Komentowana treść: Karty dźwiękowe dla AmigaOne
[#1] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne
1. Tłumaczenie robione na szybko, więc proszę o wybaczenie i zgłaszanie ewentualnych uwag.

2. W niektórych miejscach dodałem dopiski, gdyż w różnych kontekstach mogło to dwojako brzmieć (to wyjaśnienie dla przewraźliwionych, którzy mogliby sobie wyciągnąć wnioski jakoby gdzieś tam coś lub kogoś piętnuję).
1
[#2] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@mailman, post #1

No dla kontrastu jakiś news na poziomie. Teraz czekamy na artki o kartach muzycznych dla MOSai AROSa. Może jakiś artek porównawczy ?

Napewno taki np. kriszczmisz głoszący wszem i wobec wyższość niebieskiego rozwiązania (kto się nie zgadza ten chory heretyk)będzie zadowolony
[#3] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@Mufa, post #2

Teraz czekamy




To ilu Was tam jest przy klawiaturze? ;)

[#4] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@grxmrx, post #3

Grxmrx czepiasz sie, jego wysokość są sami.... :P
[#5] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@Mufa, post #2

No dla kontrastu jakiś news na poziomie.



Zaraz będzie, że zaczynam, ale... Dla kontrastu z czym?...
[#6] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@LeMan, post #5

News odowłuje się do wiarygodnych źródeł. Zarówno jest link do orginalnego artykułu, jak i linki szczegółowo opisujące poszczególne produkty. Podoba mi się taka rzeczowość. Niestety niedawno pojawił się news, który takich konkretów nie zawierał, każący czytelnikowi wcielić się w rolę śledczego, tudzież jasnowidza bądź wróżbity. Oczywiście po cichu przyznano mi rację gdyż newsa poprawiono, jednak prędzej trzeba było dowalić Mufie za to że ośmielił się coś skrytykować (a może było to tylko tak dla zasady, w ramach solidarności z kolegą redakcyjnym cierpiącym na "mufomanię").

[#7] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne
Nu, nie do konca sie zgodze z twierdzeniem "Terratec 512i i dużo innych starych kart wykorzystuje dobry układ ForteMedia FM-801 z kodekiem AC97". FM801 bardzo szybko zniknal poniewaz byl wyjatkowo zawodny i niestabilny.
[#8] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@Mufa, post #6

OK, przyjmuję do wiadomości (bójcie się... strasznie się bójcie... - bo tak jakoś pokojowo nastawiony jestem...). Niemniej do jednego się przyczepię ...

(...) w ramach solidarności z kolegą redakcyjnym cierpiącym na "mufomanię").

Raczej byłaby to "mufofobia"
[#9] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@LeMan, post #8

Ciesze się, że stwierdzono mi mufofobię :) Teraz już wiem, że będę musiał się udać w najbliższym czasie do specjalisty, czyli do mufologa :)
[#10] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@Mufa, post #6

News odowłuje się do wiarygodnych źródeł. Zarówno jest link do orginalnego artykułu, jak i linki szczegółowo opisujące poszczególne produkty.


Jak zawsze.


Podoba mi się taka rzeczowość.


Dziękuję. Cieszę, że Ci się podoba :D


Niestety niedawno pojawił się news, który takich konkretów nie zawierał, każący czytelnikowi wcielić się w rolę śledczego, tudzież jasnowidza bądź wróżbity.


Nie zaprzeczę, że tego linku może zabrakło, ale nie powstrzymało Cię to przed atakami i tworzeniem brednioserialu zamiast delikatnie, może nawet prywatnie, zwrócić uwagę. Ciekawe jest jednak, że jako śledczy dotarłeś do bredni, które były na portalach, a nie dotarłeś do poprawnej odpowiedzi. Spójrz może czasami na coś z drugiej strony.
1
[#11] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@Mufa, post #6

cierpiącym na "mufomanię"




Się ma ego, nie?
[#12] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@grxmrx, post #9

Ależ skąd... Mufa trochę pomylił pojęcia, więc skorygowałem. Ale Twoja odpowiedź - ujmę to tak: zaczynam mieć złe przeczucia

[#13] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@Mufa, post #2

Napewno taki np. kriszczmisz głoszący wszem i wobec wyższość niebieskiego rozwiązania (kto się nie zgadza ten chory heretyk)będzie zadowolony




na pewno



jakie są objawy choroby "mufomanii"?
[#14] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@opi, post #11

Już nie. Teraz to ego ma jego.

[#15] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@krismiszcz, post #13

Cóż pierwsze objawy zaczynasz już zdradzać. Na Twoim miejscu jednaj nie tym bym się przejmował. Nie grzeszysz przecież mądrością, czy kulturą a co gorsza niestety również ucziwością masz więc teraz ważniejsze problemy do rozwiązania.

[#16] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@Valwit, post #14

Już nie. Teraz to ego ma jego.



Ciekawe ilu jeszcze klakierów, będzie się tu popisywać swoimi pseudointelektualnymi komentami. A potem jak przychodzi co do czego to winni są zawsze jaskiniowcy z eXeca rozkręcający brednioseriale nie na temat
[#17] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@Mufa, post #16

winni są zawsze jaskiniowcy z eXeca rozkręcający brednioseriale



Oczywiście. Policz kto w tym wątku ma najwięcej postów... Z tego 50% nie na temat.
[#18] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@Mufa, post #16

Wiesz możesz znadz sobie pracę w produkcji "offtopów" bo to jedynie potrafisz dobrze robić...

acha jeszcze zapomniałem dodać że potrafisz wmawiać ludziom że wydanie 3000zł to bardzo dobry interes....poprost bravo !!
[#19] Re: Karty dźwiękowe dla AmigaOne

@Mufa, post #16

mhmm. niech kolega kilobajt albo amperogodzina ci objaśni co to jest klakier.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem