Komentowana treść: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
[#1] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
Tańczący banan yippee Tańczący banan
[#2] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
to teraz trza miec nadzieje ze sprzet sie w miare szybko pokaze trampolina
[#3] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
Oo zatem jakies pascie hardwerowe maja ze szrotow na nowy rok wyciagnac.Czekamy na specyfikacje
[#4] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
Mam rozumieć, że użytkownik AmigiONE po zainstalowaniu tego update ma pełną i ostateczną wersję AmigaOS 4.0?
[#5] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
a wersja dla klasyków gdzie ?
[#6] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
Zanim ukaże się odpowiednia Amiga lub inna Nieamiga trzeba będzie zrobić aktualizację do wersji AmigaOS 5 głową w mur
[#7] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
Ciekawi mnie sprzęt :) :)
[#8] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
W sumie fajne są takie newsy o niedostępnych rzeczach (o, pardon, przepsz. ludzi którzy w "odpowiednim" czasie zakupili sprzęt). Trochę nie czuję blusa, ale co tam. Za komuny też mówiono o wielu rzeczach których obywatele na oczy nie mogli zobaczyć, a i tak wszyscy się cieszyli jak dzikie świnie na wykopkach.
[#9] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #8

No jak to nie ma sprzetu, a samantha, panda, kolargol i inne to niby co

No to tyle świątecznego ględzenia, chyba wystarczy, ludzkim głosem przemówiłem ;) teraz czas potrollować troche ;)
[#10] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0

@Olo, post #9

"zawsze znajdą jakiś powód żeby się dopier*****. Jak nie wieczny system beta, to sprzęt. Ale my im jeszcze pokażemy. Jeszcze nam amigowe buty czyścić będą".
[#11] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
System sie pojawil ? pelna wersja? szok! szczęka opada!
Trzeba kase odkurzac jak sie pojawi sprzet :D .
To z okazji pojawienia sie systemu final trampolina yippee
a jak wyjdzie sprzet to bedzie kamikaze drunk
[#12] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
Ludzie,ludzie AMIGA ŻYJE!!! i ma się dobrze :D
Ledwo co odpisalem na komentarze a tu prosze dostaliśmy fajnego NEWSA hurra hurra wiedzialem!!! :D
[#13] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
Tu lista nowych ficzersow uaktualnienia. Przydalaby sie ta informacja w samym newsie.
[#14] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0

@reactor, post #13

Strona www dostępna przez port 8080 to naprawdę świetny pomysł.
[#15] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
Z OKAZJI ŚWIĄT, NADCHODZĄCEGO NOWEGO ROKU I NOWEJ AMIGI :P
Zapraszam WSZYSTKICH AMIGOWCÓW którzy obecnie przebywają w IRLANDII na piwo!!! kontakt przez gg
[#16] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
Obrodziło dziś w dobre wiadomości :D
[#17] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0

@reactor, post #13

Przydalaby sie ta informacja w samym newsie.

Nie wymagasz zbyt wiele? W końcu jestem mofce!...
[#18] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0

@Grzegorz Kraszewski, post #17

Przepraszam, zapomnialem o tym... ;)
[#19] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
No to teraz lawina sprzëtu sië pojawi

Shark, Dragon... pomysł
[#20] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0

@Grzegorz Kraszewski, post #17

Zamieściłem, bo faktycznie tego brakowało. Ale jedna rzecz jest interesująca. Kiedy OS 4.0 trafi na półki? Bo na razie to mamy niejako Pre-release Update 5 (lub jak kto woli Final). Dla mnie FINAL typowy będzie wtedy gdy wejdę na stronę Vesalii lub innego sklepu internetowego i wrzucę go do koszyka. Oczywiście gratuluję Hyperionowi i sądzę, że posiadacze AmigaOne i MicroA1 mają się z czego cieszyć. Niemniej reszta z nas, na chwilę obecną, jest w takiej samej sytuacji jak dotychczas. Dla mnie, posiadacza BPPC, nic się nie zmieniło.
[#21] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
A ja się cieszę. Przypomnę może że pewna firma na pewnej stronie pisze że sprzęt pojawi się po ukazaniu się pełnej wersji systemu. Tak więc do dzieła !!!
Jezcze mała uwaga jedna kropka jest pusta w rozszeżeniu njusa.
[#22] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
a 3d nowego nie ma ?
czyli dalej os4 jest daleko w tyle za mosem jesli o to chodzi ?
[#23] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #10

"Jeszcze nam amigowe buty czyścić będą."
O amiskarpetkach to ja i owszem coś słyszałem - a tu proszę, takie buty!

A już serio pisząc - chciałbym, żeby jednak pojawił się jakiś konkretny sprzęt, chciałbym kiedyś jeszcze mieć nową Amigę i poczuć ten dreszczyk, jaki towarzyszył mi laaata temu, kiedy z przejęciem wyjmowałem z pudła własną, nowiuteńką A500, a pierwsze wsunięcie dyskietki do stacji było niemalże misterium. Echhh... :)
[#24] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
ech tam. pierd* takie. dalej niedostepne w sprzedazy, nie ma wersji bppc/cppc, nie chce mi sie liczyc lat spozniena, brak obiecanego offica i przegladarki z css.
a betarycerzykow pytam gdzie te drivery o ktorych reszta moze tylko pomarzyc? :>
pozostaje nadzieja ze niedlugo bedzie mozna toto kupic na bppc i efike :)
[#25] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
Lista zmian nie jest jakos szczegolnie powalajaca. A podobno mialby byc jakies niespodzianki, dobrze pamietam?
[#26] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0

@marcik, post #25

Niespodzianką jest wersja FINAL jeszcze w tym milenium ;)
[#27] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0

@Ijon_Tichy, post #23

chciałbym kiedyś jeszcze mieć nową Amigę i poczuć ten dreszczyk, jaki towarzyszył mi laaata temu, kiedy z przejęciem wyjmowałem z pudła własną, nowiuteńką A500, a pierwsze wsunięcie dyskietki do stacji było niemalże misterium. Echhh... usmiech

Takie rzeczy to tylko w klasyku.
[#28] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0
..."stare" programy działające na ekranach planarnych są promowane na ekrany RTG...

czy to znaczy ze dajmy na to delux paint 5 da sie odpalic na amigaos4 w ham8?
[#29] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0

@alpine, post #27

"Takie rzeczy to tylko w klasyku."
Wiesz, to nawet nie w tym rzecz - obawiałbym się raczej, że to już nie te lata, żeby z takim przejęciem do całej sprawy podchodzić.
[#30] Re: Ostateczna aktualizacja AmigaOS 4.0

@jimiche, post #28

Dpaint miał zawsze problemy z brushami na ekranach rtg (na ami3.9 i bvision). Poza tym na moim pegu chodzi ok (ale w związku z brakiem brushy wolę tandem PPaint i Photogenics). Kiedyś w starym C&A czytalem ze to wolny program bo jest (niestety) napisany w C :). A pytania dotyczące działania na "amidze jeden" nalezy zadawac na execu bo tu nikt nie wie :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem