Komentowana treść: Projekt Timberwolf nabiera tempa
[#31] Re: Projekt Timberwolf nabiera tempa

@pawelini, post #27

Amigowy oes magnesem, czyli już nie FF? Ciekawe...
Z próżności to ja mam laptopa z Win7 i FF, Office 2007, OOo 3.x etc.
A filmy już od dawna oglądam na WII przy pomocy Mplayera, a nie przy komputerowym monitorze, ot próżność taka.
[#32] Re: Projekt Timberwolf nabiera tempa

@pampers, post #26

Ja juz nawet nazbieralem na ten sprzet niskiej klasy(chociaz na razie jeszcze sie wstrzymuje ,przed zakupem) I oczywiscie nie dla FF che go kupic , ale milo ze bedzie mozna przegladac strony na czyms z "wyzszej pólki" :)
[#33] Re: Projekt Timberwolf nabiera tempa

@MDW, post #29

friedeni są średni w portach, port Q3 nie dorasta mosowemu do pięt, podobnie jak komercyjn Quake2 czy FreeSpace. O ile kojarze to ludzie mieli także duże problemy z Shogo. Z drugiej strony Heretic2 byl zrobiony poprawnie więc może i tu jest szansa.

Ostatnia edycja: 09.11.09 13:59:47
[#34] Re: Projekt Timberwolf nabiera tempa

@MDW, post #29

Tak naprawdę to tylko Ty napisałeś co Ci na sercu leży. I fajnie według mnie. Kiedyś zarzucało się wszystkim wokół (MA) klapki na oczach i brak obiektywizmu. A teraz patrząc na to co się dzieje, i będąc nieco z boku, naprawdę mam mieszane uczucia.
[#35] Re: Projekt Timberwolf nabiera tempa
Na stronie projektu pojawiło się pięć nowych obrazków. Pokazują one wyświetlanie obrazków oraz obsługę CSS.
[#36] Re: Projekt Timberwolf nabiera tempa

@mailman, post #35

wygladaja sensownie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem