Komentowana treść: Sam440-ep flex za 15 dni
[#31] Re: Sam440-ep flex za 15 dni

@wali7, post #25

Prawda jest jedna powiadasz, być może ale plotka powtarzana nieustannie też się nią staje - a takich plotek na PPA widzę do groma. Dalej nie wyjaśniłeś z tym domyślaniem ale jak to też ma być na zasadzie plotki, która staje się prawdą to może jednak nie wracajmy do tematu, bo już jeden Gumboy dla zabawy starczy.
Po za tym medalion też jest jeden, a ma dwie strony, a praktycznie trzecią tez się da znaleźć ;) Więc uciekajmy się do stwierdzenia, ze prawda jest jedna, bo nie jest nigdzie powiedziane co nią jest.
[#32] Re: Sam440-ep flex za 15 dni

@Artur32, post #31

Kręcisz
Rzeczywistość fizyczna jest jedna, i to właśnie tę rzeczywistość można określić jako prawdę. Jeśli w otwartej dyskusji usiłujemy odkryć jakieś elementy tej rzeczywistości, to spokojnie można powiedzieć, że odkrywamy prawdę. Skoro rzeczywistość fizyczna jest jedna (a przynajmniej taka jest w znanej nam rzeczywistości... pomijam tych, co odkrywają ją na nowo dzięki np. doświadczeniom z LSD ), to gdy zbliżamy sie do Prawdy ( ;) ) to i nasze poglądy się zbliżają. A jeśli nie zbliżają się, to znaczy że ktoś kręci. Albo trolluje (czyli wydaje mu się, że prezentowanie własnej ignorancji podnosi jego wartość w oczach innych. Niesłusznie).
Co do medalionu (w znanym powiedzeniu występował jednak medal - podobne, a jednak nie to samo), to nie jest niespodzianką, że w trójwymiarowej przestrzeni obiekty mają więcej niż jeden rzut na płaszczyznę.
Drogi Arturze.... wbrew temu jak ci się wydaje, świat nie jest aż tak chaotyczny, nieciekawy, bo niepoznawalny rozumem. Ale aby to odkryć, należy popatrzeć na rzeczywistość z innej, niż dogmatycznej perspektywy.
[#33] Re: Sam440-ep flex za 15 dni

@Artur32, post #30

Dużo przechowujesz jeszcze kolegów w swojej jaźni?


Wymienieni osobnicy, to nie są moi koledzy. I są jak najbardziej realni.
[#34] Re: Sam440-ep flex za 15 dni

@Drako^lM, post #8

Mini nie jest sprzętem przemysłowym.
[#35] Re: Sam440-ep flex za 15 dni

@wali7, post #32

Ale aby to odkryć, należy popatrzeć na rzeczywistość z innej, niż dogmatycznej perspektywy.


Dokładnie to też Ci doradzam ;)
[#36] Re: Sam440-ep flex za 15 dni

@GumBoy, post #33

Ale co mnie obchodzi, że nadużywasz marihuany przez co masz dziury w mózgu i wymyślasz sobie jakieś osoby, które według Ciebie są realne? Bo mnie nie interesują Twoje własne koszmary z urojonej rzeczywistości. Możesz nie udzielać się już w dyskusji do czasu jak przestaną na twój mózg działać środki odurzające?

Tym razem to już recydywa: trollowanie, ciągnięcie offtopica i wycieczki osobiste. Zaowocowało to tygodniem blokady. Pozdrowienia od moderatora.
[#37] Re: Sam440-ep flex za 15 dni

@GumBoy, post #27

Bo już dawno mieli ten port zrobiony i faktycznie na żadną nową bo jest na starą
[#38] Re: Sam440-ep flex za 15 dni

@Artur32, post #37

Doskonale wiesz, co oznacza przymiotnik "nowa" w tym kontekście.
[#39] Re: Sam440-ep flex za 15 dni

@Artur32, post #35

No i dodam jeszcze wagę empirii - co masz do powiedzenia w tej sprawie? Jakie konkretnie empirycznie weryfikowalne doświadczenia potwierdzają twoje tezy? Bo jeśli żadne, to sorry Winnetou... był kiedyś taki okres w historii, zwany Średniowieczem, gdzie przedkładano wagę dogmatu nad jakimkolwiek eksperymentem. Ja staram się mentalnie celować przynajmniej w Renesans (może być i Starożytność, na jedno wychodzi), więc dyskusja wedle zasad scholastyki zdecydowanie mi nie odpowiada.
[#40] Re: Sam440-ep flex za 15 dni
Wystarczy tu już tego śmiecenia! Jazda mi stąd, jak który nie posłucha to będą bany!
Merytorycznie czy nie, jest to ewidentne karmienie trolla i podjudzanie, tego też nie mam zamiaru tolerować.
[#41] Re: Sam440-ep flex za 15 dni
@ wątek: Gdzie jesteś?

@ Artur32, Gumboy, wali7 (w kolejności alfabetycznej, żeby była jasność): Może zmieńmy temat zanim "dyskusja" zajdzie za daleko i posypią się bany?
[#42] Re: Sam440-ep flex za 15 dni

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

juz wiem, PPC 440EP 667 MHz jest szybszy od PPC G3 800 MHz
[#43] Re: Sam440-ep flex za 15 dni

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #42

A zapodaj jakiegoś linka na potwierdzenie, to ciekawe co piszesz pomysł
[#44] Re: Sam440-ep flex za 15 dni

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #42

juz wiem, PPC 440EP 667 MHz jest szybszy od PPC G3 800 MHz


czyli PPC 440EP @ 800 to odpowiednik G3 960mhz lub wiecej? najs .biorac pod uwage szybsze pamiatki ..to chyba nie tak zle.

Ostatnia edycja: 08.04.09 11:24:00
[#45] Re: Sam440-ep flex za 15 dni

@DRACOX, post #44

czyli PPC 440EP @ 800 to odpowiednik G3 960mhz lub wiecej?

Taaa, jasne, procesor bez cache L2 na rdzeniu 440 jest szybszy od G3...
[#46] Re: Sam440-ep flex za 15 dni

@Sir_Lucas, post #43

[#47] Re: Sam440-ep flex za 15 dni

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #46

Test Dhrystone to nie wszystko. W rzeczywistych zastosowaniach brak cache L2 ma nieco większy wpływ na wydajność.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem