Komentowana treść: Gimp i Fontforge w wersjach dla AmiCygnix
[#31] Re: Gimp i Fontforge w wersjach dla AmiCygnix

@Malin, post #27

Jednym słowem - wypirzyć Mos`a i odpalać linucha
[#32] Re: Gimp i Fontforge w wersjach dla AmiCygnix

@MDW, post #30

zadziwiajace ze jeszcze rok temu , x'y traktowano jako znak niedoskonalosci 0s4 wzgledem mosa , byly samym czystym najgorszym uosobieniem zla , i nikt tu nie chcial nawet kijem dotknac aplikacji na iksach....heh ale jak to mowia tylko krowa zdania nie zmienia ;)
[#33] Re: Gimp i Fontforge w wersjach dla AmiCygnix

@DRACOX, post #32

Widzę, że execooszołomienie Ciebie jakieś ogarnęło. Nie licząc polskich członków mosteamu nikt nie mówił negatywnie o aplikacjach x11 dla os4. Co więcej, dodatkowe oprogramowanie nigdy nie może być traktowane jako znak niedoskonałości. To samo w sobie przeczy. Ja miałem Xy uruchomione na mosie na długo przed rozpoczęciem prac nad wersją x11 dla os4 więc wogóle jakoś Twoja argumentacja do mnie nie przemawia.

Natomiast zwróć proszę uwagę na podejście execa:
programy napisane w mui - ble
programy napisane dla x11 - typowe amigowe programy

Szukałeś hipokrytów jak widać pod złym adresem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem