Komentowana treść: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3
[#31] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@Deftronic/..., post #28

Mogę ją wypożyczyć pod projekt BrainWashera. Jednostkowo ubije się wtedy wszystkie problemy jakie występują, bądź będą występować pod OS4.
[#32] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@rzookol, post #29

jeszcze odnosząc się do wątku programowania pod os4.

Czy jest gdzies jakis dokument, który w sposób dokladny i treściwy opisuje wszystkie różnice w programowaniu os3 i os4. W docach do mosa i arosa takie coś jest. Jest mi obojętne pod jaki amigowy system programuje więc na pewno część rzeczy mogła by być przepisana pod os4.

Tylko drodzy uzytkownicy os4 pamiętajcie, że nikt nie będzie poswięcał czasu na programowanie pod os4 gdy go nie ma nawet na programowanie pod system, który posiada oraz nikt nie będzie programował pod reaction ponieważ jest totalnie nieprzenośne i oferuje nadal mniej niż mui.
[#33] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3
Miło że zapodali w ogóle jakiegokolwiek newsa - inna sprawa, że zostali lekko szturchnięci. ;)

Na tę okoliczność zaktualizowany też został stosowny wpis na Wikipedii.
[#34] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@MinisterQ, post #31

No nie wiem czy taki system i komputer umiałbyś obsłużyć. Przecież wiadomo że tylko klepiesz kod do mosa

Ostatnia edycja: 21.01.09 19:04:40
[#35] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@Arbuz, post #34

Tak? A skąd to wiadomo? ;)
[#36] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@MinisterQ, post #35

z negatywnych wypowiedzi na temat os4, przecież wiadomo że ten kto nie chwali os4 jest wrednym mosistą nawet jesli by nim nie był
[#37] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@Deftronic/..., post #28

Do pisania wersji AmigaOS4 DigiBoostera na pewno maszyna z tym systemem by się mi przydała ("zdalne" usuwanie błędów jest czasochłonne), ale przyznam, że boję się awaryjności A1. Gdyby sprzęt "padł" znalazłbym się w dość niezręcznej sytuacji.
[#38] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@Grzegorz Kraszewski, post #37

No faktytcznie, problem to naprawdę wielki.... ;)
[#39] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@Grzegorz Kraszewski, post #37

Staneło na tym, że sprzęt wyślę do MiniQ (pierwszy się zgłosił). Jeśli coś padnie, to trudno. Nie będzie problemu. Słowo. Ten sprzęt jest dla mnie jakiś taki... obojętny. Gdyby padła któraś z moich A4000, albo karty do niej. To bym się trochę "zmartwił" :).

Ostatnia edycja: 22.01.09 14:23:21
[#40] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@reactor, post #38

Jakby się sprzęt uszkodził, to by był w każdym razie niemały. No ale może wydawca mi coś zorganizuje.
[#41] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@Grzegorz Kraszewski, post #40

No nie przesadzaj... Nie jestes osoba, ktora nie wie jak obchodzic sie ze sprzetem wiec ewentualne uszkodzenie nie bylo by z Twojej winy, nieprawdaz...
[#42] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@rzookol, post #32

oraz nikt nie będzie programował pod reaction ponieważ jest totalnie nieprzenośne i oferuje nadal mniej niż mui.

Wszystko mi jedno, moze byc nawet pod X-Windows ;)
[#43] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@rzookol, post #36

z negatywnych wypowiedzi na temat os4, przecież wiadomo że ten kto nie chwali os4 jest wrednym mosistą nawet jesli by nim nie był

Mosista, klasykowiec, OS4osowiec. Tez mi wszystko jedno... ;)
Czyz to nie to samo? :)
[#44] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@Deftronic/..., post #39

MiniQ będzie się teraz chwalił na Execu że jest prawdziwym amigowcem.
[#45] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@Kokos, post #2

M. in. dla mnie, i po wiele rzeczy! Nie troluj Waść. Presupozycje za innych również chybione. Na DBPro można robić takie rzeczy, że specjalnie dla niego kupiłem Pegasosa 2, chcąc mieć lżejszą, mniejszą i wydajniejszą maszynkę, niż A1200. IMO to dwie kolumny komend w DBPro biją inne trackery, choćby nie wiadomo jakie efekty miały. Mam kawałki, w których całe ścieżki wypełnione są ściśle sparowanymi komendami. Tym, co się znają na temacie, nie muszę mówić, po co, ani czemu i kiedy takie operowanie komendami jest wygodne.

Dwa, albo po pierwsze, to pitcher - znajdź mi tracker, który ma pitcher, który poprawnie odtwarza DBMy (z pełną obsługą DSP!), i na którym mogę na żywo modyfikować utwór i dogrywać coś z klawiatury.

No generalnie jestem chyba pierwszym klientem na DBPro 3 i bardzo się cieszę z ogłoszenia o rozwoju DBPro 3.

W końcu "CJ" nie wzięło się znikąd. Od 1999 2 x (A1200 + DBPro) to zestaw, na którym z kolegami co nieco imprez zagraliśmy. ;)
[#46] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@Arbuz, post #44

Mam tam dożywotniego, strzeżonego przez mufę bana, zapomniałeś? ;)
Wprawdzie tylko połowicznego, bo tylko na głównej, ale kto by się tam spierał o takie wyrafinowane szczegóły. ;)
[#47] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@Arbuz, post #44

Prawdziwym, według czyjej definicji? Wszak trochę ich się z rzeczonym miejscu przewinęło ;)
[#48] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@GumBoy, post #47

Dziwię się, że to Ty pytasz. Przecież prawdziwy Amigowiec ma AmigęOne. Nie piszę AOne bo to już podobno nie jest Amiga w rzeczonym miejscu
[#49] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@Arbuz, post #48

Zapytam ponownie. Prawdziwy, według której definicji? ;)
Nie w każdej posiadanie A1 było wymagane.
[#50] Re: Oficjalna zapowiedź DigiBoostera Pro 3

@GumBoy, post #49

Ty wiesz gdzie bo razem zabieraliśmy tam głos. Nie ciągnj mnie za język bo to banem śmierdzi
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem