Komentowana treść: Amimajówka już w sobotę
[#1] Re: Amimajówka już w sobotę
No i fajne moje plany przyjazdu się nie zmieniły :)
[#2] Re: Amimajówka już w sobotę
Na każdego przybyłego czekają nowe, lepsze identy.. x11 free..
Zapraszamy.
Ps. Czy ktoś wie, gdzie wcięło Rafaela z protokołem posiedzenia Rady Kapturowej ?
[#3] Re: Amimajówka już w sobotę
A a 4000T z MorphOS-em gotowa do prezentacji
[#4] Re: Amimajówka już w sobotę
I Ja tam będę z moja laską . Ona nie zna sie na Amigach ale to się wkrótce zmieni !!





Benedykt Dziubałtowski

[#5] Re: Amimajówka już w sobotę
wnosze o przesuniecie terminu, gdyz wypadlo mi wesele

a tak na powaznie to zycze dobrej zabawy i milych wspomnien ;)
[#6] Re: Amimajówka już w sobotę

@Hellena, post #5

A ja na 99% nie przyjadę...plany się zmieniły praktycznie w ostatniej chwili
[#7] Re: Amimajówka już w sobotę

@Drako^lM, post #3

A4000T Escom w oryginalnej obudowie...
[#8] Re: Amimajówka już w sobotę

@Sir_Lucas, post #7

mała pomyłka :)
[#9] Re: Amimajówka już w sobotę

@OSH, post #6

A ja sie spoznie..z 6godzin, cholerny updat systemu ksiegowego:( Mam nadzieje, ze o 15-16 jeszcze bedziecie:)))
[#10] Re: Amimajówka już w sobotę
Ktoś z okolic Cieszyna się wybiera? ;)
[#11] Re: Amimajówka już w sobotę

@Yanoosh_Shoonay_, post #10

No ja sie wybieram z BB, tylko jak napisalem, nie wiem, o ktorej wyjade, bo musze czekac az "mistrz" od Pervasive uaktulni baze systemu ksiegowego;/
[#12] Re: Amimajówka już w sobotę
Kurde zazdroszce wam waszych sprzetow. Chciałbym mieć jakś porzadnie rozbudowaną amisie i wpaść was odwiedzić, bo przeca nie przyjade z PC+Amithlon :P ale już niedługo, po wakacjach bedzie kasa wiec może za rok na amimajowce sie zjawie z "czymś" :D

"czyms" - zmienna środowiskowa
[#13] Re: Amimajówka już w sobotę

@MrT, post #11

Kurna chata, mój typowy pech... wielka szkoda że tak późno dopiero pojedziesz, chciałbym być od początku - mam zwyczaj bywania o kilka(naście) minut wcześniej przed ustalonym czasem, ot tak, w ramach przezorności - tym bardziej na swojej pierwszej Amimajóweczce.
Niestety, w takim razie chyba Ci podziękuję... ale ostatecznie jeszcze sprawdzę jutro wogóle o której busy do B-B jadą...
[#14] Re: Amimajówka już w sobotę

@MrT, post #9

Typowo impreza trwa ok. 8h (od 10.00 do ok. 18.00).
[#15] Re: Amimajówka już w sobotę

@djhacker, post #12

Posiadany sprzęt nie jest wyznacznikiem tego, czy się jest czy nie jest amigowcem. Jeżeli więc czujesz się amigowcemu .. lub chciałbyś sie z amigowcami spotkać - zapraszamy.
Jeżeli tego amithlona masz na jakimś laptopku - to możesz przyjechać ze sprzętem.. ;)
[#16] Re: Amimajówka już w sobotę

@MrT, post #11

trzeba przejsc na Oracle...
[#17] Re: Amimajówka już w sobotę

@MaaG^dA, post #14

Ja bym powiedział że o 18:00 to już dawno nie skończyliśmy ;) ... raczej po 19:00 zaczynamy mysleć o zbieraniu się ... co kończy się przeważnie po 20:00 :)
[#18] Re: Amimajówka już w sobotę

@Rafael/ARMO, post #17

A i 20:00 przynoszą ustronianke niegazowaną 40% i dochodzicie do wniosku ,że tu wam dobrze . Zapewne co poniektórzy są w tej sali jeszcze od zeszłej amimajówki ;D




Benedykt
[#19] Re: Amimajówka już w sobotę

@Benedykt Dziubałtowski, post #18

tia.. np. Wali7 ;)
[#20] Re: Amimajówka już w sobotę

@MaaG^dA, post #19

fakt - bywam tam od czasu do czasu
[#21] Re: Amimajówka już w sobotę

@wali7, post #20

Ech, szkoda. Mnie tez sie plany zmienily... mialem wziac Efike i w ogole... :/
(No i chcialem zobaczyc, co byc moze niektorzy tam pokaza... ) Bedzie jakis update online?
[#22] Re: Amimajówka już w sobotę

@_arti, post #21

Arti - psujesz sie - na pizze z oFFcami nie przyszedles nawet jak byl Stefkos, teraz na amimajowke tez nie jedziesz... Za zagramanice uciekasz.... ech....
[#23] Re: Amimajówka już w sobotę

@Kaczus, post #22

Nie, po prostu nie mam jak wrocic a musze byc w niedziele rano w domu.
[#24] Re: Amimajówka już w sobotę

@djhacker, post #12

@ djhacker
Kurde zazdroszce wam waszych sprzetow. Chciałbym mieć jakś porzadnie rozbudowaną amisie

O ile dobrze kojarzę, to chyba miałeś dużą Amigę One (?)
[#25] Re: Amimajówka już w sobotę

@_arti, post #21

Będę z kamerką - prośba do mojego providera, żeby nie robił w sobotę porządków na serwerze :). Pozdrawiam.
[#26] Re: Amimajówka już w sobotę

@R-Tea, post #24

dobrze kojarzysz... "miałem" wynikły pewne family complications i byłem zmuszony sprzedać i A1 i PC. Dlatego teraz ide do roboty żeby powrócić do tamtych dni :D Narazie poskładałem względnego PC za jeden dochód, teraz szykuje się do Ami. PC poskładałem najpierw, bo taniej mnie wyszedł, niestety.
[#27] Re: Amimajówka już w sobotę

@djhacker, post #26

PC wychodzi taniej... no i jest do kupienia.
[#28] Re: Amimajówka już w sobotę
Kurde.. Nie ta stolica! ;d
[#29] Re: Amimajówka już w sobotę

@il_capitano, post #25

Bedzie transmisja uroczystosci online? ;)
[#30] Re: Amimajówka już w sobotę

@koodlaty, post #29

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to wszystko (prawie) będzie można oglądać tutaj: www.party.ppa.pl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem