Komentowana treść: Nasze święto
[#31] Re: Nasze święto
Wszystkiego najlepszego !!! Pięć lat to piękny wiek . Zyczę Wam i Nam wszystkim , byśmy za następne pięć lat spotkali się w tym samym miejscu ale w liczniejszym gronie !!! :)

[#32] Re: Nasze święto
100000 lat dla PPA, bo cos nasze wnuki musza czytac jak MA umarl ;)

Zreszta moze to i lepiej, bo pewnie one nawet nie beda wiedziec oc to papier :p
[#33] Re: Nasze święto
Składam najserdeczniejsze życzenia !!! Gratuluje osiągnięć ! szczeólnie w tak trudnym i podzielonym środowisku. Jako jedni z niewielu scalacie je i chwała Wam za to !
[#34] Re: Nasze święto
Wszystkiego najlepszego z tej pięknej okazji, na pewno browarka wypiję za Wasze zdrowie. :D
[#35] Re: Nasze święto
Rowniez skladam najlepsze zyczenia kolejnych 5 a moze i 50 lat...
[#36] Re: Nasze święto

@Lorak, post #35

100 lat 100 lat ;)

[#37] Re: Nasze święto
100 lat !



I znowu trzeba wypić. Ale czy każdy amigowca to pijak



[#38] Re: Nasze święto
Ze swej strony chcialbym rowniez dolaczyc sie do zyczen.
[#39] Re: Nasze święto
100 lat !!! :)
[#40] Re: Nasze święto
Dołączam sie do życzeń stu lat dla PPA. Jesteście najlepszym serwisem w naszym Amiświatku!
[#41] Re: Nasze święto

@Valwit, post #25

Po pierwsze GRATULUJE PPA!!!! Ogrom wykonanej pracy na portalem godny podziwu i naśladowania!



Po drugie od kiedy zacząłem używać Amigi z Internetem (wcześniej nie miałem dostępu do łącza netowego) jestem bardzo miło zaskoczony z dzialania przeglądarki Amigowej Ibrowse, wbrew pojawiajacym się opiniom. A na Ami (to mój jedyny komp w domu) zarabiam również na życie wię to może być miarą jej przydatności.



Po trzecie dzięki PPA (informacjom w nim zawartym, a LUDZIOM tam obecnym przeze wszystkim) jestem wstanie podołać zadaniom stawianym innym platformom sprzętowym. IMHO najlepszy sposób na używanie Amigi, to nie używanie obcych systemów, a już na pewno nie w domu.
[#42] Re: Nasze święto
Wszysktiego Najlepszego dla PPA :D Sto lat...a nawet więcej:D Odwaliliście naprawde kawał dobrej roboty :D Chcemy jeszcze wiecej :D



P.S. Będzie jakieś PPA URODZINOWE PARTY ?? :D
[#43] Re: Nasze święto
To moze jakies male podsumowanko? Ilosc odwiedzin dzienna/roczna/ogolnie, kto najwiecej komentow walna, ilu uzytkownikow zarejestrowanych itd... no nie wiem, cos by sie jeszcze pewnie znalazlo do pochwalenia ;)



btw: no w koncu zadam to pytanie, bo zawsze zapominam: Jak zaladowac sobie wlasnego avatara? :)
[#44] Re: Nasze święto


PPA rOXx wSZYSTKiEGo nAj :D
[#45] Re: Nasze święto

@Masta Krishna, post #32

Jeszcze trochę, a na naszym PPA będziemy się zastanawiać nad 10kYear bugiem



100 lat - no to siup w ten głupi dziób

[#46] Re: Nasze święto

@_arti, post #43

W edcji własnego profilu masz  -> Avatar: Zmień mój emblemat ;)
[#47] Re: Nasze święto
PPA RULEZZZ!!!! :)
[#48] Re: Nasze święto

@Kaczus, post #16

:)
[#49] Re: Nasze święto
Dla odmiany nie życzę wszystkiego najlepszego, bo już polonistka w liceum mówiła nam, że gdybyśmy doświadczali samych najlepszych rzeczy, nie docenilibyśmy tego. A zatem, niechaj bilans będzie zdecydowanie na plus, kierunek zawsze do przodu, tendencje rosnące (z wyłączeniem cen ), a portalowi życzę sto... a pal licho ten arbitralny układ dziesiętny - 128 lat!
[#50] Re: Nasze święto
32, 64, 128, 256 lat
[#51] Re: Nasze święto
hmmmm.. włazotyłki.



Że zacytuję tudzież pozmieniam..

"5 lat od początku istnienia. Czy nie uważacie że za dużo ?"



Oczywiście, sarkazmowałem. Jak zwykle zresztą.Ale niech będzie. Oby ten rok był gorszy od następnego, a następny od tego za 2 lata. Itd. :D

[#52] Re: Nasze święto
Gratulacje! Jesteście jednym z niewielu elementów amigowego świata, który się rozwija w sensownym tempie i trzyma jakiś poziom. Są pewnie tacy dla których jesteście ważniejsi od samej Amigi. :)
[#53] Re: Nasze święto

@Ijon_Tichy, post #49

Dla odmiany nie życzę wszystkiego najlepszego, bo już polonistka w liceum mówiła nam, że gdybyśmy doświadczali samych najlepszych rzeczy, nie docenilibyśmy tego.



Aj, co innego życzenia, co innego doświadczanie różnych rzeczy... Aczkolwiek z mojej strony też najlepszych życzeń nie będzie; jak rzekł dobry wojak Szwejk: "gdyby wszyscy ludzie życzyli sobie nawzajem dobrze, to by się raz-dwa pozgryzali" ... No i 5 lat to taki poważny wiek... nie znajduję dostatecznie uroczystych słów... :D

Zatem... kolejnych lat informowania, dyskusji, kłótni (może niekoniecznie ), wymiany doświadczeń i całej reszty :); i żebyśmy wszyscy jak najdłużej mogli i mieli o czym dyskutować, kłócić się (oczywiście bez przesady) itp., itd., etc.

AMEN



PS. Tak na marginesie: a pal licho ten arbitralny układ dziesiętny - 128 lat!

Palnięcie lichem (?) trochę Ci nie wyszło - i tak 128 napisałeś w notacji dziesiętnej

[#54] Re: Nasze święto
NO TO NAJLEPSZEGO LUDZISKA!!! Odkad pamietam na PPA ZAWSZE znajdywalem przynajmniej trzy aktualizacje w tygodniu, a jak ich nie bylo to na forum lub jakis artykulik wyczytalo i wykorzystalo. Produktywnosc ludzi zwiazanych bezposrednio z amiga strasznie zmalala (w szczegolnosci widac to po AmiScenie - brak magow i nowych produkcji troche doskwiera) a widzac dzialalnosc chocby takiego oto "portaliku" zaginionego w gaszczu sieciowego motlochu czlowiekowi tzw banan= :D na twarzy sie ukazuje. NO TO ZYCZE EKIPIE PPA DALSZEJ WYTRWALOSCI W PRACY I MEGA SAMOZAPARCIA!!! (pamietajcie od Lokatego) :P



Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem