Komentowana treść: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6
[#1] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6
Nie podoba mi się podpis ostatniego zdjęcia w galerii, moja Amy *NIE JEST* nudna :P
[#2] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6
No i nic z tych zdjęć nie wynika - jedynie co widać to wyłożone komputery na stolach, jedzenie, piwo nawet jest- o proszę :P a bym jeszcze zapomniał - i bez urazy głupie pozy co to ma być?
Innymi słowy nic ciekawego...
[#3] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@(V)(I)mothe(P), post #2

a ja bym prosił o jakiś normalny sposób dystrybucji w sieci - torrenty są be
[#4] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6
Filmy z PowerDev dostępne sa na YouTube.
-> http://www.youtube.com/view_play_list?p=2225626E4E8421F7
-> http://www.youtube.com/watch?v=lPz5ZqvGtEA&feature=PlayList&p=2225626E4E8421F7&index=0&playnext=1
[#5] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@Kokos, post #4

trochę lepiej, ale YT też jest be, nic to, jakoś wyszarpię te flv z cache
a tak przy okazji, dajcie te linki na stronę PowerDev

Ostatnia edycja: 31.03.09 14:30:31
[#6] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@wali7, post #5

Tubexx tego nie szarpnie?
[#7] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@wali7, post #3

a ja bym prosił o jakiś normalny sposób dystrybucji w sieci - torrenty są be

Torrenty są normalnym sposobem dystrybucji w sieci. Mnóstwo rzeczy jest w ten sposób dystrybuowanych.
[#8] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@(V)(I)mothe(P), post #2

No i nic z tych zdjęć nie wynika

A co powinno być na tych zdjęciach, żeby coś z nich wynikało?
[#9] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@wali7, post #3

Przecież masz Operę, linuksowa Opera nie ma torrenta? Pod windowsową filmy idą jak szatan.
[#10] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6
Fajne filmy! Jak wrócę do chaty to zrobię sobie wielkie oglądanie. :) Dzięki!
[#11] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@Grzegorz Kraszewski, post #7

Powszechność zjawiska nie oznacza że jest ono najdoskonalszym z wariantów.
Torrent w naszym małym amigowym światku z reguły oznacza niewielką ilość osób udostępniających dany plik, a co za tym idzie, mizerny transfer (albo wcale, gdy akurat już wszyscy zainteresowani ściągnęli plik).
No chyba, że seedujesz go na swojej efi na przykład non stop. Tak czy inaczej, póki co nie mogę tego sprawdzić, bo brama sieciowa w moim instytucie nie przepuszcza torrentów. I to jest drugi minus.
Ale jak wrócę do domu, spróbuję ściągnąć te torrenty.
Naprawdę nie macie miejsca na serwerze na większe pliki? Chociażby czasowo, powiedzmy miesiąc od imprezy, co by każdy zainteresowany ściągnął?
[#12] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@wali7, post #11

No nie wiem ale u mnie na pegazie, MOS2.2 i MLdonkey3.0.0 mam prędkość ściągania okolo150kb/sek (ściągam oprócz tego jeszcze 20 teledysków) wiec nie narzekam na transfer. W każdym razie poseeduję trochę.
[#13] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@Grzegorz Kraszewski, post #8

Niestety nie zdążyłem naprawić swojego błędu - a miało być ,,No i nic na tych zdjęciach nie widać,, - twój czas minął, no ale i tak nie zmienia to faktu że nic na zdjęciach nie ma.
Inna sprawa na filmikach - coś już jest więcej na temat tego spotkania - ale zdjęcia ? - koszmar ...

Ostatnia edycja: 31.03.09 16:03:26
[#14] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@wali7, post #11

Peszek z tymi ograniczeniami w pracy.
Jeżeli nie przeraża Cię RMVB (bitrate 450-900 kb/s) to mogę wystawić te filmy na swoim koncie. Na aviki nie mam niestety miejsca.
[#15] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6
Pozwolę sobie podpiąć linka z galerii Marxa na Picasa.

http://picasaweb.google.pl/marxdzida/PowerDev6?feat=directlink#5318705523998036290
[#16] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@(V)(I)mothe(P), post #13

spotkanie jak wiekszosc takich spotkan dotyczy sprzetu, oprogramowania i ludzi. Sa wiec zdjecia ludzi, sa zdjecia sprzetu oraz oprogramowania
[#17] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6
Gdyby ktoś miał ochotę poinformować światek o tych prezentacjach, niechaj wejdzie w ten link, a następnie kliknie w +. :)
[#18] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@Kokos, post #17

"Tylko zalogowani użyszkodnicy mogą głosować".
W mordę. Musiałem konto se założyć.
[#19] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@APC74, post #18

Serwis nie jest zły. ;)
[#20] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@Kokos, post #19

Nie piszę, że jest zły. Po prostu dotychczas obywałem się bez konta na nim.
[#21] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@wali7, post #11

Naprawdę nie macie miejsca na serwerze na większe pliki?

Nie chodzi o miejsce tylko o pasmo do ściągania. Paczka z filmami zajmuje 900 MB. Po to powstał BitTorrent żeby rozdzielić obciążenie pomiędzy ściągające osoby. Jak komuś nie pasuje, to Kokos powrzucał filmy na YouTube, a ja dolinkowałem na podstronie PowerDev z filmami (patrz aktualna wersja newsa).
[#22] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@(V)(I)mothe(P), post #13

Bardzo chętnie obejrzę zdjęcia oraz filmy z imprezy którą TY zorganizujesz, co więcej jestem pewien że znalazłoby się wiele osób które chętnie na imprezę organizowaną przez Ciebie przybędzie.

Wielkie brawa dla organizatorów za wkład oraz poświęcony czas OK

Oby do następnego razu :D
[#23] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@Sir_Lucas, post #22

Wiesz bardzo chętnie jeszcze raz bym się za to zabrał - ale brak czasu i mam inne obowiązki. Ale nie martw się być może, w niedalekiej przyszłości coś takiego może się zdarzyć i na pewno dam ci znać.

Więc Sir_Lucas życzę ci satysfakcji z oglądania ,,fotek,, bo do filmików się nie przyczepiłem ( jeszcze ).

Ale wiesz co,hmmm... albo nie, może innym razem coś napisze, bo mnie poniesie za bardzo.

A tak nawiązując do tematu tego spotkania to jedyna rzecz która może zaciekawić to tylko DigiBooster 3 - jak dla mnie, reszta mnie nie interesuje.
[#24] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@(V)(I)mothe(P), post #23

Najlepiej gdyby tam było tylko pomieszczenie bez ludzi, w środku jeden komputer z samoodtwarzającym się nagraniem na temat programu i systemu, wchodziłoby się pojedyńczo do takiej kabiny i tam zaspokajało swoją ciekawość. Trochę egoistyczne podejście jak widzę... Na przykład ja chciałem jechać żeby przede wszystkim spotkać się z ludźmi, a przy okazji czegoś się dowiedzeć, ale co człowiek to jak widać inne potrzeby.
[#25] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@(V)(I)mothe(P), post #23

Jak byś był, to byś widział i wiedział...
Z "dużych" programów prezentowane były: Reggae, DigiBooster, Titler no i Ambient. Poza tym, można było na żywo spotkać się z autorami programów, ludźmi który swoją pracą wspomagają innych, można było dokompilować, dopytać, douczyć, doinformować.. pośmiać, pożartować, potańczyć, popić i pobawić ogólnie.. i szczególnie. Po prostu było to spotkanie ludzi, których łączy pasja amigowania...
A że było fajnie - każdy wie.. i czeka na kolejną okazję.
[#26] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@MaaG^dA, post #25

> A że było fajnie - każdy wie..

Przynajmniej z tych obecnych.

> i czeka na kolejną okazję.

Bezsprzecznie :)
[#27] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6
Po obejrzeniu serialu PowerDev Meeting #6 mogę pogratulować organizatorom za naprawdę profesjonalne przygotowanie spotkania. Mogę się tylko przyczepić do tego, że nie ma relacji z dalszej części (nieoficjalnej) spotkania.
[#28] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@Arbuz, post #27

Gdyby była relacja z części nieoficjalnej, przestałaby ona być częścią nieoficjalną . Na tym polega jej urok, że nie ma z niej żadnej relacji...
[#29] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@(V)(I)mothe(P), post #23

brak czasu i mam inne obowiązki

o ile się orientuję to organizatorzy PowerDev też mają różne obowiązki i brak im czasu :D złej baletnicy ... wiesz co.



jedyna rzecz która może zaciekawić to tylko DigiBooster 3 - jak dla mnie, reszta mnie nie interesuje.


Jasne...takie spotkania to tylko poważne działania na rzecz OS ... a że dla niektórych to także oderwanie się od codziennych obowiązków, zajęcie się rzeczami na które tak naprawdę nigdy nie ma czasu, spotkanie z ludzi z całej Polski, które ma na celu
nie tylko prezentowanie umiejętności itd ale także spędzenie czasu w miłej atmosferze... oj bo zaraz mnie poniesie...

Za DigiBoosterem też stoi jakiś człowiek i poświęca SWÓJ czas i nie raz zaniedbuje SWOJE obowiązki więc nie.... mów mi że reszta Cię nie interesuje bo .... bo .... Cię Kokosem poszczuję pomysł


Co do zdjęć: śmierdzą strasznie malizną i trochę trącą poprzednim systemem... (cenzura? ) wniosek : następna sesja fotograficzna będzie robiona przez Flea :) dopiero będzie co oglądać "Dark side of PowerDev" cool

Ostatnia edycja: 31.03.09 21:05:40
[#30] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@flea, post #29

Wiesz, z fotkami to jest często tak, że podobają się najbardziej temu, kto je trzaska, bo przypominają mu, że się np. dobrze bawił, albo wzruszył, albo co (vide zdjęcia z wakacji znajomych - usypiające lepiej, niż flaszka Heinekena ok, racja ). (V)(I)mothe(P) ma do nich takie właśnie podejście - na imprezie nie był, nie widział, zdjęcia go nie ruszają w ogóle. Chwalić się tym co prawda nie musi (tak jak i ja nie powiem znajomym "z tych wszystkich zdjęć najbardziej interesuje mnie album"), ale najwyraźniej chce. Ot i cała bajka.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem