Komentowana treść: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6
[#61] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@Artur32, post #50

Post usunięty. Proszę nie kontynuować takich dyskusji zwłaszcza po banie dla jednego z "dyskutantów". Od tego są odpowiednie działy forum.

moderator
[#62] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #58

- ograniczenie transferu lacza 10Mb na ktorym jest Efika.
[#63] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #58

Efika jest na łączu 100 Mbit/s. Ograniczeniem jest sama Efika, w sieci lokalnej download osiąga 3,5 MB/s.
[#64] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@Grzegorz Kraszewski, post #63

Dla naszego małego środowiska taki upload wystarczy - nawet jeśli kilka osób (np. 10) ciągnie jednocześnie, to daje 350 kb/s na łebka. Myślę, że przyzwoicie.
A wracając do dyskusji o ściąganiu relacji z PowerDev, to ja już od wczoraj mam ściągniętą całość (torrentem). Jakby ktoś jeszcze potrzebował, to mogę jeszcze poseedować (z tym że upload z mojej radiówki jest dosyć mizerny).
[#65] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@wali7, post #64

No ale nie mogę sobie dowolnie służbowego łącza w prywatnych celach obciążać. Może w domu postawię FTP, mam 50 kB/s uploadu i niech sobie ludzie ściągają?
[#66] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@Grzegorz Kraszewski, post #65

chcialbym tylko dodać, że tutaj mozna sciągnąć przez http
http://brain.umcs.lublin.pl/~ftpuser/video/
[#67] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6
Na tym zdjęciu jest fajna tapetka inspirowana spotkaniem. Czy mógłby ktoś ją wrzucić do działu Graffiti?
[#68] Re: Zdjęcia i filmy z PowerDev Meeting #6

@mailman, post #67

MadMan ją sobie skopiował, więc może wrzucić.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem