Komentowana treść: PrBoom 2.5.1
[#1] Re: PrBoom 2.5.1
I za chwile pojawią się głosy, że AmigaOS4.1 jest tak zacofany, że dopiero teraz jest DOOM, że MorphOS jest dużo lepszy i wcześniej było. No i że lepsze itp.
Ostatnio jestem przeczulony na te wojenki i wzajemne dogryzanie sobie. Coraz bardziej mam tego środowiska dość. (pewnie i ono mnie).

I przy okazji pytanie:
Jest jakiś portal (pl) o MorphOSie podobny do PPA?
[#2] Re: PrBoom 2.5.1

@XaVeR, post #1

Mógłbyś chociaż poczekać na takie posty, zamiast prorokować (i prowokować)...

Skoro jesteś przeczulony na wojenki, to proponuję, żebyś starał się ich nie wywoływać, a już istniejące zażegnywał. Mogę na Ciebie liczyć?

Odnośnie pytania: polskiego portalu o MorphOSie nie ma. Ale jest dedykowany dział na forum - tutaj.
[#3] Re: PrBoom 2.5.1

@recedent, post #2

A zobacz na inne nowinki i komentarze pod nimi. Tam tego nie ma???
Napisałem tutaj bo to będzie zauważone. Napisanie tam zginie w tłumie. A praktycznie pod każdym newsem są docinki wzajemne.
Popatrz na to obiektywnie.

A może fajnie by było taki portal (dla MorphoOSa) zrobić w PL?
Dlaczego taki system nie ma wlasnego portalu w pl?
Ale to juz offtopic. Przepraszam.
[#4] Re: PrBoom 2.5.1

@XaVeR, post #1

Nic się jeszcze nie pojawiło, jesteś chyba trochę przewrażliwiony. PPA nie jest portalem o MorphOS-ie, tylko portalem który poza Amigą i AmigaOS, zajmuje się również pisaniem o MorphOS, AROS, a także o UAE. Akurat o samym MorphOS nie ma tak wielu artykułów i nowości ile np. ja bym chciał, użytkownicy tego systemu nie są tak aktywni...
Weź pod uwagę to, że na zloty amigowców przyjeżdżają ludzie, którzy interesują się retro, jak i nowymi Amigami czy też jej klonami. Czy nie możesz skupić się na pozytywach tylko szukasz dziury całym?

Nie wiem skąd to przewrażliwienie, ale jeśli dla Ciebie jak są dwie czy trzy osoby, które lubią porównywać różne wersje oprogramowania na podobne systemy jest nie do zniesienia to znaczy, że bardzo wyolbrzymiasz, nie wiem tylko dlaczego. Dla mnie to niesprawiedliwe i dla wielu użytkowników, którzy nie trollują również jest niesprawiedliwe jak zauważasz tylko jakieś wojenki (między kim a kim?) zamiast zauważyć rozwój, współpracę i integrację (choćby na imprezach, spotkaniach).

Widzisz, na przykład takie dobreprogramy.pl, tam piszą o systemach skrajnie różnych - MacOS, Linux, Windows (i tam pewnie fajniej komentują;). Podobnie osnews i tym podobne. W gazetach czy na portalach o ogólnej tematyce znajdziesz informacje na temat różnych partii politycznych. Być może, by nie poczuć się jak na wojnie (bo każdy komentarz może oznaczać jakąś wyimaginowaną wojnę) zbuduj schron i odetnij się od świata ;)

Pominąłeś wszystkie (w tym mój) komentarze, które nie były trollowaniem, a skupiłeś się tylko na tych, które Ci np. nie leżą bo pare osób się ze sobą nie zgadza (bo może wszyscy powinni mieć takie samo zdanie na każdy temat, ale byłoby wtedy ciekawie;)...

A jeśli już byś chciał wiedzieć czy komentowany program jest dużo lepszy na ten czy inny system - mogę sprawdzić, ja mam wszystkie systemy i chyba moja opinia się liczy.
[#5] Re: PrBoom 2.5.1

@XaVeR, post #3

Proponowaliśmy jako PPA miejsce na serwerze (hosting) i nawet mieliśmy gotowy layout strony przygotowany przez naszego grafika, ale nikt strony nie zrobił - nie uzupełnił żadną treścią, nic. Powtórzę to jeszcze raz - użytkownicy MorphOS-a nie są tak aktywni jak by się mogło wydawać, artykułów o tym systemie i ogólnych informacji jest zbyt mało od wielu lat. Mam nadzieję, że dzięki wersji tego systemu na Maca mini to się zmieni (bo użytkowników przybędzie)..

Jak wiszisz - sam wywołałeś offtopic, zamiast pisać o PrBoom piszemy o czym innym, ech...
[#6] Re: PrBoom 2.5.1

@XaVeR, post #1

Ostatnio jestem przeczulony na te wojenki

To po co umieszczasz tego rodzaju prowokujące posty? Za coś takiego powinno być ostrzeżenie moderatora za: robienie offtopica od razu w pierwszym komentarzu do newsa, oraz za próbę prowokacji flamewara. Przemyśl to sobie.

A co do gry - grałem w PRBooma pod MorphOS-em i muszę przyznać, że mnie już ta gra nie bawi. Człowiek się przyzwyczaił do Quake i Quake II i Doom wygląda tak jak wygląda, czyli stara gra z poprzedniej epoki.

[#7] Re: PrBoom 2.5.1

@Grzegorz Kraszewski, post #6

Jasne. BANA MI!
Wiesz co? Wszyscy co sie z Toba nie zgadzaja dostają bana. GRATULUJE.
Tylko, że ja potrafię się przyznać do tego że czasem wyskoczy mi offtopic. A Tobie sie przyznać do stronniczości sie nie udaje.
[#8] Re: PrBoom 2.5.1

@XaVeR, post #7

Chętnie podyskutuję z Tobą na ten temat... Na odpowiednim dziale forum. OK?
[#9] Re: PrBoom 2.5.1

@XaVeR, post #7

Krashan ma racje, prowokujesz i zaczynasz od OT. Nie ma takiego czegoś, że ktoś się nie zgadza z moderatorem i dlatego dostaje od niego bana, nie tutaj.
Ja widzę jeszcze coś innego, moje komentarze zignorowałeś, skupiłeś się tylko i wyłącznie na tym co mogłeś dołożyć do swojej układanki myśli obrażania się na całe środowisko. Czyli w tym momencie udowodniłeś, że zamiast wymieniać argumenty chcesz tylko trollować w imię swojego widzimisie.
[#10] Re: PrBoom 2.5.1

@recedent, post #8

Z tego co widać to jak na razie on nie chce dyskutować, szuka tylko argumentów by się obrazić na środowisko, innych nie przyjmuje i nie podejmuje - np. moje komentarze zostały zignorowane.
[#11] Re: PrBoom 2.5.1

@recedent, post #8

Jak na PPA sie piszę PW ?
[#12] Re: PrBoom 2.5.1

@grxmrx, post #10

Teraz niestety muszę wyjść. Jutro napisze na PW (jak sie da na PPA), albo założe watek na forum.
THE END
[#13] Re: PrBoom 2.5.1

@XaVeR, post #11

Na PPA nie ma PW. Możesz napisać maila.
[#14] Re: PrBoom 2.5.1
Komuś chce się jeszcze w to grać?!
[#15] Re: PrBoom 2.5.1

@parallax, post #14

Ja lubię pograć w Dooma.
[#16] Re: PrBoom 2.5.1

@parallax, post #14

mi sie nawet nie chce grac w hexena2 chociaz szukalem oryginalu i go po pewnym czasie kupilem, ze staroci to przyznam ze lubie w gry pod scummem poklikac
[#17] Re: PrBoom 2.5.1

@XaVeR, post #1

Chyba coś Cię boli jako usera AmigaOS4.1 że napisałeś takiego głupiego posta. Mnie jako użytkownika MorphOSa ta wiadomość po prostu nie dotyczy. Ja gram na MorphOSie w Transport Tycoona, też jest stary. Jak ktoś lubi Dooma jego sprawa. Tylko że Ty masz z tym jakiś problem.
[#18] Re: PrBoom 2.5.1

@XaVeR, post #1

teraz to nic, patrz jak trollowalo sie w 2004 z wolfensteina :)

http://www.ppa.pl/newsy/komentarze.php?p=1095&c=1#comments

[#19] Re: PrBoom 2.5.1

@XaVeR, post #7

Biorąc pod uwagę to nieprawdziwe stwierdzenie:

Wszyscy co sie z Toba nie zgadzaja dostają bana.

oraz poniższą wypowiedź:

Coraz bardziej mam tego środowiska dość.

mogę odpowiedzieć tylko jedno - droga wolna, nikt nie będzie tęsknił.
[#20] Re: PrBoom 2.5.1

@mailman, post #15

Też lubie pograć w Dooma ostanio w pracy przeszedłem jedynkę i potem dwójkę.
Do tej gry mam starego laptopa P1 120Mhz 48MB RAMu i czuję ten klimat tamtych lat. :)
Niestety Doom jest grą dosową i pod W98 w tej grze niemam dźwięku a pod MorphOSem niemogę grać myszką.
[#21] Re: PrBoom 2.5.1

@Leon, post #20

A podobno w pracy się pracuje, a nie gra ;) O ile nie jesteś sam swoim szefem to mam nadzieję, że Twój przełożony nie zagląda tutaj ;) Chyba, że to nie ma znaczenia w tym konkretnym przypadku ;)
[#22] Re: PrBoom 2.5.1

@grxmrx, post #21

Jak czasami czytam, co ludzie robią w pracy, to stwierdzam, że prawie wszyscy na tym ziemskim padole to frajerzy...
[#23] Re: PrBoom 2.5.1

@mailman, post #22

Ja jestem jakiś dziwny bo w pracy po prostu pracuję :) Nawet neta nie mam ;)
[#24] Re: PrBoom 2.5.1

@pampers, post #23

Ja mam neta, ale czasami nawet nie mam czasu czegokolwiek sprawdzić... Ale nie ciągnijmy już OT.
[#25] Re: PrBoom 2.5.1

@Leon, post #20

toshiba cs210? :)
[#26] Re: PrBoom 2.5.1

@Valwit, post #25

HP Compaq OmniBook 5500. :)
[#27] Re: PrBoom 2.5.1

@mailman, post #15

Ja tam wole Super Froga ;)
[#28] Re: PrBoom 2.5.1

@grxmrx, post #9

Jak widac, obawy XaVeRa to nie wynikaja z przeczulenia a z obserwacji, nawet Rzookol to potwierdzil. No, ale poudawajmy dalej.
A zeby nie bylo offtopicowo - DOOM jest fajny ;)
[#29] Re: PrBoom 2.5.1

@reactor, post #28

Więc zacznij od siebie, bo w wątku niżej napisałeś "Nie zdziwie sie jak niedlugo Prefsy zniknal i zamiast katalogu pojawi sie programik, w koncu AOS4 goni MOS-a ".
Ciekawe czy wpisując się w ten tok rozumowania można cokolwiek zbudować..
[#30] Re: PrBoom 2.5.1

@grxmrx, post #29

Chcialem w ten sposob zaznaczyc ze podoba mi sie to rozwiazanie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem