Komentowana treść: 20 odpowiedzi na 20 pytań - tłumaczenie
[#31] Re: 20 odpowiedzi na 20 pytań - tłumaczenie

@TJindy, post #30

Wiem że nie ma na co liczyć za bardzo ale.. pamiętacie Linuxa? Jak powstał, cały świat się nim nie przejmował. Ot, hobbystyczne zajęcie. A teraz?




ALe powistawł na sprzęd dostępny wszędzie i niekoniecznie za duże pieniądze. W dodatku był od początku otwarty i darmowy. To zapewniło sukces. A OS4? Sprzęt bardzo drogi, na dodatek i ostatnio praktycznie nie do zdobycia, Soft wychodzi od kilku lat i dalej nie może, o źródłach zapomnij, kosztuje więcej niż konkurencja.
[#32] Re: 20 odpowiedzi na 20 pytań - tłumaczenie

@Valwit, post #31

Wiem wiem. Ale tak mi się AMI śni po nocach... :D



Mam jeszcze pytanie, jeśli by ktoś na ten przykład poczuł wenę twórczą i chciał coś napisać pod OS4 - to jak może to zrobić?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem