Komentowana treść: PegXmac is no more...
[#61] Re: PegXmac is no more...

@Grzegorz Kraszewski, post #57

To po co właściwie założyłeś ten gaz?

Żeby zamiast 16 litrów na 100 km paliło 8-9 litrów. :) Tylko dlatego się na coś takiego zdecydowałem. Gdyby palił 16 to pewnie bym się nie zdecydował, bo różnica jednak jest istotne. Duuuużo większa niż różnica w zużyciu prądu PPC i x86. :) Mam w cenie normalnego samochodu potworka. Przynajmniej jeżeli chodzi o paliwo. Niestety na częściach tak się nie da i trzeba się naszukać po aukcjach, klubach fanatyków, forach żeby coś kupić we w miarę normalnej cenie, a nie "fabrycznej".
[#62] Re: PegXmac is no more...

@MDW, post #61

Trzebabylo kupic sobie Mercedesa W124. Wiele czesci mozna kupic bez gimnastyki taniej niz do Uno nawet. Ostatnio kupowalem tarcze na tyl i zaplacilem cale... 54zl za obie. Oczywiscie nowki.

Co do silnikow to montowali nawet 6 litrowe V8. :) Dla Krashana jednak odpowiedni bylby bardziej 2.5 Diesel (pali w porywach 8l z wlaczona klimatyzacja), a komfort o niebo lepszy od kazdego malego autka.

To tyle mojego OT.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem