Komentowana treść: OpenAL dla AmigaOS 4.x
[#31] Re: OpenAL dla AmigaOS 4.x

@wali7, post #30

A czy ja napisałem że po instalacji audio nie ma? Działa jak najbardziej. Mieszanie z dźwiękiem zaczyna się dopiero po doinstowaniu wszelkiej maści odtwarzaczów multimedialnych. Trzeba tylko dopasować. Na przykład Mplayera nie mogę zmusić do działania z pulse audio ale przy OSS działa extra. VLC za to odwrotnie. Ale jak pisałem nie stanowi to wielkiego problemu
[#32] Re: OpenAL dla AmigaOS 4.x

@Arbuz, post #31

no może, VLC w sumie nigdy nie używałem, bo MPlayer spełnia wszystkie moje wymagania
[#33] Re: OpenAL dla AmigaOS 4.x

@Arbuz, post #29


(...) ale jednak jak nie mam dżwięku a mam zaznaczone PulseAudio (...)


Dlatego sporo ludzi przeklina PulseAudio. U mnie, mimo kilkunastokrotnego edytowania pliku konfiguracyjnego PulseAudio parska, dławi się, czasem znika by za jakiś czas odtworzyć dźwięk sprzed pół godziny, a czasem to nawet z poprzedniej sesji, a zdarza się, iż działa poprawnie... Oczywiście właściwe grupy są stworzone, zaś użytkownicy odpowiednio przypisani. Może za kilka lat, gdy cały projekt już okrzepnie, będzie to nawet porządny kawałek softu, tyle że przestarzały, a my będziemy walczyć z jego następcą...


(...) jak widzę też masz Fedorkę10 tylko na grzybie (...)


Na pegazie wymiękłem. Może gdybym miał więcej wolnego czasu, to kto wie... Może zmarnowałbym go jeszcze więcej?


Będziesz aktualizował do Fedory11 alpha czy czekasz na pełną wersję?


Broń Boże! Pełna wersja Fedory działa jak alpha, a co dopiero alpha!!! A tak poważnie - swego czasu tak zrobiłem, straciłem kupę czasu na walkę z wersją alpha, a przy próbie przejścia na pełną wersję system mi się posypał na dobre. Ogólnie to wystarczającą zraziłem się do badziewia popychanego przez Red Hata i poważnie zastanawiam się nad inną dystrybucją - taką, którą przed wypuszczeniem w świat przetestował choć jeden tester...

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem