Komentowana treść: Pismo spod szyldu PPA - ankieta
[#31] Re: Pismo spod szyldu PPA - ankieta

@Grzegorz Kraszewski, post #27

Przyznam się szczerze, że trochę spanikowałem. Ostatnio nasłuchałem się o aresztowaniu prezesa ZUS i na samą myśl, że podobny los mugłby spotkać prezesa PPA zadrżało moje serce. W końcu władza wypacza charaktery.... :)
[#32] Re: Pismo spod szyldu PPA - ankieta

@Zbysiuk, post #31

A kto mnie tu jeszcze pamięta?? Jakiś czas temu inny serwis rozrywkowy zrobiłem, ale niższych lotów, choć kto wie jak się rozwinie.
Wypaczony już dawno jestem i żeby było ciekawiej - nie mam dostępu do kasy czy to z gazetki, jaka by nie była, czy to z hostingu.

I żeby było jasne - nie robimy tego w celach zarobkowych, drukujemy tyle ile trzeba, sami rozsyłamy, nie ma problemów typowych gazet.
Gdyby gazetka kosztowała 90zł, to można by się było bać.
[#33] Re: Pismo spod szyldu PPA - ankieta

@SirLEO, post #32

Sir Leo!!! Jak miło! Pozdrawiam na wstępie!

No ja też zajmuję się wydawaniem magazynu na papierze, powiem szczerze, że ciężko jest w dzisiejszych czasach rozmawiać w ogóle o kwestii zarobkowej - trzeba trafić tematem i dostępnością. Ale jeżeli znajdzie się odpowiednia ilość osób chętnych, które nie to, że zadeklarują się, że kupią magazyn - tylko po prostu to ZROBIĄ - to warto poświęcić trochę czasu - im więcej osób do współpracy tym łatwiej - im więcej czytelników - tym motywacja większa :).
[#34] Re: Pismo spod szyldu PPA - ankieta

@SirLEO, post #32

@SirLeo

jeszcze jedna rzecz, widzę, że sobie niezłą grzywkę zapuściłeś. Stylowo ;)
[#35] Re: Pismo spod szyldu PPA - ankieta

@Zbysiuk, post #22

Cena, jak to zwykle u nas bywa zostanie celowo zawyżona tak, aby wierchuszka mogła się obłowić.


Mam nadzieję, że żartujesz...
[#36] Re: Pismo spod szyldu PPA - ankieta

@skipp, post #35

Pewno że żartuje, odkąd to przedsięwzięcia amigowe przynoszą profity - jeśli zaczną to już nie będzie prawdziwa amiga. Całe środowisko jawi mi się jako romantyczny bohater w bezmiarze informatycznych wrogów.
[#37] Re: Pismo spod szyldu PPA - ankieta
Dorzucę swoje 12 groszy.

W związku z tym, że ulubionym zajęciem większości w komentach i na forum jest jechanie sobie nawzajem dlatego proponuję taki tytuł:

"Periodyk Przekręconych Awanturników" (kilka bardziej dobitnych wariacji mi się nasunęło ale przyzwoitość obowiązuje)

A może z tej beczki (a może z NTB):

ENVOY

A dlaczego tak? Gazeta, chyba z misją... nowe technologie, rozwój naszego kultowego sprzętu, trochę retro. Taka ambasada przyszłości i przeszłości.

A teraz bluzgajcie :)

Ostatnia edycja: 29.09.09 23:44:22
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem