Komentowana treść: Amizaduszki 2007 - raport
[#31] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@mailman, post #28

Miałem napisać o tym jak krecik pasuje do różnych imprezowych malkontentów, jak bardzo nie rozumie sensu spotykania się ludzi by pogadać, pożartować, poczucia humoru, etc., ale zamiast tego proponuję wszystkim przed ewentualnymi kolejnymi odpowiedziami przeczytać ten napis:

nie karmić trolla!

krecik: przyjedź na jakąś amigową imprezę i spróbuj utwierdzić się w przekonaniu, że masz rację, ok? ;)
[#32] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@wali7, post #29

1) Krety nie jedza owadow, jedza takze dzdzownice.

2) A co ma wiek Twojej 8 letniej corki? Tzn. jest tak samo inteligentna jak ja? Heh.

3) Skoro jakieś tematy się nie podobają (nie wnikam dlaczego), to dlaczego psuje wszystkim krew wciskając tu swoje quasiprzemyslenia?

Wiesz dobre pytanie, sam od jakis 3 tygodni sie zastanwiam? Myslalem ze popisze sobie z amigowcami a tutaj sobie "towarzystwo" piwa popije, z kolegami sie spotka... Gdzie tu jest ta Amiga?

Krecik
[#33] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@mailman, post #28

No wlasnie spotkanie LUDZI. Ja juz zapewne nie czlowiek. Bo juz na bana zbieram?

Musze byc "ludziem" poprawnym politycznie, zeby w "waszym" gronie pozostac?

Kreciu
[#34] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #33

Już zebrałeś. Żegnamy do 25 listopada 2008.
[#35] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #32

ad 1. owadożerne (Insectivora) - prymitywny rząd ssaków łożyskowych, przedstawicielem jest znany nam skąd inąd Kret. Nie jestem specjalistą od menu kretów, ale chyba można założyć, że przynaleźność do jakiegoś taksonu z owadami w nazwie nie ogranicza jadłospisu z czysto semantycznych powodów :)
ad 2 i 3. nie kontynuuję. jak napisał niegdys mój kolega na samym dole kolokwium: "com napisał, tom napisał, ale napisałem" (oryginał brzmiał ciut inaczej, stąd powołuję sie na kolegę ze studiów, a nie pewnego rzymskiego prokuratora)

Ostatnia edycja: 25.11.07 18:29:36
[#36] Re: Amizaduszki 2007 - raport
Bardzo fajna relacja, naprawdę cieszę się że mogłem tam być. Wielkie brawa dla organizatorów OK
[#37] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #32

Krety nie jedza owadow, jedza takze dzdzownice


Ktoś tu innym wytykał błędy i mamrotał coś o myśleniu, a sam pisze takie coś :-/ Chyba nie rozumiesz znaczenia słowa "także". Poprawnie by było: "(...), ale jedzą dżdżownice". Więc następnym razem (jak już wrócisz z wakacji) przystopuj z czepianiem się takich pierdół.
[#38] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #23

Człowieku normanie nie moge teraz :) . Zobacz sobie relacje ze
wcześniejszych imprez i tam marcik jest ze sputnikem :)
[#39] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Grzegorz Kraszewski, post #34

Naprawdć dałeś mu bana na rok?? XD.

A tak do tematu, spotkanie świetne, zazdroszczć tym co byli, a marcik i ta rurka rulez!!

Krecik: trochć zasztywniacko podeszłeś do tego.


P.S. A gdzie zdjćcia jakiś "muzgo-jebów", myślałem że to nieodzowny element każdego spotkania :D
[#40] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@arti4-92, post #39

nie było :]

Tylko lepsze trunki
[#41] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Grzegorz Kraszewski, post #34

O jednego mniej. Czekamy na następnego pana z tej kategorii.

BTW: Ktoś liczy te wynaturzenia? ;)
[#42] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@alpine, post #41

Słucham ?
[#43] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@grxmrx, post #31

Może lepiej, żeby nie pojawiał sie, bo jeszcze się zgorszy.
[#44] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Grzegorz Kraszewski, post #34

Cześć jego pamięci...
[#45] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@LeMan, post #44

Raven :D
[#46] Re: Amizaduszki 2007 - raport
A ja tak strzele ni z gruchy ni z pietruchy, czy kots szeptal cos na temat daty wydania MOSa 2.0 na Zaduszkach:)?
[#47] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Fazior, post #46

Ploty niby to lataly , ze prace maja byc ukonczone do konca roku :O.
Wiec jak to z tym jest ?

@Fazior Dobrze ze poruszyles ten temat.

W koncu klienci czekaja, a programisci czekaja na zarobek :D.
[#48] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Fazior, post #46

nie tylko na zaduszkach ale i majowce bylo co nieco szeptane :)
[#49] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Krecik, post #19

Cenzury nie ma ale Moderator czuwa
[#50] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@kwolf, post #47

No wlasnie, koniec roku to w zasadzie juz jest:), wiec mialem nadzieje ze jakies konkretniejsze ploty poszly;).
[#51] Re: Amizaduszki 2007 - raport

@Grzegorz Kraszewski, post #34

I zaryczał lew w Wigilię ludzkim głosem, aż pękły okowy bana i uwolniły Krecika... idź Kreciku, jesteś wolny! Wesołych świąt i obym Cię w banach prędko nie widział, bo magiczna ma moc w dniu tym szczególnym tylko działa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem