Komentowana treść: Syndicate po nowemu
[#1] Re: Syndicate po nowemu
Mortal Kombat 3 by lepiej przeportowal ;)
[#2] Re: Syndicate po nowemu
No to teraz trzeba sobie kupić OS4 do pega żeby sobie pograć w Syndicate
[#3] Re: Syndicate po nowemu

@Lorak, post #1

MK3 jest pod MAME i konsole...
[#4] Re: Syndicate po nowemu

@Arbuz, post #2

Tja... właśnie zauważyłem, że ostatnio jest jakiś wylew portów gier pod OS4... a pod MorphOS cisza jak cholera.
[#5] Re: Syndicate po nowemu

@Arbuz, post #2

Dokładnie :). Lepiej by portowano soft, który korzysta z potencjału tych maszyn, a nie taki, który działa bez problemu na zwykłej, taniej A500.
[#6] Re: Syndicate po nowemu

@Solo Kazuki, post #3

Tyle, że ROM-y dla M.A.M.E. objęte są licencjami, a tutaj miałbyś GPL-owy port na SDL.
[#7] Re: Syndicate po nowemu

@Solo Kazuki, post #4

Mam nadzieję, że będzie jak z OWB - póki port będzie słabo używalny nikt się za to nie weźmie, a jak już będzie czego zazdrościć to ktoś się zlituje i przeportuje ;)
[#8] Re: Syndicate po nowemu

@Arbuz, post #2

no przecież Syndicate śmiga pod E-UAE aż miło
[#9] Re: Syndicate po nowemu

@mailman, post #6

Zapewne i tak oparty od jakieś dane, np z wersji PC. Więc pośrednio także objęty licencjami.
[#10] Re: Syndicate po nowemu

@wali7, post #8

Tyle że amigowa wersja jest okrojona...
[#11] Re: Syndicate po nowemu

@Solo Kazuki, post #4

No ale jak pod MorphOS-a cos wychodzi to zamiata :)
[#12] Re: Syndicate po nowemu

@Solo Kazuki, post #4

a zadales sobie przynajmniej trud i zobaczyles jaki jest status tej gry? to jest bardzo wczesna wersja ktora NIE umozliwia normalnej rozgrywki. robienie portu to po prostu strata czasu.
[#13] Re: Syndicate po nowemu

@kiero, post #12

ano włąśnie, w readme piszą, że można grać tylko w 1 etap (i chyba jeszcze nie wszystko jest ok)
[#14] Re: Syndicate po nowemu

@kiero, post #12

Żadna strata czasu. Liczy się archiwum na OS4Depot. Można potem powiedzieć, że na AmigaOS 4 jest więcej oprogramowania. A że godnej często pożałowania jakości, któżby wnikał.
[#15] Re: Syndicate po nowemu

@Grzegorz Kraszewski, post #14

zawsze z niepokojem patrzę na nowe wersje seda pojawiające sie na os4depot
[#16] Re: Syndicate po nowemu

@rzookol, post #15

Zdecydowanie jedna z lepszych gier na Amigę. Syndicate Wars również było genialne.. mimo piekielnego poziomu trudności.
[#17] Re: Syndicate po nowemu

@kiero, post #12

Ależ czytałem... ale nie każdy port pod OS4 ma taki status.
[#18] Re: Syndicate po nowemu

@Drako^lM, post #11

Nie przesadzaj. Pod MorphOS też jest wiele portów p.t. "a po cholerę ktoś to portował" ;)

Chociaż takiego Homeworlda pod OS4 chyba nie ma ;)
[#19] Re: Syndicate po nowemu

@Solo Kazuki, post #17

poza juz wymienianym przez ciebie ja2 wyszlo cos wartego uwagi? skoro jest tego taka masa to moze wymien z 5.
[#20] Re: Syndicate po nowemu

@Grzegorz Kraszewski, post #14

A tu sie musze zgodzic, mam pega i os4 na klasyka. Troche sie babralem w os4 depot, troche to malo powiedziane w sumie zassalem calosc z pol roku temu:). Ilosc chlamu na tym czyms jest przytlaczajaca. W sumie rzeczy godnych instalowania z tego tysiaca cos tam jest kilka.
[#21] Re: Syndicate po nowemu

@kiero, post #19

Interpreter Megazeux, Rise of the Triad, FreeCnC (chociaż jeżeli tak samo rozwinięty jak FreeRA, to ja dziękuję), Japairs (to bardziej do nauki, ale jednak "układanka"), Wormux.

Edit: chociaż prawdą jest, że jak na razie na OS4 jest mniej softu niż pod MorphOS... i mam nadzieję że tak dalej będzie. ;)

Ostatnia edycja: 08.02.09 22:17:07
[#22] Re: Syndicate po nowemu

@Solo Kazuki, post #21

FreeCnC jest tak samo rozwinięty :)

http://fabportnawak.free.fr/misc/FreeCNC_not_working.lha

Ostatnia edycja: 08.02.09 22:56:48
[#23] Re: Syndicate po nowemu

@Arbuz, post #2

Nie taniej i łatwiej odpalić EUAE pod MorphOSem i pograć w oryginał?
[#24] Re: Syndicate po nowemu

@Jacek Piszczek, post #23

lepiej pod bazyliszkiem wersje makową
[#25] Re: Syndicate po nowemu

@Jacek Piszczek, post #23

http://www.ppa.pl/newsy/komentarze.php?p=6927&c=1#59396
[#26] Re: Syndicate po nowemu

@rzookol, post #24

Jeżeli ci Bazyliszek jaj nie robi... :P
[#27] Re: Syndicate po nowemu

@Solo Kazuki, post #26

moją wersję sprawdzaleś ?

http://brain.umcs.lublin.pl/~rzookol/download/BasiliskII.lha
[#28] Re: Syndicate po nowemu

@rzookol, post #27

yup... a przynajmniej wielkość archiwum ta sama ;)
[#29] Re: Syndicate po nowemu

@Arbuz, post #2

Ludzie!!! To FreeSynd gość od dwóch lat spokojnie robi jak nie dłużej. Wiem bo się tym projektem bardzo interesowałem (liczyłem, że powstanie wreszcie edytor map i będzie można samemu projektować misje). Wersja na PC niestety muszę przyznać, że miażdży tę amigową, zwłaszcza że w PC-towej jest trub multi. Jedną i drugą mam w oryginalnych boksach na obie platformy, ale i tak lubię pograć na Amidze (w końcu to na niej kiedyś przeszedłem tę grę do końca).
Jako ciekawiostkę dodam, że Syndicate zasuwa elegancko (bardzo płynnie i dynamicznie) na A1200 z 68030/50MHz natywnie z instalki na HD.

Ostatnia edycja: 09.02.09 07:49:53
[#30] Re: Syndicate po nowemu

@Azzorek, post #29

z tego co pamiętam, to Syndicate zasuwa bardzo dynamicznie również na A500
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem