Komentowana treść: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową
[#1] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową
Mam nadzieje ze nazwa nie będzie rozwinięciem słowa ami ;)
[#2] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową
Przeciez juz kase ktos zgarnal za Sputnika na OS4.0 i co kase wzial i cisza? Nawet sie skontaktowac nie ma jak.

Teraz znowu kase ktos wezmie i koniec. Moze by tak najpierw NAPISAC jakis program? A potem SPRZEDAC? Jak to sie w normalnym swiecie robi?

Ale pewnie by zaraz piraci rozkradi jak gosciu 10 pierszych kopi za 100 zl sprzedal...

Kreciu
[#3] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Krecik, post #2

Zaraz Cię tu ktoś naprostuje, bo ja ledwo to ze śmiechu piszę.
Ty nawet nie kumasz co tam pisze, cały news przeczytaj, a nie sam nagłówek.
[#4] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Krecik, post #2

Przeciez juz kase ktos zgarnal za Sputnika na OS4.0 i co kase wzial i cisza?

Nożem go! W żebro!
Ale u licha o kim Ty w ogóle mówisz?
[#5] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@MinisterQ, post #4

chyba pije do Marcika ..


...swoja droga jakies info o nowej wersji dla mosa i jakiejkolwiek dla os4?
[#6] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@MinisterQ, post #4

sam sobie sepuku zrobie...

Chcialem zaplacic za Sputnika... ale juz byla lista zamknieta... teraz nawet nie zaluje :P. Ale jakby Facet sie postaral to bym wsparl...

Kreciu

PS. Ja tylko tak spamuje, troluje jak zawsze ;)
[#7] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Krecik, post #6

Ty chyba nie rozumiesz na czym polega idea bounty. To, że ktoś przystępuje do bounty nie oznacza, że dostaje jakąkolwiek kasę. Dopiero jak zrobi to, co jest zapisane w bounty, kasę dostaje. Tak więc, wbrew temu co sądzi paru oświeconych tutaj, marcik za Sputnika na OS4 nie dostał póki co ani jednego złamanego euro...
[#8] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Krecik, post #6

Nie "sepuku" a seppuku, a co do treści to najpierw walniesz głupotę (nie pierwszą zresztą), a później starasz się obrócić to w żart. Może warto wcześniej zastanowić sie, trochę poczytać ...
[#9] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@nex_t, post #8

Odezwal sie. Szczegolnie jak czytam newsy to musze sie dobrze SKUPIC... znowu zbiorka... na co na kolejna przegladarke ktorej nie ma? Tutaj nic w zart nie trzeba "obracac" to samo jest zartem.

A ktos ty taki ze juz wiesz ze sam glupot nie piszesz a innym wytykasz (zreszta co wytykasz?) ok, racja A to przeciez Ty jestes od glupot pisania i to nie pierwszy raz!!!

SE KUKU zrobie. Lepiej?

Kreciu

Ps. Otworz okno za duszno w pokoju masz.


[#10] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową
A wracajac do tematu.

AROS raczkuje i chca ludzi skrzyknac... nie ma normalnej przegladarki www to zaraz na AROS'a bedzie. LOL juz lece AROS'a sciagac bede mial przegladarke www za 4 lata.

Inny sposob reklamowania produktu.

Takie bounty jak wafelek kokosowy, kazdy moze ugryzc... jakos modne to w srodowisku...

Nie moga razem napisac jednej pozadnej przegladarki www do Ami, musze cudowac z 5 projektami i NIC nie ma.

Nazwa przegladarki: ForgetWWW2008.

Kreciu
[#11] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Krecik, post #9

Szczegolnie jak czytam newsy to musze sie dobrze SKUPIC

Skoro Krecik musi, to dlaczego Krecik tego nie robi? Naprawdę, niech Krecik chociaż raz skupi się na CZYMKOLWIEK.

SE KUKU zrobie. Lepiej?

Tutaj Krecik ma moje pełne poparcie. Również SE PUKU może Krecik zrobić. Tylko proszę: niech nie robi tego "lepiej". Niech Krecik zrobi to "dobrze"
[#12] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Krecik, post #10

a wracając do tego co napisałeś w temacie rozwijanym przez różnych dziwnych osobników: "Kasa dla Marcika", to przeczytałeś chyba co krashan napisał? marcin pieniądze za Sputnika dla OS4 dostanie dopiero wtedy, gdy Sputnik trafi juz do użytkowników, a zarządzający tym bounty uzna, że wszystkie wymagania zostały spełnione. w tym bounty wyraźnie było napisane, że w razie niepowodzenia projektu, pieniądze zostaną przydzielone do innych bounty dla OS4.
póki co marcik za Sputnika dla OS4 nie wziął żadnych pieniędzy, a pieniądze te i tak NA PEWNO zostaną spożytkowane na wsparcie programistów OS4...

Ostatnia edycja: 12.11.07 08:52:22
[#13] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@LeMan, post #11

Obiema ryncmi sie podpisuje. I od siebie: niech Krecik podejdzie do sciany i trzepnie swoim wielkim lbem pare razy, a noz widelec sie krecikowi poprawi.
[#14] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Krecik, post #10

AROS raczkuje i chca ludzi skrzyknac...

Nie podoba się nie używaj, proste .

Takie bounty jak wafelek kokosowy, kazdy moze ugryzc... jakos modne to w srodowisku...

Takie bounty to dobra rzecz, szczególnie w naszym środowisku, dużych firm nie ma, a autorów trzeba jakoś zmotywować do pracy.


Nie moga razem napisac jednej pozadnej przegladarki www do Ami, musze cudowac z 5 projektami i NIC nie ma.


Jest grupa programistów pisząca dla MOS-a, jest grupa która zajmuje się tylko AROS-em i są osoby piszące pos OS4. Pozatym jedna porządna przeglądarka "się pisze", nazywa sie SPUTNIK :) :)
[#15] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Olo, post #14

Pozatym jedna porządna przeglądarka "się pisze", nazywa sie SPUTNIK usmiech usmiech

Się nie tylko pisze, ale jest zupełnie używalna (podobno). Hmm.. pora zainstalować chyba tego sputnika...
[#16] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Krecik, post #10

musze cudowac z 5 projektami i NIC nie ma

Uwaga, napisałem tego posta z przeglądarki, której nie ma .
[#17] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Grzegorz Kraszewski, post #16

I wszyscy razem:
"The browser that wasn't, wasn't a browser at all!"

"You are not a browser; you are just a silly utility that needs Shockwave Flash and wears a Linux skin"
[#18] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@5h00n4y, post #17

no chyba wiadome ze musi sie nazywac Chuck :)
[#19] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Krecik, post #6

PS. Ja tylko tak spamuje, troluje jak zawsze ;)


i moim zdaniem powinienes sobie co najmniej tydzien od tego odpoczac
[#20] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Krecik, post #6

Chcialem zaplacic za Sputnika... ale juz byla lista zamknieta... teraz nawet nie zaluje

Tak się składa, że marcik (autor Sputnika) bywa na krakowskich spotkaniach, więc - jakbyś chciał przekazać gratyfikację - możesz to zrobić osobiście (co wiele osób w taki czy inny sposób uczyniło... i nie tylko o sputnika chodzi...)
[#21] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@MaaG^dA, post #20

Nie tylko na krakowskich, ale na chełmskim AmiParty też bywa :D
i gratyfikacje też tam można przekazać (co też oczywiście wiele osób czyni) jeśli na krakowską imprezę się nie zdąży.

Ostatnia edycja: 12.11.07 13:03:07
[#22] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@wali7, post #12

Oglaszam Bounty:

Napisze system OS415 na motorole, pecety, maci itd...bedzie mial przegladarke WWW ;) - sprawna.

- poszukuje nazwy tego systemu? Moze ktos poda? ok, racja

Ile chce za to wziac:

Potrzebuje tylko 5000000 zloty, planowanie zakonczenie projektu 2015.

Zasady:

Jesli projektu nie zakoncze, nie pobieram pieniedzy od nikogo.

Numer konta bankowego: Konto Krecikowe, bank Krecikowy, w Krecikowie (to na przyszlosc)

Czy juz sie cieszycie? Bedziecie mieli nowy system, MOWIE WAM, juz niedlugo...

Przeciez to sie mozna rozerwac ze smiechu jak o tych batonach czytam.

ok, racja

Ale prawdziwy Amigowiec... jak dostaje oficjany OS4.0 to bedzie marudzil, za drogi, za pozno, nie mam PPC, niechce mi sie wyslac pieniedzy, wole "za darmo"... itd. OK

A niech i tak bedzie.

Kreciu

Ostatnia edycja: 12.11.07 17:12:25
[#23] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Grzegorz Kraszewski, post #16

Piszesz od rzeczy... Na Mosa ta przegladarka byla od poczatku.

Na OS4.0 MA BYC i dlatego jest batonik na nia. Czy bylo "Bounty" na Mosa?

Wiec to ze masz Sputnika na Mosa nie jest zadnym potwierdzeniem ze istnieje na OS4.0?

Kreciu
[#24] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Krecik, post #22

Widzę, że nadal nie rozumiesz na czym polega bounty. Przede wszystkim na tym, że pieniędzy nie wpłaca się na konto osoby, która się wykonania bounty podejmie. Zarządzaniem kasą zajmuje się osoba, lub grupa, która nie jest związana z wykonawcą bounty i ma poważanie w środowisku.
[#25] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Krecik, post #23

Czy bylo "Bounty" na Mosa?

Jest tutaj.
[#26] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Krecik, post #23

Człowieku sam poczytaj lepiej zanim coś napiszesz ..
Sputnik nie był na mosa od początku i też jest Bounty na to
[#27] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Krecik, post #22

Hmm.Prawde mówiąc nie wiem czy jest sens cokolwiek pisać, ponieważ sprawą bardzo wątpliwą jest byś cokolwiek zrozumiał z idei bounty.Zanim jednak zaczniesz ponownie stukać bez sensu w klawiature zobacz sobie tutaj.O te wszystkie rzeczy wzbogacił się Aros właśnie dzięki takiemu a nie innemu systemowi zapłaty.
Nie mów więc że bounty jest to coś oderwane kompletnie od rzeczywistości.

Aaaa.Jeżeli już tak bardzo chcesz coś napiać to może nie odrazu cały system?Zacznij od czegoś prostszego?Tutaj możesz sobie coś wybrać

Ostatnia edycja: 12.11.07 17:57:50
[#28] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@piteq, post #27

Masz rację, nie warto. Myślę jednak że jego problemem nie jest brak zrozumienia na czym polega idea bounty (bo to przecież nic skomplikowanego), co trudno mu się wycofać z tego swojego pajacowania. Skoro wcześniej jego zarzuty odnośnie rzekomego zgarnięcia kasy za Sputnika okazały się całkowicie chybione, to zaczął podważać sam sens tego typu zbiórek pieniędzy. Taki typ musi postawić na swoim, nawet jeśli się myli. Dlatego też każdy komentarz będzie generował z jego strony lawinę odpowiedzi. W końcu prawdopodobnie dojdzie do jakiejś pyskówki, a gdy dostanie bana to zrobi z siebie męczennika.
[#29] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@Krecik, post #2

Co to walnięte DMA robi z ludźmi...
[#30] Re: Ruszyły prace nad przeglądarką internetową

@nex_t, post #28

Problem jest w samym bounty.

Jak mozna mowic ze cos zrobie, ale potem w samej umowie mowic:

Ja nie bedzie mi sie chcialo, nie bede mial czasu, albo plecy mnie beda bolaly to nie zrobie.I nie potrzebuje waszych pieniedzy.


To jest kpina z tych co deklaruja swoja pomoc finansowa.

Albo sie czlowieku czegos podejmujesz i robisz jak trzeba, albo nie.

Piszesz do faceta ktory "sklada" Sputnika i co DUPA. Nawet odpowiedzi nie ma (tak piszcie mi ze emaila nie umiem wyslac i biedaczysko nie moze przeczytac), zreszta facet nawet nie podaje ZADNYCH update, czy siedzi i zawija w sreberka czy moze pisze cos tam to programu. NIC, poprostu OLEWANIE.

Taki batonik kokosowy...

Bo jesli ktos POWAZNY podejmuje sie czegos, daje SLOWO ze bedzie pracowal, to powinien raz na miesiac (przynajmniej) poinformawac o postepach w pracy. A tak jak male dziecko... pytasz i Ci sie poplacze...

To moze jak juz On napisze Sputnika, to Ci co obiecali powiedza: A kij Ci w ucho.

Przeciez moga nie miec czasu, checi, albo ich plecy bola i im sie kasy nie bedzie chcialo slac



Przeciez nie tylko ja zapytuje... CO Z TYM SPUTNIKIEM NA OS4.0?

Mozna nowy temat otworzyc...

Kreciu

Ps. Zanim zaczniecie mowic ze ktos debil OK najpierw zastanowcie sie nad tym co ten debil chce powiedziec. OK? pomysł
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem