że chodziło o okłamywanie. Są po prostu ludzie święcie przekonani, że świat jest taki, jaki był ostatnio, kiedy go widzieli, że np. po Polsce wciąż jeżdżą ułani, albo, że Amiga jest wciąż "na dyskietki". Rzeczywistość wciąż nieubłaganie wdziera się do ich życia, więc potrzebują Magazynu Informacyjnego, nalepiej internetowego, bo taki z natury jest aktualny i na czasie, aby podtrzymywał ten obraz. To znaczy, że owszem, zachodzą jakieś zmiany, ale zasadniczo sprawy się mają tak, jak się miały zawsze.

Dla takich ludzi i przez takich ludzi prowadzony jest ten Magazyn. I spełnia to swoją pozytywną rolę, pozwala spać spokojnie użytkownikom Magazynu, przynajmniej do czasu, aż nadejdzie przełom technologiczny, którego nie będą mogli nie zauważyć.

Amigowcy też zresztą zareagowali po "staroamigowemu", dając upust kompleksowi mniejszościowemu, gdy ktoś raczył nie zauważyć odtwarzaczy MP3, które przecież są w wersji na ich komputer.

A mnie co to obchodzi? Tyle co opinia na temat mojego komputera,wyrażona przez mojego sąsiada, nieodróżniającego wielkości pamięci od pojemności twardego dysku.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem