Komentowana treść: Nasze święto
[#1] Re: Nasze święto
Wszystkiego najlepszego zycze Portalowi i jego redaktorom ja - Michal :D
[#2] Re: Nasze święto
Dołączam się do życzeń.
[#3] Re: Nasze święto
Wszystkiego najlepszego! Wypiję dziś Wasze zdrowie. To między innymi dzięki Wam jestem jeszcze amigowcą :).

[#4] Re: Nasze święto
Sto lat,sto lat życze Wam :)
[#5] Re: Nasze święto
Cieszę się razem z WAMI. PPA jest moim ulubionym zakątkiem sieci, stale odwiedzanym, rozwijanym, i generalnie 'debeściarsko-kulerskim' :D (tak sobie w nowomowie mówiąc ;) ).



Dzisiaj machnę w waszej intencji browarka, a może i więcej. Cieszę się, i życzę WAM wszystkiego najlepszego.
[#6] Re: Nasze święto

@baderman, post #5

Proponuje dzisiejszą Łódzką ofcową pizzę zadydykować PPA :))



PS. Przypominam - tradycyjnie - Pizzeria Toskania godzina 19:00 :)
[#7] Re: Nasze święto
Gratuluje i zycze Wszystkiego Najlepszego calej redakcji PPA!
[#8] Re: Nasze święto
bah...czekam 100 lecia:)

w miedzyczasie gratulacje!
[#9] Re: Nasze święto
No to stoooo laaat, stooo laaat, nieeech zyyyjeee zyyyjeee naaaam!

[#10] Re: Nasze święto
Rownierz zycze calej Redakcji wszystkiego najlepszego.

Aby Portal nadal rosl w sile.



[#11] Re: Nasze święto
Wszystkiego najlepszego Portalwoi i wszytkim dzięki którym tamk dobrze sie rozwija.
[#12] Re: Nasze święto
Dziękuję za pięć wspaniałych lat i życzę powodzenia na dalsze lata działalności. Tak trzymać! :)

Wszystkiego najlepszego! :)





[#13] Re: Nasze święto
Wszystkiego dobrego i sto lat dalszego istnienia (muszę przecież mieć gdzie publikować swoje wypociny ;) )
[#14] Re: Nasze święto
100 lat!
[#15] Re: Nasze święto
Dołączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego !
[#16] Re: Nasze święto

@Andrzej Drozd, post #14

100 lat!



Minimalista! :P
[#17] Re: Nasze święto
Szacunecek redaktorom i koderom grxmrx rokxx :)

[#18] Re: Nasze święto

@AmiChris, post #17

Gratulacje dla wszystkich tworzących PPA. 100 lat i jeszcze dłużej!! :D Chyba uwiesze baloniki w pokoju :)
[#19] Re: Nasze święto
To już pięć lat? Wof! Ale jestem stary.
[#20] Re: Nasze święto
Witam ale to pierdyklo szybko to juz 5 lat wszystkim winnym za powstanie naszego portalu wszystkiego najlepszego.
[#21] Re: Nasze święto
Tak jak i wszyscy odwiedzający PPA życzę redakcji stu lat i tylko jednego problemu - nadmiaru informacji i artykułów do zamieszczania...
[#22] Re: Nasze święto
Amiga RULES :) :) :)
[#23] Re: Nasze święto

@mono, post #22

Ty miast rulezowac, na pizzy bys sie pojawil i wzniosl toast z innymi
ofcami :)
[#24] Re: Nasze święto

@Kaczus, post #23

;] naj naj ;] i 100 lat :>?
[#25] Re: Nasze święto
Taak, kto by to pomyślał 5 lat temu :) Ot, kolejny portal jakich wtedy było mnóstwo, bo co tydzień ktoś coś zakładał, żadna przecież konkurencja dla ACP czy Execa.

I prosze, mija sobie pięć lat - tsd to strasznie szybko - ACP zeszło na psy, choć najpierw na scenę, a Exec, cóż, ciszej nad tym grobem. A takie PPA (linka niech poda SirLeo :) ), za którego czytanie ludzie bywali wyśmiewani a redaktorów czasami traktowano z pobłażliwością jak małe dzieci, po cichu rozwijało się w kątku, zdobywało coraz więcej i więcej fanów aż zostało jedynym sensownym portalem w .pl, śmiało mogącym konkurowac z dowolnym innym ami-portalem na świecie. I m.i. za to należy wam się zajebisty szacunek. Na najbliższe sto lat życzę Wam (i sobie jako czetelnikowi) żebyście dalej pozostali (jako portal) neutralni jak dotychczas, żeby zapału wam nie zbrakło i żeby ciagle było o czym pisać. A za 100 lat to się zobaczy ;)



(normalnej Amiprzeglądarki też bym sobie życzył żeby PPA wreszcie mialo normalny kod a biedny grxmrx nie musiał stawac na rzęsach żeby to w miarę normalnie działało)



[#26] Re: Nasze święto
Życzę Wam drodzy Amigowcy, aby już za rok autorzy tej cudownej strony mogli implementować aplety javy, flasha i inne wodotryski. Bez narażania na szwank waszych Amig, przeglądarek oraz łączy internetowych ;) A teraz poważnie - od 2 lat jest to najczęściej odwiedzana strona przeze mnie! Prawda, że motywujące? ;>
[#27] Re: Nasze święto

@Kokos, post #26

java i flash sa na stronach newsowych zbędne. ale css bardzo sie przydaje.
[#28] Re: Nasze święto
Eeee tam... :) A ja mam dzisiaj 4 rocznicę ślubuz w tym miesiącu 11 od naszego "wejścia na scenę" Pozdrowienia i 100 lat dla portalu - odwalacie kawał świetnej roboty! Zdrowie!
[#29] Re: Nasze święto
Gratuluję redakcji i wszystkim Amigowcom, że jesteśmy i będziemy !!!

[#30] Re: Nasze święto

@Valwit, post #25

Nie mogę podać, nie znalazłem. Pewnie było tak brzydkie, że nawet WebArchive wykasowało. ;) Został jedynie pierwszy niebieski design, jeszcze z intrem.

Dla zainteresowanych - baloniki z newsa są jako logo w skórce Classic (trzeba włączyć gradienty).

Dziękujemy wszystkim za życzenia, będziemy się nadal starali, nie zapominajcie, że sami go też możecie rozwijać! "Nie pytaj co PPA zrobiło dla Ciebie. Pomyśl, co Ty możesz zrobić dla PPA!?"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem