Komentowana treść: Shuffle 1.5
[#1] Re: Shuffle 1.5
Mimo swej prostoty Szufla jest bardzo wciągającą grą, a przede wszystkim dobrze wykonaną. Pokonałem już 20 poziomów . Na Efice gra się bardzo przyjemnie.
[#2] Re: Shuffle 1.5

@Grzegorz Kraszewski, post #1

ooo nareszcie jakaś rzecz do której się nadaje efika
[#3] Re: Shuffle 1.5
Co za "killer app"
[#4] Re: Shuffle 1.5

@rzookol, post #2

ale trzeba dac frameskip=2
[#5] Re: Shuffle 1.5

@rzookol, post #2

Chyba nie sądzisz, że cały czas gram w Shuffle? :) Ostatnio Reggae powstaje głównie na Efice (programowanie, kompilacja, testowanie), bo Pegasosa mam w pracy, a tam robię na nim co innego.
[#6] Re: Shuffle 1.5

@Grzegorz Kraszewski, post #5

ja gram prawie codziennie w Strikera na Snes9x więc podejrzewam że każdy może miec taką grę co w nią namiętnie tłucze
[#7] Re: Shuffle 1.5

@rzookol, post #6

Można też namiętnie tłuc komentarzami w portale. Taki multiplajer...
[#8] Re: Shuffle 1.5
Nie ma co "killer app" jak ta lala, a jakie wymagania, no ale to zrozumiałe. Tylko czemu ta gra taka tania?
[#9] Re: Shuffle 1.5

@Kiv_Master, post #8

Wymagania są przecież mniejsze niż np. wymagania AmigaOS 4... Co prawda autor nie testował gry na klasyku z PPC, ale będąc betatesterem i widząc jak spisuje się na Efice, przypuszczam, że nie powinno być żadnych problemów. Jedyna różnica między Shuffle na Efice i Pegasosie 2 z G4 to czas ładowania gry - na Pegasosie jest to ułamek sekundy, na Efice nieco ponad sekunda. Plik gry ma ponad 4 MB, a jaki jest interfejs IDE w Efice, to wiemy wszyscy, a Kiv_Master najlepiej.
[#10] Re: Shuffle 1.5

@Kiv_Master, post #8

Jest tania bo nie jest na OS4 :)
[#11] Re: Shuffle 1.5

@Grzegorz Kraszewski, post #1

W sumie wygląda fajnie :) A i cena bardzo fajna .... hmm
[#12] Re: Shuffle 1.5

@Kiv_Master, post #8

Smiech smiechem a zarty zartami, ale wlasnie wplacilem 3 euro i bede testowal na swoich classicach ;)

Jakby byl os 4 na classica tez bym wplacil 3 euro i chetnie potestowal jak sie sprawuje taka pchelka na Classicu

Ostatnia edycja: 19.06.07 23:16:28
[#13] Re: Shuffle 1.5

@Sir_Lucas, post #12

taka pchelka pod OS4 nie kosztowała by 3 euro :)
[#14] Re: Shuffle 1.5
Chetnie bym sprawdzil jak to smiga pod A1200, ale nie widze linka do
dema. Albo jakis slepak juz jestem albo jakie inne amigowe licho... :P
[#15] Re: Shuffle 1.5

@Andrzej Drozd, post #14

Nie ma dema
[#16] Re: Shuffle 1.5

@Drako^lM, post #15

Trudno, to 3 ojro pojdzie na likendowa walke z nalogiem, natomiast cos trzeba bedzie sobie poszukac na Aminecie ;)
[#17] Re: Shuffle 1.5

@Sir_Lucas, post #12

Kluczyk juz mam. Gra chodzi swietnie na A4000T Escom. Jestem pozytywnie zaskoczony. Pozniej sprawdze jeszcze czy sie uruchomi i jak chodzi na A1200 :D

Thx Tokai OK
[#18] Re: Shuffle 1.5
a ja to mam w komorce :)
[#19] Re: Shuffle 1.5

@Valwit, post #18

Masz Mosa na komórce z tą grą? ;)
[#20] Re: Shuffle 1.5

@Sir_Lucas, post #19

news jest o grze, prawda?
[#21] Re: Shuffle 1.5

@Grzegorz Kraszewski, post #9

"a jaki jest interfejs IDE w Efice, to wiemy wszyscy, a Kiv_Master najlepiej" - Mowa! ok, racja
[#22] Re: Shuffle 1.5

@Grzegorz Kraszewski, post #9

"Wymagania są przecież mniejsze niż np. wymagania AmigaOS 4" - to raczej niemożliwe, minimalne wymagania AOS4 to AmigaClassic z PPC i 64MB ram, działa nawet na AGA.
[#23] Re: Shuffle 1.5

@Kiv_Master, post #22

A jednak możliwe :)
Requirements:

Pegasos 1, Pegasos 2, EFIKA or
ˇ Commodore Amiga with PowerUP accelerator
ˇ 6 MB free harddisk space
ˇ 10 MB free RAM
[#24] Re: Shuffle 1.5

@Grzegorz Kraszewski, post #5

@ Grzegorz Kraszewski

Do czego jest wykorzystywane Reggae w tej grze?
[#25] Re: Shuffle 1.5

@R-Tea, post #24

Cool sound effects (needs Reggae).
[#26] Re: Shuffle 1.5

@Drako^lM, post #25

to już nie wystarcza play16 + parę iff 8svx ? ;)
[#27] Re: Shuffle 1.5

@Drako^lM, post #23

A uruchomisz tę grę bez systemu?
[#28] Re: Shuffle 1.5

@Kiv_Master, post #27

A kto tu mówi o uruchamianiu gry bez systemu? Zwróc uwagę na słówko "10MB free RAM".
[#29] Re: Shuffle 1.5

@Kiv_Master, post #22

minimalne wymagania AOS4 to AmigaClassic z PPC i 64MB ram, działa nawet na AGA.

Bajek sluchales, legendy czytales, renderscreeny ogladales, w klamstwa uwierzyles. Amen

Wez sobie lepiej na swojej Amidze odpal MOSa, a nie gadaj glupoty o jakims mitycznym AOS4...i to jeszcze na AGA. Troszeczke powagi i rozwagi.

Ostatnia edycja: 20.06.07 23:28:49
[#30] Re: Shuffle 1.5

@Kiv_Master, post #22

Powodzenia w używaniu systemu na PPC z AGAtką. Na pewno będzie śmigało aż miło LOL
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem