Komentowana treść: PowerDev Meeting #6
[#1] Re: PowerDev Meeting #6
Więcej inforamcji będzie jak jeden z organizatorów odzyska możliwość komentowania na ppa
[#2] Re: PowerDev Meeting #6
Super wiadomość! Oczywiście bezwarunkowo zgłaszam swoją obecność na meetingu wraz z moim tradycyjnym, amigowym taborem sprzetu komputerowego :). I jeśli mnie nikt nie przegoni to z chęcią zapodam na rzutniku kilka wymiatających demek z C64 ;). Howgh !!! piwo
[#3] Re: PowerDev Meeting #6

@MarX, post #2

No oczywiście że nikt nie przegoni :) . Nie ma takiej możliwości
[#4] Re: PowerDev Meeting #6
Ojej, znowu gdzieś na końcu świata..
[#5] Re: PowerDev Meeting #6

@il_capitano, post #4

To świata koniec i początek. Tu się wszystko zaczyna :). Ja będę, mam 25 minut piechotką...
[#6] Re: PowerDev Meeting #6
Nie pamiętam jak robię w soboty w tym miesiącu, ale powinienem dać radę. Ja i moja przezroczysta Efika (o ile znajdzie się skromny kącik z prądem)
[#7] Re: PowerDev Meeting #6
Będzie PS3 i możliwość obadania interaktywnego dema Linger in Shadows.
[#8] Re: PowerDev Meeting #6

@recedent, post #6

Oczywiście że się znajdzie :)
[#9] Re: PowerDev Meeting #6
Skad oni jeszcze maja pieniadze na sponsoring imprez?...
[#10] Re: PowerDev Meeting #6

@_arti, post #9

Nic tylko się cieszyć z tego powodu :)
[#11] Re: PowerDev Meeting #6

@Drako^lM, post #10

Jakos nie mam powodu sie cieszyc... ;-/
[#12] Re: PowerDev Meeting #6

@_arti, post #11

A ja zdecydowanie mam :)
[#13] Re: PowerDev Meeting #6
Lublin jak dla mnie to zdecydowanie lepsza lokalizacja (dużo więcej autobusów) - oczywiści, że będę.
[#14] Re: PowerDev Meeting #6
Ha, w końcu Amigowa impreza, na której będę :P
[#15] Re: PowerDev Meeting #6
Fajnie by było gdyby powstał z tego spotkania jakiś materiał video, ja niestety nocka z soboty na niedzielę...
[#16] Re: PowerDev Meeting #6

@kjb, post #15

Skoro powstały filmy z poprzedniego spotkania, powstaną zapewne i z tego .
[#17] Re: PowerDev Meeting #6
Będzie ktoś może ze swoją A1200 ? Chciałbym sprawdzić cd-rom slim i ps2m :)
[#18] Re: PowerDev Meeting #6

@Bagheera, post #17

ja będę ze swoją Amigą 1200 to potestujemy :)
[#19] Re: PowerDev Meeting #6
Czy będzie jechał ktoś z Wrocławia lub okolic?
[#20] Re: PowerDev Meeting #6
Info o imprezie jest także na stronie freescale : http://www.freescale.com/webapp/sps/site/event_calendar.jsp
[#21] Re: PowerDev Meeting #6


Ostatnia edycja: 09.03.09 23:54:15
[#22] Re: PowerDev Meeting #6
Możliwości sprawdzenia stopnia twardości tworzywa z którego zbudowana jest obudowa PS3, bądź kości czaszki człowieka nie będzie.

Innych obudów też testować nie będzie można pod tym względem.

Ostatnia edycja: 10.03.09 00:14:54
[#23] Re: PowerDev Meeting #6
ok odzyskałem władzę nad kontem (dla tych których to interesuje http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=11&i=15223&t=15223&#reply_15223)

co do samej organizacji:
po prezentacjach mosowych przewidziane jest całonocne amigowanie, z amigowymi demkami puszczanymi na amigach ewentualnie z dvd, turniejami gier (ostatnio na powerdev dosc dlugo łupalismy w wormsdc) etc etc. Ja będe tam ze swoim cudeńkiem czyli a1200 z ppc, bvision lan i 96 mb ramu.

Jesli ktoś chciałby przygotować zestaw dem do puszczania z komody to moge wziąć także swoje c128d (z actionem7).

Jesli chodzi o monitory to także mogę zapewnic pewną ich ilość (natomiast trzeba je bedzie przeniesc przez około 700 metrów). Dojazd autobusem jest sredni bo budynek znajduje się w środku miasteczka akademickiego więc autobusów jest dość dużo ale trzeba poświęcic pare minut (okolo 4) na przejscie z przystanku na party place. Przed budynkiem jest dosc duzy parking.

Impreza jest przewidziana na całą noc a sala jest duza więc mozna spać na sali.

Jesli macie jakies pytania to proszę pisać :)
[#24] Re: PowerDev Meeting #6

@rzookol, post #23

Gdyby ktoś docierał z dalekich krajów przy pomocy pociągu lub PKS-u z dużym bagażem, to można próbować się ze mną umawiać :) na jakieś podrzucenie z dworca, coby nie tłuc się ze sprzętem po autobusach.
[#25] Re: PowerDev Meeting #6

@Leander, post #24

Gdyby ktoś natomiast docierał z jakiegoś miejsca położonego przy drodze numer 19 od strony Białegostoku, to może się umówić ze mną. Miejsca w czołgu będzie sporo.
[#26] Re: PowerDev Meeting #6

@rzookol, post #23

Czy będzie można Ci podawać nogę do zdjęć?
[#27] Re: PowerDev Meeting #6

@Artur32, post #26

Jak Ci nie będzie wstyd, to myślę, że Rzookol też nie będzie miał nic przeciwko ;)

Ostatnia edycja: 10.03.09 09:11:47
[#28] Re: PowerDev Meeting #6

@GumBoy, post #27

Skoro ma cięty i grubiański język nie wydaje mi się, żeby komukolwiek miałoby być wstyd za cokolwiek.
Natomiast jestem ciekaw dlaczego uważasz, że:
"Innych obudów też testować nie będzie można pod tym względem."
Moim skromnym zdaniem na pewno nikt nie będzie miał ochoty testować innych obudów pod tym względem. ;)
[#29] Re: PowerDev Meeting #6

@Artur32, post #28

No nie wiem. Uprzedziłem tylko ewentualnych chętnych, że organizatorzy nie przewidzieli takich atrakcji zarówno w przypadku PS3 jak i innych sprzętów. Wiem, bo pytałem :)
[#30] Re: PowerDev Meeting #6

@Artur32, post #28

nie, a czemu mialbys mi podawac nogę ? nie masz rąk?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem