Komentowana treść: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf
[#31] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Count Grishnak, post #25

OK, jeśli dzięki temu, poczujesz się lepiej... :)
[#32] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Deftronic/..., post #31

Ja tam wolę w milach OK
[#33] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@recedent, post #11

Recedent: pozwoliłem sobie otworzyć temat na forum na ten temat.
[#34] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Deftronic/..., post #19

hyh tez nie wiedzialem ze ty to ty :) spoko, mysle ze wszyscy widza jak bylo i nikt nie bedzie cie o nic posadzal :)
[#35] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@GumBoy, post #28

Te wtyczki i tak trzeba będzie portować. Czy nie da się ich wykorzystać w OWB, jeśliby w tej ostatniej zaimplementować obsługę wtyczek od FF?
[#36] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@FOrest, post #35

Nie wiem czy przypadkiem nie mylimy wtyczek z rozszerzeniami. Jeśli chodzi o wtyczki to faktycznie trzeba je dostosowywać, a co do rozszerzeń - w OWB nigdy nie będzie ich tyle co w Fx (podobno Mozilla poleca używanie takiego skrótu) i w większośći przypadków nie trzeba ich dostosowywać (oczywiście np. IETab zadziała tylko na Windows, tak jak kilka innych). W OWB nie ma rozszerzenia typu Firebug (z rozszerzeniami do niego) i przez to dla mnie ma mniejszą wartość niż Fx gdy chodzi o tworzenie czy testowanie stron. Bez rozszerzeń Fx nie jest już taki fajny (przynajmniej dla mnie) i dlatego z uwagą śledzę rozwój Chromium (Chrome) ponieważ wnosi coś nowego ( np. http://dev.chromium.org/developers/design-documents/multi-process-architecture ) i nie wydaje się być coraz bardziej ociężały z wersji na wersje.
Dla OWB (o ile jeszcze nie ma takiej możliwości) powinna wg mnie pojawić się obsługa skryptów userscripts.org ( Firefox obsługuje je za pomocą rozszerzenia Greasemonkey, Chrome/Chromium ma obsługę wbudowaną), ale to nie jest najważniejsze bo jak na razie to wiele podstawowych rzeczy brakuje (w mosowej wersji OWB na przykład normalnej obsługi cookies).
[#37] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@recedent, post #30

No właśnie. "Problem" akurat tego bounty nie leży w tym kto go organizował. Sam sie zastanawiałem, czy nie wsprzeć go finansowo. Ale z drugiej strony - skoro ma to być projekt tylko dla OS4 - to nie widzę powodu (z mojego punktu widzenia).
Jeżeli miałbym wesprzeć kogoś to albo projekt Mosowy (co oczywiste) albo jakis multiplatformowy (ewentualnie jedno-plafromowowy, pod warunkiem udostępnienia źródeł lub podjęcia się przeportowania).
Takim przykładem mógłby być np. WookieChat. Wprawdzie z niego nie korzystam, ale jest i działa.
[#38] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Count Grishnak, post #20

Count Grishnak niestety zostaje ostrzeżony 48-godzinnym banem na ochłodzenie głowy i przemyślenie swojego zachowania.
[#39] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@Count Grishnak, post #25

Mości panie "Hrabio", czep się pan płotu, miałeś zły dzień czy co? Jak nie masz nic ciekawego to powiedzenia, to pisz pamiętnik...

Nie wiesz ile ma mila? To do szkoły wracaj...
[#40] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@skipp, post #39

Nie zalecam kontynuowania wątku, którego inicjator dostał już bana... Niczemu to w tej chwili nie służy.

Wasz mod.
[#41] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@recedent, post #30

To może jezli chodzi o grafikę to GIMP ? A i Digi Cama (?) bym zobaczył (do zdjęć pod Linuxem).
[#42] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf
Tak czytam komentarze i widze ze newsy dotyczace AOS4 sa wyjatkowo draznice wielu na tym MOS-owym portalu. Zastanowiilbym sie na sensem ich zamieszczania, wszczynaja tylko wasnie.
[#43] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@reactor, post #42

Widocznie czytasz jakiś inny portal i inny wątek, bo ten portal nie jest mosowy (nie ograniczamy się do pisania tylko o jednym rozwiązaniu). Nie wiem też kogo drażni cokolwiek w tej wiadomości (nie widzę jakiegokolwiek związku) czy jakiejkolwiek dotyczącej AmigaOS 4 (3, 2 czy 1). Widocznie najlepiej by było gdyby wszystkie komentarze były wyreżyserowane pod jakimś kątem, a gdyby były to tak byś Ty był zadowolony ;) Jeśli nie akceptujesz możliwości wypowiadania się przez ludzi, którzy mają odmienne zdanie to należałoby się zastanowić kogo to jest problem...
Podobnie niedawno ktoś pisał na gadaczu, że za mało komentarzy do pewnej wiadomośći było (po godzinie od ukazania się) co sobie tłumaczył miarą tego na ile amigowy jest portal - paranoja.

Trollujesz, zamiast tego zrób coś pożytecznego - taka moja sugestia, wtedy chętnie ja skomentuje Twoją pracę. Czas start.
[#44] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@reactor, post #42

zastanawiam czemu exec wspiera akcje dzielące stanowisko reklamując bounty tylko i wyłącznie dla jednego systemu i oczekując od użytkownikow innych systemu wsparcia i uwielbienia dla ich pomysłu
[#45] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@grxmrx, post #43

Widać, jeśli nie ma ochów i achów dla boskiego dzieła pod newsem, to znaczy się news jest drażniący.
[#46] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@rzookol, post #44

W reklamowaniu pecetowych produktów to w żaden sposób nie przeszkadza. Widać konkurencję dzielimy na równa i równiejszą. Gdy w grę wejdzie parę groszy, poglądy dotyczące czystości OSowej ulegają zmianie.

Ostatnia edycja: 07.11.09 17:30:52
[#47] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@reactor, post #42

Które komentarze na to wskazują?
[#48] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@reactor, post #42

widze ze newsy dotyczace AOS4 sa wyjatkowo draznice wielu na tym MOS-owym portalu. Zastanowiilbym sie na sensem ich zamieszczania

Jeżeli newsy dotyczące AmigaOS 4 zamieszczane tutaj Cię drażnią, zastanowiłym się nad sensem dalszego czytania tego "MOS-owego" portalu.
[#49] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@grxmrx, post #43

Tym kimś byłem ja i skoro zostałem wywołany do tablicy to się wypowiem. Tak napisałem tak ale nie zuważyłem godziny pojawienia się njusa. Gdy mnie oświeciłeś to poprawiłem moją wypowiedź. A i tak wyszło na moje bo pod porównywanym njusem jest zdecydowanie więcej komentarzy. A po drugie portal jest taki jaki ludzie go tworzący i wchodzący na niego. I tyle koniec kropka. Wkońcy tylo było gadania o pokoju ostanio...
[#50] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@rzookol, post #44

Exec zajmuje się Amigaosem. A ten jest jeden. Dlatego też nie rozumiem Twojej wypowiedzi, która dodatkowo jest strasznie "nie po polskiemu".
A w temacie to fajnie że taki program powstaje na Amigę.

Ostatnia edycja: 08.11.09 00:35:19
[#51] Re: Polish Amiga Users Group wsparła projekt Timberwolf

@TomK, post #49

Co nie zmienia faktu, że nawet jak by to było 12 godzin, dzień lub tydzień to tak samo dziwna wydaje się miara tego na ile jaki portal jest amigowy względem ilości komentarzy pod taką czy inną wiadomością.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem