Komentowana treść: FontForge dla AmigaOS 4.0
[#31] Re: FontForge dla AmigaOS 4.0

@Leon, post #15

> Nie wspominając o problemach z flv (YouTube).

www.exec.pl/comments.jsp?nid=3011
www.exec.pl/comments.jsp?nid=3088

http://ggua.exec.pl/video/aos4-aweb-flayer-mplayer-overlay.mpg
[#32] Re: FontForge dla AmigaOS 4.0

@szuler, post #29

No i? Qt3 tez bylo na podwojnej licencji, a wersja na amige jakos sie nie pojawila ;P



Ja to pisałem nie w kontekście powstawania wersji na amigę ale w kontekście tego co wcześniej napisał kwolf:

[...] biblioteka QT jest wlasnoscia firmy Trolltech - http://www.trolltech.com/products/qt
A wiec i komercyjna.


W ramach ciekawostki można jeszcze wspomnieć, że Qt3 było na podwójnej licencji ale tylko na platformie linuksowej. Od Qt4 jest na podwójnej licencji na wszystkich platformach, które obsługuje i m.in. dlatego możliwe stało się rozpoczęcie projektu KDE on Windows.
[#33] Re: FontForge dla AmigaOS 4.0

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #31

Słyszałem, że nie do końca to działa jak powinno, że zawiesza system
http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=11&i=8115&t=8107&ostatnie=

I komu tu teraz wierzyć? :)
[#34] Re: FontForge dla AmigaOS 4.0

@Leon, post #33

Komu chcesz :P Mi nigdy nie wiechło systemu, widocznie Prince ma z tym problemy ;) Zaznaczam, że nie wiem jak działa MPlayer na klasykach ;)
[#35] Re: FontForge dla AmigaOS 4.0

@Korni, post #34

A kto tutaj na ppa pisze prawde i można mu zaufać? :D
Mógbyś mi kogoś polecić? :)
No dobra przekonałeś mnie jeżeli piszesz, że działa to Ci wierze :)
To jakimi przeglądarkami na Amidze można wchodzić na YouTube i oglądać filmy?
Czy każda przeglądarka będzie tak samo działać?
[#36] Re: FontForge dla AmigaOS 4.0

@Leon, post #35

Nie wiem jak to działa na Amidze, gdyż nie mam w niej PPC ;)
Wejść można każdą ;) Korzystam z Aweba, ściągam sobie filmik i oglądam później Mplayerem :) Z IBrowsem też się da, jednak ta przeglądarka mi się nie podoba .
[#37] Re: FontForge dla AmigaOS 4.0

@Korni, post #36

Ja do mojej 1200 nie mam neta i klikam tylko z PeCeta.
Kiedyś ponad 10lat temu używałem tylko neta przez CB radio i po szeregowym.
Na Piecu filmy z YouTube można pobrać za pomocą FireFoxa i wtytczki lub ze strony np. keepvid.com a jak to wygląda na Amidze?
[#38] Re: FontForge dla AmigaOS 4.0

@DanAdam, post #32

W ramach ciekawostki można jeszcze wspomnieć, że Qt3 było na podwójnej licencji ale tylko na platformie linuksowej. Od Qt4 jest na podwójnej licencji na wszystkich platformach, które obsługuje i m.in. dlatego możliwe stało się rozpoczęcie projektu KDE on Windows.


KDE na windows zaczelo sie juz w czasach Qt3. Nikt nie mogl zabronic przeniesienia wersji na licencji GPL z linuksa na windowsa. Po prostu zamiast korzystac z X11 biblioteka Qt3 korzystala pod windowsem z Win32API. Link tutaj.
[#39] Re: FontForge dla AmigaOS 4.0

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #31

Czy ja kiedyś doczekam czasów, kiedy eXec nie będzie padnięty
dokładnie wtedy, gdy chcę na niego wejść? ;)
Często tam nie zaglądam, ale gdy już to robię, prawie zawsze
bezskutecznie...
[#40] Re: FontForge dla AmigaOS 4.0

@Kamul, post #39

Obecnie dziala Exec.pl :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem