Komentowana treść: PowerDev Meeting #6
[#31] Re: PowerDev Meeting #6

@rzookol, post #30

No przecież sam to napisałeś w tytule wątku: http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=11&i=15223&t=15223&#reply_15223)
[#32] Re: PowerDev Meeting #6

@Artur32, post #31

proszę redakcje o usuniecie spamu uzytkownika Artur32 z wątku
(takze razem z moimi odpowiedziami)
[#33] Re: PowerDev Meeting #6
Póki co kasowania nie będzie. Proszę natomiast o zakończenie dyskusji na temat podawania rąk względnie nóg, czy tam na co kto ma ochotę (dotyczy to również łamania obudów i innych dyscyplin sportowych). Do tego rodzaju rozważań świetnie nadaje się HydePark i Pręgierz na forum. Ponieważ użytkownik Artur32 jest tu nowy, na razie wyjaśniam, że w komentarzach do newsów tego rodzaju zbaczanie z tematu nie jest aprobowane. Do luźnych przekomarzań mamy forum z działami, o których wspomniałem wyżej.
[#34] Re: PowerDev Meeting #6

@Grzegorz Kraszewski, post #33

Zapraszam również do rzeźni, przyjmujemy wszystkich żądnych takiej "wyrafinowanej rozrywki" - bez wyjątków.
[#35] Re: PowerDev Meeting #6
Z Wielkopolski ktoś jedzie? Trochę daleko, ale... fajnie byłoby się zorganizować i wpaść na imprezę. Muszę kumpla podpuścić ("poszukujący systemu" znaczy się nie popsuty do końca przez Windowsa ), bo sam pewnie się nie wybiorę.
[#36] Re: PowerDev Meeting #6

@ender, post #35

Podobnie i ja, samemu nie chce mi się zbytnio jechać 300km w jedną stronę.
[#37] Re: PowerDev Meeting #6

@Artur32, post #31

Chaos, ile jeszcze kont założysz? Nie jesteś tak całkiem anonimowy w sieci jak Ci się wydaje...
[#38] Re: PowerDev Meeting #6

@grxmrx, post #37

Nie jestem wprawdzie pewny ale jeśli odnosisz się do mnie to nie rozumiem o jaki chaos Ci chodzi

O chaos jaki tworzysz na forum. Dalsza część dysputy została usunięta jako offtopic i trollowanie.

moderator

[#39] Re: PowerDev Meeting #6
Ja mam takie małe pytanie czy PowerDev jest imprezą sponsorowaną pod patronatem Genesi czy może jeszcze Freescale ma tu coś do gadania, w sensie inicjatywy promowania PPC? Bo jeśli to drugie, to generalnie chyba wszystko co jest pod PPC powinno być reklamowane i promowane na imprezie, w tym także najnowsze już płytki SAM440?
[#40] Re: PowerDev Meeting #6

@Mayhem, post #39

A co ma wspólnego Freescale z prockiem SAM440EP, oprócz tego, że pochodzą z tej samej linii? Ale pomysł masz dobry, chyba nikt jeszcze na to nie wpadł. Napisz do AMCC i ACube, żeby podsponsorowali jakąś polską imprezę.
[#41] Re: PowerDev Meeting #6

@recedent, post #40

Spokojnie. To tylko Chaos. Długo nie zabawi.
[#42] Re: PowerDev Meeting #6

@Mayhem, post #39

tak, Genesi jest sponsorem, Freescale nie ma nic do gadania. Poza tym, na impreze nic nie będzie reklamowane bo to jest spotkanie amigowców a nie amwayowców. Jeśli masz Sam440 i chcesz przeprowadzić pokaz na projektorze (linux/os4/aros) to zapraszamy, na pewno sie znajdzie na to czas tylko daj wczesniej znać

ps. procek z sam440 nie jest produkcji freescale
[#43] Re: PowerDev Meeting #6

@Mayhem, post #39

Dlugo jeszcze tak mozesz Konrad?

Próba wywołania flamewara, offtopic, wysuwanie przypuszczeń bez dowodów. Podwątek został usunięty, prywatne wojenki proszę toczyć w dziale Rzeźnia.

moderator
[#44] Re: PowerDev Meeting #6

@rzookol, post #42

Nie rozumiem co znaczy amwayowców?
Wracając do tego co pisałem i do czego przedmówcy się odnieśli. Doskonale rozumiem, że Frescale nie ma dużo wspólnego z procesorem 440EP, no oprócz tego, ze też produkuje PPC. Mi chodziło bardziej odniesienie do nazwy, PowerDev – brzmi jakby impreza miała promować i zaznajamiać po prostu z PowerPC. Bynajmniej tak mnie się od razu kojarzy ta nazwa. Nie wiem czy AMCC chciała by brać udział w finansowaniu tego typu imprezy ale myślę, ze ktoś zainteresowany takim rozwiązaniem i mający kontakty mógłby spróbować. Chociaż to nie z AMC trzeba by w tym momencie rozmawiać a z ACube, tak samo jak nie sponsoruje w tym wypadku Freescale a Genesis.
[#45] Re: PowerDev Meeting #6

@GumBoy, post #41

Spokojnie to tylko awaria. Nie baw się prądem bo Cię kopnie i też długo nie zabawisz. :)

Ostatnia edycja: 14.03.09 17:55:04
[#46] Re: PowerDev Meeting #6

@Mayhem, post #44

Następne PowerDev nie tylko bedą promować PPC ale i procesory ARM .A wynika to z tego powodu że obecnie Freescale bardzo mocno promuje ARM-y .
ACube nie bylo zainteresowanie braniem udziału w finansowaniu imprezy.
[#47] Re: PowerDev Meeting #6
Heh, imprezę reklamują już nawet Dobreprogramy.pl Co to się porobiło z tym blacharskim portalem :D
[#48] Re: PowerDev Meeting #6

@MikeN, post #47

Wow coś takiego ... super :) OK
[#49] Re: PowerDev Meeting #6

@Drako^lM, post #46

To jak Genesi będzie produkować sprzęt AGD to też będziecie robić imprezy z pralkami, zmywarkami itp? To ja już wolę amiskarpetki prać ręcznie
[#50] Re: PowerDev Meeting #6

@Artur32, post #49

nie
[#51] Re: PowerDev Meeting #6

@MikeN, post #47

http://bbrv.blogspot.com/2009/03/gears-are-turning.html :)
[#52] Re: PowerDev Meeting #6

@Artur32, post #49

Spokojnie Genesi nie będzie produkować sprzętu AGD :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem