Komentowana treść: Ami Party
[#31] Re: Ami Party

@wali7, post #30

Może ??? :)
[#32] Re: Ami Party

@Mario, post #3

Ja, jesli oczywiscie bede mial wtedy wolne:) Ciesze sie, ze ktos pyta o Wrocław, bo samemu to jakos nie bardzo by mi sie chcialo.
[#33] Re: Ami Party
ja nawet nie sprawdzam ile to bedzie z koszalina
[#34] Re: Ami Party

@quaint, post #33

Rzut moherowym beretem, zmierzyłem i jest nieco ponad 34 cm :)
[#35] Re: Ami Party
Czy to będzie tylko taki typowy zlot użytkowników czy może będą jeszcze jakieś dodatkowe atrakcje? ;) Mam na myśli np. jakieś nowe wersje amigowych systemów, jakieś nowe programy, etc.? Fajnie jest spotkać się z ludźmi, ale poza tym dobrze jest jeśli jest jeszcze jakiś powód by na taki zlot się wybrać ;)
[#36] Re: Ami Party

@grxmrx, post #35

lutownica UZIego ;)
[#37] Re: Ami Party

@grxmrx, post #35

Hmm .. wszystko jest w przygotowaniu ... informacjie będą systematycznie pojawiać się na stronce ...
[#38] Re: Ami Party

@grxmrx, post #35

Fajnie jest spotkać się z ludźmi, ale poza tym dobrze jest jeśli jest jeszcze jakiś powód by na taki zlot się wybrać



Od razu widać że kompletnie nie wiesz o czym gadasz :P
[#39] Re: Ami Party
I znowu jakieś sporo oddalone miejsce od Warszawy... Szit... Może kiedyś się doczekam. :)
[#40] Re: Ami Party

@Kokos, post #39

ee z wawy nie tak daleko ... 3-4 h jazdy :) . Moze kogoś znajdziesz :). Albo pociągiem ... Blizej nie bedzie :)
[#41] Re: Ami Party

@Drako^lM, post #40

Blizej nie bedzie


Nie kracz, nie kracz!

[#42] Re: Ami Party
http://axon.umcs.lublin.pl/~zukowski/www/prev/PICT4448.JPG



co bedzie w tym roku na scianie wschodniej tego przewidzieć się nie da
[#43] Re: Ami Party

@Prince, post #34

W linii prostej czy po czerwonych liniach? :)
[#44] Re: Ami Party
Fajnie, własnie zastanawiam sie z ekipą czy by nie wyruszyć, to trochę konkurencyjna impreza dla naszej konferencji planowanej na koniec kwietnia ale chyba podoałamy, jak by co mamy jedno wolne miejsce z Białegostoku. Dobrze, że coś się dzieje!
[#45] Re: Ami Party
Szkoda, że nie ma w temacie również "użytkowników winuae"
[#46] Re: Ami Party

@koodlaty, post #45

zebym ja jeszcze ci nie na tej imprezie nie pokazal dragona mobile
[#47] Re: Ami Party

@Kokos, post #39

Być może ja będę jechał z Wawy pociągiem.
[#48] Re: Ami Party

@rzookol, post #42

Komuś sić chyba imprezki pomylały.. palenie płytek bćdzie nieco później i w nieco innych okolicznościach .. MarX ?
[#49] Re: Ami Party

@Dorrr, post #44

Może to miejsce dla.. np. Krashana ? ;)
[#50] Re: Ami Party

@koodlaty, post #45

Jak chcesz to przyjedz :)
[#51] Re: Ami Party

@quaint, post #33

Oooo!!! widze że mam ziomka . Slupsk się kłania . Bardzo się cieszę że

coś się dzieje AAAlllleeee czemu tak daleko?

Jeszcze niewiem czy bym jechał ale będę myślał może coś wymyśle .

Jakbym się zdecydował to mogę po Ciebie podjechaś do Koszalina i razem

moglibyśmy pojechać . Co ty na to ziomuś? ps. w srode wyjeżdżam do

Swinoujścia i będę tam najprawdopodobniej aż do niedzieli wieczorem

więc odpowiem jakby co po powrocie . Pozdro

[#52] Re: Ami Party

@MaaG^dA, post #48

Przypalane płytki z MOSem 1.5 na grilu to specjalne danie Amiga Eastern Meeting ;) Tego nie damy sobie wydrzec







[#53] Re: Ami Party

@Marek Szyprowski, post #47

mam nadzieje ze niedlugo sie zorganizuje. wogole zobaczymy jak bedzie. To moze jak cos udalo by sie i w stolicy cos zrobic.
[#54] Re: Ami Party

@MaaG^dA, post #49

Fakt, zapomniałem o nim ostatnio żadko na uczelni bywam. Zapytam bo i tak tam musze do niego zajść moze znowu coś wygłosi na konferencji i "zabije" zwolenników x86 :) pamiętam miny ludzi jak im wyłożył wszystko o Atiec'u hihihi. Ciekawe czy w tym roku będzie też tak fajnie ?

BTW kto by reflektował na pzryjazd do Białegostoku na 2dniową konferencję o PowerPC ?
[#55] Re: Ami Party

@stefkos, post #53

Stefkos bedziesz w Chełmie ? a moze przyjedziesz też do nas do Białegostoku na reedycję konferencji ?
[#56] Re: Ami Party

@Dorrr, post #55

ja was tam wogole musze odwiedzic. zobaczymy jak z czasem, narazie siedze w Lyonie. Cale szczescie ze mam pegaza ze soba.
[#57] Re: Ami Party

@Dorrr, post #54

kto by reflektował na pzryjazd do Białegostoku na 2dniową konferencję o PowerPC?



Pewnie ja. To jeszcze oczywiście zależy od terminu. Kombinowałem też nad wyjazdem do Chełma (tam i z powrotem za niecałe 100 zł dałoby radę), ale niestety termin 1 kwietnia mam już zajęty. Gdyby ósmego, to możnaby kombinować, ale pierwszy z góry odpada , bo mam zajęty dzień do 15:00, a pociągiem to jest 8 godzin. Natomiast na konferencję na miejscu bym się pewnie wyrobił.

[#58] Re: Ami Party
Chełm jest blisko granicy i blisko przejscia, moze wypadało by zaprosic jakis amigowców z ukrainy (przez MZ czy amiga.ru)
[#59] Re: Ami Party
Kto wie, może zdarzyłby się cud i ja bym pojechał, ale nigdy sam nie pojade tak daleko, przecież z Legnicy to jest ponad 500 km, oczywiście musiałbym jechać pociągiem, najpierw przez Wrocław, dalej pewnie w kierunku Lublina, etc. Więc trudno by było...
[#60] Re: Ami Party

@Piotr Myszkowski, post #51

witam! jezli chcialby jechac, to bardzo chetnie. jakby co daj znac najlepeij na maila, jest w moim profilu.

ps. czy moze przypadkiem nie bylismy razem na amiga meetingu ostanim?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem