Komentowana treść: Prezent od Hyperion Entertainment
[#1] Re: Prezent od Hyperion Entertainment
Ah ten zly i niedobry bedacy sola w oku prawdziwych amigowcow Hyperion
[#2] Re: Prezent od Hyperion Entertainment
Właśnie zbieram szczęke z podłogi...

Skrórki rulezują!

A najlepsze jest to, że można sobie dowolnie zmieniać GUI w ustawieniach systemowych, super!
[#3] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@grxmrx, post #2

Szczególnie Classic jest :D

[#4] Re: Prezent od Hyperion Entertainment
20 lat... To prawie tyle ile mam.. Aż się łezka w oku kręci. Najlepszego nam wszystkim.
[#5] Re: Prezent od Hyperion Entertainment
Niech nam Amiga żyje 100 lat!!!!

Fajne są te nowe skórki... :D
[#6] Re: Prezent od Hyperion Entertainment
Jednym słowem:



Jeżeli nie możesz sprawić by działało dobrze - spraw chociaż by dobrze wyglądało



Piwo (wirtualne) dla tego, kto zgadnie kto te słowa wypowiedział :D
[#7] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@dzejkob, post #6

Twoje pytanie jest tendencyjne :P
[#8] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@dzejkob, post #6

Gates na temat Win95.
[#9] Re: Prezent od Hyperion Entertainment
No, ładnie. Na pierwszy rzut oka wygląda to na coś, co ma większe możliwości od MOSowej intuition pod względem skórek...
[#10] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@dzejkob, post #6

Aluzja zamierzona, czy tylko tak sobie to napisałeś? ;)
[#11] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@grxmrx, post #2

ehhh... lepiej by podarowali os 3.0 albo 3.1 dla ludu niz jakies skorki :)
[#12] Re: Prezent od Hyperion Entertainment




"Wow!", to jedyne co moge powiedziec ;)

Skorki sliczne, a Hyperion odkrywa nieznane dotad szerszej publicznosci mozliwosci OS4. Strach pomyslec co tam jeszcze kryja przed nami ;)
[#13] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@ako, post #12

Niestety w konkurencji ukrywania przed userami softu z MOST to nie maja szans :D
[#14] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@Sventevith, post #13

Nie wiedziałem, że jesteś takim optymistą co do tego, że MOST jeszcze cokolwiek ukrywa, myślałem że już nic nie ukrywają z tego co można pokazać

Z resztą to nie wątek o mosie tylko news o Amidze i AmigaOS4.0. Proponuje nie zbaczać z tematu ;)
[#15] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@grxmrx, post #14

Bez przesady nie trollowalem juz tyle czasu, dachodzi weekend nazly mi sie troche. Przez to wszytko nawet z wygladu juz Trolla nie przypominam
[#16] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@Sventevith, post #15

Tego i tak nikt nie moze stwierdzić ze względu na brak podobizny z lewej strony ;)
[#17] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@dzejkob, post #6

BBRV? ;)
[#18] Re: Prezent od Hyperion Entertainment
Odżałowałem ten megabajt przez GPRS i obejrzałem sobie screenshoty. Nie wiem w czym niektórzy widzą zasadniczą przewagę tego, co tam widać, nad systemem skórek, który jest w MOS-ie. Jedyna istotna różnica na korzyść OS4 to widoczny na jednym ze zdjęć efekt nieprostokątnej górnej belki okna. Poza tym wszystko co tam widać można mieć w MOS-ie (a myślę że nawet więcej, ale po prostu może pokazane skórki OS4 nie prezentują wszystkich możliwości). A tak zupełnie z innej beczki to skórki MOS-owe projektował chyba jednak lepszy grafik... No ale to może opinia wynikająca z mojego gustu, pokazane skórki OS4 (no może z wyjątkiem Classic) rysowała chyba jedna i ta sama osoba, o upodobaniach graficznych, które nie są moimi upodobaniami.
[#19] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@ako, post #12

Skorki sliczne, a Hyperion odkrywa nieznane dotad szerszej publicznosci mozliwosci OS4.




Nie mówię, że to wygląda źle - jest ładne, ale żeby aż takie zachwyty nad tym były, "odkrywanie nieznanych możliwości" to chyba troche przesada - toć przecież tylko GUI, nic więcej. [powyższy cytat wybrany losowo, równie dobrze mógłbym odpowiadać na komentarz kogoś innego].



Ahhh zapomniałem - AmigaOS'y służą do przestawiania ikonek - już wszystko mi się wyjaśniło .
[#20] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@Grzegorz Kraszewski, post #18

Krzyk rozpaczy :D
[#21] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@Sventevith, post #20

fajny bajer z tymi okienkami, ale grafik jak na razie sie nie popisal ;)
[#22] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@Sventevith, post #20

Krzyk trolla?
[#23] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@marcik, post #22

[#24] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@Sventevith, post #20

Krzyk rozpaczy [zestaw mordek]



Bynajmniej. Po prostu ciekaw jestem czym się lud tak zachwyca i chciałem się dowiedzieć. Ale się nie dowiedziałem. Oczywiście w stosunku do tego co w OS4 mieliście do tej pory, jest to niewątpliwy postęp. Ale na mnie, jako użytkowniku MOS-a, nie robi to większego wrażenia.
[#25] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@Sventevith, post #23

Zeby nie bylo niejasnosci nie chodzilo mi o komentarz Krashana
[#26] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@Grzegorz Kraszewski, post #18

Zgadzam się, Classic jest najładniejsza. Reszta to jakby składane klocki, niedopasowane na jednym było. A ta belka tytułowa, z tego co widzę, to zależna jest od nazwy okna, im mniejsza, tym krótsza. Mam wrażenie, że mosowe skórki ładniejsze. Kilka screenów widziałem.
[#27] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@SirLEO, post #26

Chodzi o kwestie techniczną. Nigdy pod mosem nie widziałem okna systemowego o nieregularnych kształtach - w sensie np. belka tytułowa o innym rozmiarze niż reszta okienka.
[#28] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@MinisterQ, post #27

Są takie skórki i z tego co wiem jest taka możliwość. Np. w skórce Ferox górna częśc okna ma nieregularny kształt.
[#29] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@Grzegorz Kraszewski, post #24

[/quote]Ale na mnie, jako użytkowniku MOS-a, nie robi to większego wrażenia.[quote]



No ladnie... Najlepiej gdyby teraz idac za ciosem ktos napisal tu, ze na nim, jako uzytkowniku Win/Linux/MacOSX/Solaris itd. itd., te nasze amigowe prymitywne, zacofane systemy nie robia zadnego wrazenia... Moze nie jest to (nowe intuition) wielki powod do OCHow i ACHow (choc wydaje mi sie, ze w naszym srodowisku do zachwytow naprawde nie trzeba juz duzo - spolecznosc baaardzo wyglodzona), ale moim zdaniem bardzo sympatyczne ulepszenie systemu. Nie chce mowic czy mi sie to podoba plastycznie, czy nie (kwestia gustu), ale wykonanie skorek jest dosc czyste, solidne, przejrzyste, one same wydaja sie byc funkcjonalne, a co najwazniejsze pokazuja spore mozliwosci modyfikacji wygladu. jestem jak najbardziej ZA :) A chlopcy z MOSteamu zamiast stale umniejszac ewidentne postepy konkurencyjnego obozu mogliby pokazac cos, co pozwoliloby odrobic przewage z czasow, gdy OS4 dopiero raczkowal na 68k - ku uciesze gawiedzi :) GO GO POWER RANGERS!!! ;)
[#30] Re: Prezent od Hyperion Entertainment

@Pan Iniemamocny, post #29

A chlopcy z MOSteamu zamiast stale umniejszac ewidentne postepy konkurencyjnego obozu mogliby pokazac cos, co pozwoliloby odrobic przewage z czasow, gdy OS4 dopiero raczkowal na 68k



Na to od dawna nie ma już większych szans. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem