Komentowana treść: MorphOS ma Flasha?
[#31] Re: MorphOS ma Flasha?

@MaaG^dA, post #30

Przyznam, że specjalnie się Flashem nie przejmuję, będzie to fajnie, a nie to nie... Natomiast to co oferuje samo OWB jest w zasadzie bez zarzutu, jeden z najlepszych wyników w Acid3 o czymś świadczy. To co w nim się być może poprawi to wyświetlanie tekstu, ale nie uprzedzajmy faktów...
[#32] Re: MorphOS ma Flasha?

@Count Grishnak, post #26

Zgadzam się.. nie wiem, co z tym OS X jest nie tak, ale na 1.42GHz maszynie flash nie powinien się tak haczyć. A MPlayer chodzi mi lepiej na Efice 400MHz ;) Ogólnie, MorphOS FTW :D
[#33] Re: MorphOS ma Flasha?

@Kokos, post #27

Swfdec jest na licencji LGPL i chyba dlatego został wzięty pod uwagę. Wydaje mi się, że gnash byłby lepszy, ale jest na nielubianej licencji GPL.
[#34] Re: MorphOS ma Flasha?
Flash to technologia z dużym potencjałem. Szkoda tylko że została zeszmacona przez większość webmasterów, którzy wykorzystują ją głównie do wyświetlania reklam, itp. tałatajstwa, które i tak ostatecznie ląduje w adblocku.
[#35] Re: MorphOS ma Flasha?

@grxmrx, post #33

gnash był po prostu jeszcze wolniejszy (nie żeby sfwdec to był jakiś szczyt techniki jeśli chodzi o optymalizację ;) Do **** ci linuksowi programiści
[#36] Re: MorphOS ma Flasha?

@Jacek Piszczek, post #35

Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?
[#37] Re: MorphOS ma Flasha?

@Grzegorz Kraszewski, post #31

Acid3 to jedno, zycie to drugie niestety. Safari, Chrome czy Opera z Acidem nie maja problemów a ze stronami jak najbardziej. Niemniej jest dobrze :)
[#38] Re: MorphOS ma Flasha?

@Valwit, post #37

Dokładnie..., na przykład mosowy OWB ma problemy z gmailem, ale OWB na OS4 obsługuje gmail bez problemu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem