Komentowana treść: Port goni port
[#1] Re: Port goni port
Ale mnie zdziwił ten news. Taki trochę styl acp-owy. Gościu robi porty, udostępnia je za friko, a autor tego newsa pisze o zaśmiecaniu Aminetu. LOL!



Krashan: pojedź jeszcze po scenowcach, bo te skurczybyki też nie kwapią się do portowania Mozilli, czy czego tam potrzebujesz.



Po prostu żenujący news...
[#2] Re: Port goni port

@Baron Althaar, post #1

Uruchom sobie VideoPokeri chociażby, albo Conquest. Może wtedy mnie zrozumiesz. Uważam, że jeżeli program jest cienki to trzeba napisać, że jest cienki. Daleko mi od zachwycania się każdym nowym programem tylko dlatego że jest dla MorphOS-a.
[#3] Re: Port goni port

@Grzegorz Kraszewski, post #2

O czyli udało Ci się uruchomić pokera? U mnie wyskakuje błąd o
niemożliwości użycia dzwięku i koniec....
[#4] Re: Port goni port

@Kaczus, post #3

O czyli udało Ci się uruchomić pokera?



Tak, udało mi się. Ale wystrój wnętrza jaki dostrzegłem na ekranie, odrzucił mnie na dwa metry razem z krzesłem.
[#5] Re: Port goni port
W Aktualnościach powinny być njusy, a recenzje to chętnie sobie poczytam w Strefie Gier. Tyle.

[#6] Re: Port goni port
CZy Descent II ruszy na MOS Classic?
[#7] Re: Port goni port

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Tak, udało mi się. Ale wystrój wnętrza jaki dostrzegłem na ekranie, odrzucił mnie na dwa metry razem z krzesłem.




Hmm, jak to jest, że niektóre programy odrzucają od ekranu monitora wraz z krzesłem, zaś inne wciskają w fotel? ;)

[#8] Re: Port goni port

@stony, post #5

Niekoniecznie, krotki opis tego co jest dobre (grywalnie lub graficznie) jest potrzebny, poniewaz nie kazdy ma czas odpalac wszystkie giery. Ja jestem za taka forma newsow. Dodalbym tylko to, aby byl opis odnosnie tego czy dana gra chodzi na MOS Classic. No ale tego wymagac nie mozna poniewaz, Grzegorz nie ma Classica (a to ze gra nie uzywa np. najnwszego 3D itp., nie znaczy ze ruszy na A4000/12000).
[#9] Re: Port goni port

@stony, post #5

A ja sie ciesze ze Krashan odrazu napisal jaka to jakosc jest tych gier...dzieki czemu zaoszczedzilem sobie czasu sciagania,uruchamiania,omdlenia (+ cucenie) i kasowania..

:)
[#10] Re: Port goni port

@stony, post #5

Nie mam czasu na pisanie recenzji, przykro mi. Zresztą recenzja VideoPokeri albo Conquesta, czy nawet MadMatrix to byłoby niepotrzebne zajmowanie miejsca w Strefie Gier.
[#11] Re: Port goni port

@Baron Althaar, post #1

A Ty scenowiec jestes? A od kiedy to scenowcy tacy wrażliwi są? ;)
[#12] Re: Port goni port
jak myslicie, warto wysyłać moją grę na aminet czy to taka sama kaszana jak wyżej wymienione?

http://liza.umcs.lublin.pl/~mzukowski/sdl_football/
[#13] Re: Port goni port

@rzookol, post #12

Ja tam bym wysłał. Jak sie komuś nie podoba to trudno. Ważne że bedzie szeroko dostepna.
[#14] Re: Port goni port

@rzookol, post #12

O jaaa, kreskowe pilkarzyki. :D Ilez to ja opierdali zebralem od nauczycieli przez ta gre. ;)
[#15] Re: Port goni port

@MinisterQ, post #11

Pewnie portowanie OpenOffice dla tego Fina do za trudna robota, ale dziwi mnie, po prostu, dlaczego zaraz trzeba wylewać na niego pomyje.



Nie czepiam się tego, że Krashan wyraził swoje zdanie, tylko że zrobił to w taki sposób - jako jeden z administratorów PPA walnął newsa o zaśmiecaniu Aminetu. Jakieś takie to przykre: ami-światek mały, a jeszcze sramy do własnego gniazda...
[#16] Re: Port goni port

@rzookol, post #12

Dla mnie bomba! :D
[#17] Re: Port goni port

@Baron Althaar, post #15

Watpie czy Krashan mial na celu obrazanie Itixa, a jedynie wyrazil swoje zdanie na temat gier jakie wybral do portowania. Itix jest glownym autorem MOSowego SDLa, wiec jak chce go propagowac to jednak powinnien troche lepiej dobierac asortyment portowanych (a wlasciwie rekompilowanych tylko) gier ;)
[#18] Re: Port goni port

@Baron Althaar, post #15

Ty weź najpierw zerknij na obrazek który jest przy newsie.

Nie, to nie jest gra z C64.
[#19] Re: Port goni port

@MinisterQ, post #18

Przy odrobinie samozaparcia jest toto ładne ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem