Komentowana treść: Wyścigi dla AmigaOS 4.0?
[#31] Re: Wyścigi dla AmigaOS 4.0?

@x3nU, post #30

No to w tym roku będziemy mieli prawdziwy wysyp gier :) . A tak szczerze to poczekam i zobaczę co z tego wyjdzie.
[#32] Re: Wyścigi dla AmigaOS 4.0?

@Ijon_Tichy, post #12

Model jazdy byl leprzy w Destruction Derby kika ladnych lat temu.
[#33] Re: Wyścigi dla AmigaOS 4.0?

@SirLEO, post #29

Ale zauważ że "społeczność" i "duży nacisk" to też lekka przesada. :D
Myślałeś ilu nas jeszcze zostało? Jednym słowem jaka społeczność takie firmy.
[#34] Re: Wyścigi dla AmigaOS 4.0?
No i już wiadomo, że Zombies nie będzie - więcej

04/06/2007 Zombies:doomsday not for Amiga OS4....

Zombies:doomsday not coming to Amiga OS4, because of major problems, but dont worry whe are talking with software company XXXXXX for porting XXXXXX to Amiga os4, and it will be much better then zombies:doomsday! believe us (hint FPS game)
[#35] Re: Wyścigi dla AmigaOS 4.0?

@mailman, post #34

Też zauważyłem że link do filmu na youtube już jest nieważny. Szczerze mówiąc mam inne ważniejsze sprawy na głowie więc się nie bedę tym przejmował.
[#36] Re: Wyścigi dla AmigaOS 4.0?

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Pegaz, MOS, Sputnik?
[#37] Re: Wyścigi dla AmigaOS 4.0?

@Kiv_Master, post #36

To znaczy który z nich jest papierowy? Mam wszystkie trzy i zademonstruję każdemu chętnemu, kto do mnie przyjedzie... Nawet trollować trzeba umieć a nie takie bezsensy sadzić.
[#38] Re: Wyścigi dla AmigaOS 4.0?

@Grzegorz Kraszewski, post #37

A więc co miałeś na myśli?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem