Komentowana treść: GLQuake dla MorphOS-a
[#1] Re: GLQuake dla MorphOS-a
Rozmawia dwóch mosowców i jeden mówi do drugiego:

- cześć, masz jakieś nowe gry?

- mam aż 3! Quake 1, Quake 2, Quake 3!



;)



Kiero, widze na obrazku z BlitzQuake panele Ambienta które mają rozmazane, przezroczyste tło. Założe się, że to tło jest odświeżane w czasie rzeczywistym, ale w razie czego proszę o potwierdzenie ;)
[#2] Re: GLQuake dla MorphOS-a
Ja już tą grę nawet na komórkach widziałem. Ciekawe kiedy ona wreszcie umrze. ;)
[#3] Re: GLQuake dla MorphOS-a

@MinisterQ, post #2

Chyba jeszcze dlugo bedzie zyc. Jest "kilka ton" dodatkow do Quake1. Niektore z nich to zupelnie inne gry na silniku Quake. Dobrze sie ma tez Quake World (rozgrywka przez internet).
[#4] Re: GLQuake dla MorphOS-a

@grxmrx, post #1



Kiero, widze na obrazku z BlitzQuake panele Ambienta które mają rozmazane, przezroczyste tło. Założe się, że to tło jest odświeżane w czasie rzeczywistym, ale w razie czego proszę o potwierdzenie ;)



bedziesz bardzo zawiedziony jak ci powiem ze tlo nie jest odswiezane w czasie rzeczywistym?:)
[#5] Re: GLQuake dla MorphOS-a

@grxmrx, post #1



Rozmawia dwóch mosowców i jeden mówi do drugiego:

- cześć, masz jakieś nowe gry?

- mam aż 3! Quake 1, Quake 2, Quake 3!




za tydzien hexen2:)
[#6] Re: GLQuake dla MorphOS-a

@kiero, post #5

A nie hexeny Dwa? :P
[#7] Re: GLQuake dla MorphOS-a

@Kaczus, post #6



moge w sumie 2 hexeny2 wypuscic:)
[#8] Re: GLQuake dla MorphOS-a


jezeli komus przeszkadza dithering, to niech zassa ponownie archiwum. parametr -bpp 32 pozwala na uruchomienie programu w 32bitach. mozna to tez ustawis w starterze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem