Komentowana treść: Amimajówka - konkurs trwa...
[#1] Re: Amimajówka - konkurs trwa...
Yyyy... MaaG^dA chyba już wypił ten likierek tanzystorowy... Siaki konkurs??
[#2] Re: Amimajówka - konkurs trwa...

@Kokos, post #1

sie nie czyta tylko trolluje to sie nie wie:
http://www.ppa.pl/newsy/komentarze.php?p=5309&c=1#40363 ok, racja

Ostatnia edycja: 18.04.07 22:06:34
[#3] Re: Amimajówka - konkurs trwa...

@MaaG^dA, post #2

Łomatko.. A kto w ogóle czyta te komentarze.. ;d
[#4] Re: Amimajówka - konkurs trwa...

@Kokos, post #3

Trolle ?
[#5] Re: Amimajówka - konkurs trwa...
Na podanej stronie Amimajówki nie ma ani słowa o jakimś konkursie. Dobrze że Maag w komentarzu powyżej wspomniał o innym komentarzu w innym newsie bo bym o niczym nie wiedział.
Zatem jakie prace na konkurs mozna wysyłać? Projekty identa? Co mam rozumieć przez słowo "ident" ?
[#6] Re: Amimajówka - konkurs trwa...

@Prince, post #5

Chodzi o zrobienie projektu identyfikatora na imprezy z serii Amimajówka. Tylko i aż tyle...
[#7] Re: Amimajówka - konkurs trwa...

@MaaG^dA, post #6

Choopaki wyluzujcie to jeszcze hektolitry czasu do maja zostaly ;)
[#8] Re: Amimajówka - konkurs trwa...
kurcze a ja nigdzie nie moge znalezc jaki to ma byc format i co ma zawierac ,samo miejsce na nick ? Wiem ze nie ma to byc A4 ale nie znam standardow identow :P



Ostatnia edycja: 19.04.07 08:29:54
[#9] Re: Amimajówka - konkurs trwa...

@Hellena, post #8

Projekt ma być umieszczony na karteczce o wymiarach 55x88 (wys x dług.). Ma znaleźć się na nim nazwa imprezy (amimajówka 2007) oraz miejsce na wpisanie nicka uczestnika. Drukowanie odbywać się będzie na drukarce laserowej (kolor) więc należy wziąść to pod uwagę przy projektowaniu.. aby potem nie było płaczu (?)
[#10] Re: Amimajówka - konkurs trwa...

@MaaG^dA, post #2

OŻ! Zaiste powiadam Ci iż dzieło moje wykonałem. Czyżbym tak słabował na umyśle na stare lata iż zapomniałem wysłać umyślnego z wiadomością? A może niecnota po drodze gdzieś zamarudził. ;)
[#11] Re: Amimajówka - konkurs trwa...
To ja skorzystam z okazji i ogłoszę, że szukam towarzystwa podróżnego na trasie Gliwice-Katowice-Kraków. Niskie koszty, miejsce przy oknie i takie tam ;).
[#12] Re: Amimajówka - konkurs trwa...

@Fei, post #11

Schłodzone napoje, dwa posiłki... coś jeszcze? ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem