Komentowana treść: Amimajówka już w sobotę
[#31] Re: Amimajówka już w sobotę
Ja byłem w 2005, to spowrotem do białegostoku z łodzi przez wrocław wracałem bo lepszego połączenia PKP nie miała
[#32] Re: Amimajówka już w sobotę

@Goramo, post #31

Całe szczęscie są jeszcze autokary :)
[#33] Re: Amimajówka już w sobotę

@Goramo, post #31

Hehe, jak to przeczytałem, to aż zwątpiłem i do mapy podszedłem. ;)
[#34] Re: Amimajówka już w sobotę
dajcie jakas wizje, zanim wyjde na wesele pls :D
[#35] Re: Amimajówka już w sobotę

@Hellena, post #34

[h]ello
moj M bawi sie z wami a ja przy kserowkach kwitne i sie ucze :(
pozdrawiam wszystkich i czekam na relacje na zywo lub pozniejse fotki i relacje :)
Bawcie sie dobrze
[#36] Re: Amimajówka już w sobotę
Pozdrawiam z Amimajowki ;)

Mos 2.0 prezentowany przez Jace i Morghota jest FANTASTYCZNY!!!

OK
[#37] Re: Amimajówka już w sobotę

@Sir_Lucas, post #36

MorphOS 2.0 ?.Wow Jakie są najważniejsze zmiany w stosunku do 1.45 ??
[#38] Re: Amimajówka już w sobotę

@waldiamiga, post #37

Dodajmy, że na Efice, z tego co słyszałem, to Sputnik teź na Efice i BurnIt chyba też.

Do "parciarzy":
Powiedzcie tam Stonemu by zebrał od ludzi fotki i wrzucił na PPA w katalog fotki, kilka na próbę. No i na irca zaglądajcie!
[#39] Re: Amimajówka już w sobotę

@waldiamiga, post #37

Ciesze sie ze udalo sie Morgoth'owi zrobic/dokonczyc:) :)] na eficzce MOSa - siedzial do 3 w nocy i na szczescie gotowe :) zawsze wiecej atrakcji na spotkaniu :)

Ostatnia edycja: 12.05.07 16:12:46
[#40] Re: Amimajówka już w sobotę

@SirLEO, post #38

pierwsze fotki z imprezy: http://www.ppa.pl/party/fotki/index.php
[#41] Re: Amimajówka już w sobotę

@wali7, post #40

Dzięki ludziska za fajną imprezę :)

Wali7, jak sie nazywa ten program do ogladania nieba? Chciałbym sobie sciągnąc...

Ostatnia edycja: 12.05.07 17:39:21
[#42] Re: Amimajówka już w sobotę

@rafalf, post #41

Stellarium - jest na MOSa, PC Win i Linuksy :)
[#43] Re: Amimajówka już w sobotę

@wali7, post #40

Ja dobrze widzę na tych fotkach: MorphOS 2.0 działał na Efice?
[#44] Re: Amimajówka już w sobotę

@mailman, post #43

Tak, wzrok Cie nie myli. Dziala to bardzo sprawnie ze wszystkimi bajerami!!! (jak na ten sprzet to szczęka opada!

Ostatnia edycja: 12.05.07 19:11:21
[#45] Re: Amimajówka już w sobotę

@mailman, post #43

Tak. To ten sam MOS co na pegazie, tylko z odpowiednim boot.img (dla efiki). Generalnie MOS na efice sobie całkiem dobrze radzi.
[#46] Re: Amimajówka już w sobotę

@MinisterQ, post #45

Było coś, z czym sobie Efika nie dała rady? DVD, DivX? Wiadomo coś o dacie wydania MorphOS-a na Efikę?
[#47] Re: Amimajówka już w sobotę

@wali7, post #40

Czy to jest SCSIConfig? :)
[#48] Re: Amimajówka już w sobotę

@mailman, post #46

Był puszczany jakiś filmik, wyglądał na mpeg albo mniejszy divx, odtwarzało się toto bez problemu. Jaca mówił że do zrobienia jeszcze trochę zostało - conajmniej 2 miesiące ostrej pracy przy samym mosie, pomijając system rejestracji który obecnie jeszcze nie istnieje. Na pewno - jak to Jaca określił - "w tym roku".
Widać że mos jeszcze na efice nie działa do końca stabilnie - nie obeszło się bez problemów typu kaszana na ekranie, i jedna zwiecha. ;)
[#49] Re: Amimajówka już w sobotę

@R-Tea, post #47

Nie, to nowe narzędzie do partycjonowania. Sam scsiconfig był również prezentowany, co wywołało oczywiście szmer zachwytu i ogólny aplauz. ;)
[#50] Re: Amimajówka już w sobotę

@MinisterQ, post #48

@ MinisterQ
Jaca mówił że do zrobienia jeszcze trochę zostało - conajmniej 2 miesiące ostrej pracy przy samym mosie, pomijając system rejestracji który obecnie jeszcze nie istnieje. Na pewno - jak to Jaca określił - "w tym roku".

Na zdjęciach MOS2.0, a gdzie się podział 1.5? Jeżeli "w tym roku" sięgnie grudnia to pewnie doczekamy się MOSa 3 albo nawey i 4 :D
[#51] Re: Amimajówka już w sobotę

@R-Tea, post #50

2.0 to nazwa robocza i nie jest chyba ostatecznie ustalone jaki numerek będzie miała kolejna wersja MOSa (podobno był pomysł by był to 4.1 ;))
Ale ogólnie to Efika i MorphOS2.0 to całkiem przyjemny tandem. Gdyby tylko nie ten nieszczęsny port IDE...

Ostatnia edycja: 12.05.07 21:52:25
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem