Komentowana treść: Oświadczenie Hyperion-Entertainment
[#91] Re: Oświadczenie Hyperion-Entertainment

@Goramo, post #61

Nie było potrzeby portowania XGL. Ja jestem zwolennikiem amigowych rozwiązań zamiast portów.
[#92] Re: Oświadczenie Hyperion-Entertainment

@Jacek Piszczek, post #91

Fajnie :)
[#93] Re: Oświadczenie Hyperion-Entertainment

@mailman, post #79

Spotykam sie z określeniem "system/komputer produkcyjny", co nie ma poprawnego znaczenia z polskiego, ale z angielskiego i najcześciej chodzi o serwer, który musi pracować bo zależy od niego np. ksiegowość w firmie.

Wiele firm oferuje "komputery produkcyjne i desktopowe", "komputery do zostosowań produkcyjnych", ale jest to taki marketingowy bełkot mający na celu podniesienie rangi (?), podkreślenie niezawodności (?).

Jeśli nie jest to zbyt odległe skojarzenie to myśle, że APC74 mógł stworzyć sobie taką zbitke: słyszał o komputerach produkcyjnych a dokument był cokolwiek niejasny/nieokreślony i neuronki sobie zbiły to razem :).
[#94] Re: Oświadczenie Hyperion-Entertainment

@Jacek Piszczek, post #91

Czyli jednak podsystem graficzny...
[#95] Re: Oświadczenie Hyperion-Entertainment

@Skotos, post #93

Ty się od moich neuronków... ;)
Dla mnie komputer przemysłowy to "komputer" sterujący maszyną. Mam w pracy styczność z takimi obrabiarkami - od czasu do czasu robię kopie bezpieczeństwa, czy drobne naprawy nie wymagające interwencji profesjonalnego serwisu. No i czasem zdarza mi się je "programować" (no, może programować to za mocne słowo, na wklepanie kilkudziesięciu - kilkuset komend, czy klikanie w CADzie, dzięki którym pracownik z jednej strony wkłada kawałek płyty wiórowej a pracownik z drugiej strony maszyny odbiera gotowy element mebla - obcięty na wymiar, wyfrezowany, z nawierconymi/wywierconymi otworami, oklejony obrzeżem itd...). Na 6 takich obrabiarek w firmie w której pracuję tylko z dwu udałoby się zrobić coś na kształt komputera domowego i dlatego pisałem, żeby nie podniecać się tym High-Endem, żeby nie poczuć zawodu, gdy się okaże, że nie nadaje się on do zastosowań domowych. Zboczenie zawodowe wypaczyło mi postrzeganie świata, ale zostałem sprowadzony na ziemię i uświadomiony. ;) Ale za to już przepraszałem... :P
[#96] Re: Oświadczenie Hyperion-Entertainment

@kwolf, post #88

Tydzien zaczyna sie od poniedzialku. Przynajmniej do czasu az nie zmienia odpowiedniej normy :) Wniosek z tego taki ze MOS 1.5 bedzie w czwartek. A dzis jest czwartek...
[#97] Re: Oświadczenie Hyperion-Entertainment

@Valwit, post #96

Zależy od standardu - są 2 - wg jednego zaczyna się od poniedziałku,
wg innych od niedzieli.
[#98] Re: Oświadczenie Hyperion-Entertainment

@Valwit, post #96

Ze strony www.morphos-team.net zniknęła informacja o 1.5 tygodnia. Czyli wykrakałeś :D :D
[#99] Re: Oświadczenie Hyperion-Entertainment

@Masta Krishna, post #98

ta nowa strona jest już conajmniej od 2 tygodni :)
[#100] Re: Oświadczenie Hyperion-Entertainment

@wali7, post #99

To znak, że nowy MorphOS juz za dwa tygodnie! AmigaOS 4.0.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem