Komentowana treść: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf
[#1] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf
należom się
Ojjj bije po oczach...
[#2] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf
należom
lol

widać redakcja Execa bardziej dba o język Arexx niż o język polski

Ostatnia edycja: 06.11.09 18:36:07
[#3] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf
Zastanawiam sie czy ten Pan wymieniony z imienia i nazwiska jest bardziej amigowcem niz ja.
[#4] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@stefkos, post #3

Biorąc pod uwagę, że wspiera amigowe projekty to tak.
[#5] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@stefkos, post #3

jast najbardziejszym amigowcem bo dal najwiecej. proste.
[#6] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf
Czy stojom czy leżom, piniondze siem należom!
[#7] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@stefkos, post #3

To zależy jaka jest defincja amigowca. :) Mam Amigi, wspieram ten portal informacjami, zdjęciami, jakiś artykuł też się popełniło.
Wsparłem sprzętem MiniQ, czasami odpalam klasyczną Amigę. Uważam się za... komputerowca :) i tak... Amigowca (nie pececiarza, nie Atarowca i nie commodorowca). Do tego dochodzą dawne lata związane z działalnością na scenie itp.

Jeśli zaś idzie o wymienianie z imienia i nazwiska - Konrad zapytał się, czy nie będę miał nic przeciwko. Sądziłem, że wszystkie osoby zostaną wymienione na jakiejś liście (tak jak np. tej od Amiga Kit), wyszło jednak trochę inaczej niż sądziłem (ale to moja wina, bo się dokładnie nie zapytałem o co chodzi). Przyznam szczerze, że trochę się "zgarbiłem" widząc swoje imie i nazwisko, na pierwszej stronie Execa, ale jak wspomniałem - to mój błąd. Teraz jest już za późno, bo i tak zainteresowani widzieli tę informację. :(
[#8] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Deftronic/..., post #7

No patrz, nie wiedzielem ze Ty to Ty, a teraz juz wiem po tym komentarzu ;)



BTW: oby tak dalej! ;)
[#9] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@stefkos, post #3

Masz problem, prawda... Nie wiem co teraz zrobisz.
[#10] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Deftronic/..., post #7

Tym bardziej, że jak widać na Execu stało się to przyczyną nowych kwasów w środowisku. Niepotrzebnie.

[#11] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@stefkos, post #3

Zastanawiam się, czy zamiast licytować się złośliwościami potrafilibyśmy (my, MOSowce) zorganizować tego typu akcję na własnym podwórku. Dziękuję.
[#12] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Deftronic/..., post #7

Def: nie peniaj, niech widzą że w UK recesja się kończy
[#13] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Deftronic/..., post #10

lel bo exec to wytwornia kwasu.
[#14] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@recedent, post #11

ok jestem za, zarzuc wskaz na co warto i jedziem. jedy warunek z mojej strony to brak wsparcia dla pseudoiaimigowego os4x
[#15] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Deftronic/..., post #7

Ja nie mam problemu ze dales, bardzo fajnie, ciesze sie ze wspierasz amige w takiej czy innej formie. Kwestia tylko tego jak ciebie pojmuja ludzie wspierajacy e*ec a jak mnie.
[#16] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Deftronic/..., post #7

Czemu uważasz, że popełniłeś błąd? Twoje imię i nazwisko ukazało się w bardzo fajnej sprawie. To na pewno nie powód do wstydu!
A jeśli nie lubisz pokazywć się publicznie . No cóż.
Dla mnie osobiście to jest powód do dumy, a nie do (sorry!) wstydu.
Tak zawsze trzymaj!
[#17] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@stefkos, post #3

A dałeś choć złotówkę? Nie? To spadówa, nie jesteś :P
[#18] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@stefkos, post #15

Wiesz, myślę że trzeba mieć dystans do tego wszystkiego. Nie mam pojęcia jak mnie pojmują (no... może wiem, że Konard się ucieszył, że zareagowałem w taki sposób na jego apel), ludzie wspierający Execa - ja tam nie mam nawet założonego konta na forum. Udzielam się tylko - czasami - tutaj.

A kwota, którą przekazałem to raptem 1.5 baku paliwa na jakieś 400 mil - można na to spojrzeć ten sposób.

[#19] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Kitech, post #16

Wiesz, tylko że ja jakoś specjalnie nie szukam rozgłosu. Nawet na PPA mam inny nick niż kiedyś na scenie. Poza tym wyszło trochę tak, jakbym wystąpił przed szereg. Nie przemyślałem sprawy - jak napisałem wcześniej, jest to mój błąd. Olać to, za tydzień newsy spadną z pierwszej strony i wszyscy zapomną o sprawie.
[#20] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Deftronic/..., post #18

czy dlugosc p***** przeliczyles juz na inczesy? W polsce mamy system metryczny dobry czlowieku

Tę jakże kwiecistą i na temat wypowiedź nagradzam dwudniowym banem.

moderator
[#21] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@stefkos, post #15

Dlaczego pojmowanie przez kogos jest dla Ciebie takie istotne.
[#22] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Deftronic/..., post #7

No Jacek, teraz zostałeś oficjalnie zdekonspirowany
[#23] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Count Grishnak, post #20

Kurdę, nie wiedziałem... :)

Ale ja mieszkam w UK i podałem taki o to przykład z bakiem paliwa i liczbą mil, bo jest mi łatwiej... (dlatego, że po zatanowaniu do pełna, komputer wyświetla mi zasięg 250 mil i tak wbiło mi się to do głowy kapujesz?).
[#24] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@TCD, post #22

TCD - no, lipa trochę. ;)
[#25] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Deftronic/..., post #23

wiem ze mieszkasz w anglii, wiem ze wypozyczyles sprzet miniq itd itp- nie da sie tego nie zauwazyc ale piszesz na polskim portalu, wiec uzywaj miar uzywanych w Polsce, kapujesz:)?
[#26] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf
Czy aby nie było już kiedyś podobnej akcji o nazwie Amizilla? Wtedy się nie udało a teraz się uda? Co takiego się zmieniło od tamtego czasu?
Osobiście wolałbym by amigowcy mocniej wsparli OWB niż wymyślali nowy projekt. Czego brakuje OWB, czego nie da się do niej dołożyć np. w postaci wtyczek? (zakładam, że pieniądze wymagane na port FF zasiliłyby implementację i rozwój wtyczek w OWB)
[#27] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@FOrest, post #26

Czego brakuje OWB

Nie wiem,może nazwy,lepiej brzmi

Firefox dla Amigi

niż OWB dla Amigi.
[#28] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@FOrest, post #26

Rzeszy programistów piszącej wtyczki porównywalnej w najmniejszym stopniu z ta pisząca je dla FF.
[#29] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Count Grishnak, post #25

Ja za to nie kapuję czemu się tak do człowieka przyczepiłeś? Jak napisał, podał przykład i wcale nie ma zamiaru doprowadzić do zniesienia w Polsce systemu metrycznego.

Rozgłosem się kolego Deftronic nie przejmuj - najważniejsze jest to, że masz zdrowe podejście do amigowania, bez fanatyzmu i takim Cię ludzie kojarzą.
[#30] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Count Grishnak, post #14

Ech... A miało być bez złośliwości nie...

Ja bym proponował bounty dla programu Inkscape. Fajny, otwarty program do grafiki wektorowej o sporych możliwościach. W działce wektorów nasz system wygląda dość słabo (SteamDraw? Bluepaint? Pliz, nie rozśmieszajcie mnie).

Ale! Może ktoś ma lepszą propozycję?

P.S. Zasadniczo dalszą dyskusję powinniśmy prowadzić w wydzielonym wątku, bo nijak ma się ona do projektu Timberwolf i PAUG.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem