Komentowana treść: Zrób sobie własny AmigaOS 4.0
[#61] Re: Zrób sobie własny AmigaOS 4.0

@recedent, post #58

A nie przyszło Ci do głowy, że może jednak rozmawiamy o innych tekstach?

W amigazetach pisano sporo nieprawdziwych informacji na temat platformy PC. Na skalę co najmniej porównywalną z nieprawdziwymi informacjami na temat Amigi w dzisiejszej prasie pecetowej. Różnią się tylko przyczyną tego zjawiska. Wtedy było to rulezowanie, a dzisiaj jest to niewiedza redaktorów na tematy prehistoryczne.

Ostatnia edycja: 28.11.09 10:20:32
[#62] Re: Zrób sobie własny AmigaOS 4.0

@GumBoy, post #61

To ze kiedys czasem w amigowej gazecie kolorowano rzeczywisctosc, nie znaczy ze Ty teraz mozesz wymyslac nowe farmazony w stylu
Tylko sednem tych artykułów było stwierdzenie, że pod Windowsem się nie da, a nie, że użytkownicy tego nie robią. i podpinac to pod dawna prase.
[#63] Re: Zrób sobie własny AmigaOS 4.0

@reactor, post #62

Oburzenie uzasadnione. Skalałem świętość w końcu.

Jak dzisiaj ktoś gdzieś napisze nieprawdę o AmigaOSie, to jest afera na piętnaście stron. Jak kiedyś to samo w stosunku do PC zdarzało się w amigowej prasie, to było jedynie pożywką dla rulezowania.

Ale jak to mówią, wierzący nie potrzebuje dowodów, a niewierzącemu żaden dowód nie pomoże.
[#64] Re: Zrób sobie własny AmigaOS 4.0

@GumBoy, post #63

Nie wiem o jakis swietosciach piszesz.
Farmazony prawisz i nie potrafisz sie przyznac do bledu, nawet gdy kolejne osoby zwracaja Ci na to uwage.
[#65] Re: Zrób sobie własny AmigaOS 4.0

@reactor, post #64

Kolejne to liczba mnoga. A do błędu się potrafię przyznać. Jeśli go popełnię...
[#66] Re: Zrób sobie własny AmigaOS 4.0

@GumBoy, post #65

No to wskazesz mi zrodlo, gdzie napisano "ze sie nie da" o czym pisales w komentarzu #44? Czy moze zrodlem sa tylko twoje fantazje?
[#67] Re: Zrób sobie własny AmigaOS 4.0

@reactor, post #66

Nie wskażę Ci źródła i nie są to moje fantazje. Jeśli myślisz, że będę jechał 500km i przewalał jakieś 30 kilogramów amigowej prasy które posiadam tylko po to, żeby coś jakiemuś Reactorowi udowodnić, to się mylisz. Nie zależy mi na tym, żebyś mi wierzył i na tym, żeby Ci coś udowadniać. Jak już pisałem, tym co nie wierzą żaden dowód nie pomoże, bo i tak kota odwrócą ogonem. Możesz sobie uważać, że wypisuję brednie, nieszczególnie mi to wpłynie na życie.
[#68] Re: Zrób sobie własny AmigaOS 4.0

@GumBoy, post #67

Sugeruję przeniesienie tej pasjonującej wymiany poglądów nie na temat do HydeParku. Kontynuacja tutaj będzie niemile widziana.

moderator
[#69] Re: Zrób sobie własny AmigaOS 4.0

@GumBoy, post #67

Wiedzialem ;)
EOT.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem