Komentowana treść: Amizaduszki 2007 - raport
[#1] Re: Amizaduszki 2007 - raport
Dzięki raz jeszcze :) I można liczyć na moją obecność na następnych
imprezach :)
[#2] Re: Amizaduszki 2007 - raport
Kurczę pieczone, nawet fotki z podpisami - kto zacz, są. Normalnie nie ma się do czego przyczepić. ;)
Dzięki. OK
[#3] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Drako^lM, post #1

Będzie moc przytulania? :>
http://alpine.ovh.org/kraszman/images/kraszman24.jpg
[#4] Re: Amizaduszki 2007 - raport
Na uwagę zasługuje fakt umuzycznienia końcowej części imprezy przez Krashana, na którego Efice znajdowała się nieprzebrana ilość przebojów Disco Polo.

czy to znaczy ze na efice juz działa dzwięk pod mosem ?
[#5] Re: Amizaduszki 2007 - raport
Mam nadzieję że Amimajówka odbędzie się na większej sali. W pewnym momencie był lekki scisk ;) Poza tym impreza bardzo bardzo fajna :)
[#6] Re: Amizaduszki 2007 - raport
Byly trzy sztuki A1200, a nie dwie ;)
[#7] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@rzookol, post #4

Jak widać działał .... ale jeszcze sa jakieś problemy :)
[#8] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@rzookol, post #4

działa, chociaż krashan mówił, że na razie tylko z jedną częstością próbkowania (44 albo 48 kHz nie pamiętam dokładnie), co sprawić może niekiedy pewne problemy z AHI
ale zdaje się jest to kwestia dopracowania sterowników
[#9] Re: Amizaduszki 2007 - raport
Nie byłem, ale na następnej imprezie postaram się być :)
[#10] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Kokos, post #3

Jak widac byla :).
http://tnij.org/ah0t

Fajny opis imprezy :).
[#11] Re: Amizaduszki 2007 - raport
Widze ze poprawiliscie sie... jedynie zdjecie z rurka zostalo...

Kreciu

Ps. Ja robie bledy ort. ale czy autor tekstu, ktory jest umieszczony na tak "powaznym" portalu tez musi je robic?

Ps2. A moze zamiast rurki i p. Marcina... to pokazac jakas AOne ze Sputnikiem? :P

Ostatnia edycja: 25.11.07 16:21:36
[#12] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #11

Ps. Ja robie bledy ort. ale czy autor tekstu, ktory jest umieszczony na tak "powaznym" portalu tez musi je robic?

Rozwinąłbyś może ten temat? Gdzie jest błąd ortograficzny?
[#13] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #11

Ps2. A moze zamiast rurki i p. Marcina... to pokazac jakas AOne ze Sputnikiem? Ps2.


Niestety, nie udało się przywieźć AmigiOne, gdyż jej właściciel (czyli Error) ma z nią ostatnio pewne problemy sprzętowe.


Teksty czytamy ze zrozumieniem.

Ostatnia edycja: 25.11.07 17:20:20
[#14] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Grzegorz Kraszewski, post #12

pieknej,powiedzić

Bylo cos jeszcze z "ż" ale mi gdzies ucieklo.

Krecik
[#15] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@kwolf, post #13

Sie rozsypala?

Kreciu

PS. A Efik i innych Mosowych nie bylo? :P.

PS2. Moze i czytanie ze zrozumieniem sie przydaje, ale MYSLENIE jako takie przy pisaniu tekstow/raportow takze.

Ostatnia edycja: 25.11.07 17:29:08
[#16] Re: Amizaduszki 2007 - raport
Tak jeszcze apropos akcji "graty z chaty" - nie brałem, bo za duża trochę była, ale jak komuś jest potrzebna to mam do oddania oryginalną klawiaturę do A1200 - niestety nie działa na niej numeryczna "9".
[#17] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #15

Widze trolling 1 klasa , moze odpoczynek ?
A w czasie odpoczynku, ten pan poczytalaby relacje i nie pisal glupot.

Ostatnia edycja: 25.11.07 17:31:35
[#18] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #14

Dziękuję za zwrócenie uwagi na te błędy, zostały już poprawione. Nie były to wszakże błędy ortograficzne, a zwykłe literówki.
[#19] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@kwolf, post #17

Czy nie moge napisac tego co mi sie NIE podoba? Czy ja musze dostac jakiejs orgi, po przeczytaniu relacji z Amizduszek?

CZY MUSI MI SIE WSZYSTKO PODOBAC? Bo to "amigowe"? Tia.

Musze kogos w tylek tu calowac zeby pozostac w gronie wzajemnej adoracji? Ty mnie a ja kogos?

Sa tematy ktore mi sie podobaja, sa takie ktore sa kiepskie... juz nie mowiac o samymy "party".

Kreciu

PS. Czy oprocz zamknieciem komus usta "na stale" mozecie cos wiecej napisac i "obronic" sie. Przeciez dzis juz Rzeczopspolita Tuskowa, cenzury nie ma

Ostatnia edycja: 25.11.07 17:49:12
[#20] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #15

A Efik i innych Mosowych nie bylo?

Moze i czytanie ze zrozumieniem sie przydaje

Jak widać na Twoim ciężkim przypadku... W relacji jest podane że były Efiki z MOS-em, były i Pegasosy.
[#21] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Grzegorz Kraszewski, post #18

Prosze bardzo. Tak byly to literowki.

Tak dla jasnosci. SAMA IDEA imprezy jest spoko. Tylko ze wykonanie itd... zeszlo na "suki" bo na psy to ciezko napisac...

Kreciu
[#22] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #19

Kolejny taki występ nie na temat, z przyciężkawymi aluzjami politycznymi, oraz erotycznymi zakończy się kolejnym banem. A że recydywa to i wyrok będzie większy.
[#23] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Grzegorz Kraszewski, post #20

Przeciez sa zdjecia Sputnika na Mosie... Zamist rurki, pokazac autora programu w tle jakiegos Mosa + Sputnik?? Ale nie kto by pomyslal, trzeba sobie na rurce potanczyc. Wydazenie roku, Marcik na rurce tanczy. LOL.

Kreciu Śpioch
[#24] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Grzegorz Kraszewski, post #22

Czlowieku, a umieszczanie zdjecia z rurka to nie podtekst "erotyczny"... ja nie moge. SAMI TO UMIESCILISCIE. A zdjecia golych bab? To co ja umiescilem? PPA.PL to zrobila. Samobana sugeruje.

Kreciu
[#25] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #21

Liczę na to, że teraz od krytyki przejdziesz do propozycji. Jak Twoim zdaniem powinno wyglądać wykonanie takiej imprezy? A może sam zorganizujesz imprezę konkurencyjną, która będzie miała taki fajny program, że na AmiZaduszki/AmiMajówkę nikt nie przyjedzie i zemrze śmiercią naturalną? Czekam na propozycje...
[#26] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #24

Samobana sugeruje.

Do listy grzeszków dokładasz jeszcze próbę kłócenia się z moderatorem? Moja cierpliwość się kończy. Tym razem ban będzie na rok.
[#27] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #23

Wydazenie ? Moja propozycja, doinstaluj sobie do twojej Mozilli Firefox slownik polski i sprawdzaj wlasne bledy, zanim zaczniesz je wytykac innym.
[#28] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #24

Jeżeli nie wiesz, to było spotkanie ludzi i to właśnie oni są głównym punktem programu. Obejrzyj sobie zdjęcia z innych krakowskich i chełmskich spotkań a szybko się przekonasz, że ich istotą nie jest nowy MorphOS ani premiera AmigaOS 4.0, lecz ludzie, którzy przyjechali się tam spotkać, pogadać i pokazać co nieco na swoim sprzęcie.
[#29] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #19

Znowu krecik wśród nas i znowu bredzi jakby się szaleju najadł... Im więcej czytam wypowiedzi tego "pana" (w cudzysłowiu, gdyż nie sądzę aby był dużo starszy od mojej 8 letniej córki), tym bardziej upewniam sie, że jego nick nie pochodzi od sympatycznego przedstawiciela rzędu Owadożernych, a raczej bliższy jest drugiemu automatycznie nasuwajacemu się źródłosłowiu

Tak na marginesie, polecam przestudiowanie znaczenia słowa "orgia", gdyż w rzeczonych się uczestniczy, raczej sie ich nie dostaje ;)

Skoro jakieś tematy się nie podobają (nie wnikam dlaczego), to dlaczego psuje wszystkim krew wciskając tu swoje quasiprzemyslenia?

Ostatnia edycja: 25.11.07 18:19:19
[#30] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@kwolf, post #27

wlanie na Mozilli sprawdzilem (Polski slownik poprawnej pisowni?) tamte bledy

Nie robie tego, u siebie na stale gdyz wiecej pisze w angielskim a Mozilla nie przelacza sie pomiedzy jezykami sama. A nie chce zawsze jak chce posta na ppa.pl napisac zmieniac ustawien - lenistwo.

Ja nie pisze artykuly ktory beda czytali TAKE "obcy" jako zrodlo informacji. Post jest jak "slowo mowione" nigdy dobrze nie bedzie wygladac...

Kreciu
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem