Komentowana treść: Filer
[#31] Re: Filer

@pawelini, post #29

Raz zainstalował i zaraz odinstalowałem, dla mnie jest to produkt totalnie nie dopracowany, gryzący się z innymi aplikacjami. Do amigowego Opusa 5 to mu strasznie daleko.
[#32] Re: Filer

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Może po prostu moje potrzeby są większe.

A ja powiem ze moje potrzeby sa minimalne i z nawiazka wystarcza mi DOpus, Filemaster czy inny Filer.

Z tym ze biorac (pod uwage) dzisiejszy swiat komputerow, to ja jestem w pecetowej mniejszosci, mniejszosci na skale wirusa - uzywam na pececie TotalCommandera, bo winokienka sa dla mnie nie wygodne. Ale jak widze MOS (bo AOS4 ma to w nosie), dąży jednak do tej klasy...
A Mlodziez z Vista czy 7, to nawet, pewnie nie wiedza co to w ogole jest Total(Win)Commander. Coż taka moda...

Jakis czas temu smiano sie z (bylej) mlodziezy ze nie poradzi sobie bez dżipiesów. Nienaturalnie, tylko mniejszosc sobie poradzila z mapami. Czyli nikt sobie nie poradzil :P
Teraz smiejemy sie okienkowcow, nienaturalnie...juz naprawde. Nikt nie potrafi uzywac konsoli, nakladki typu TotalCommander. Bo wszyscy mamy okienka ala Win i MOS.
Mam i j...ii. Ja tam wole uzywac Atari :P :)
[#33] Re: Filer

@MDW, post #12

Ambienta bym tym nie zastąpił na pewno.

Jak to stazy górole godają. Jest zycie i iluzja. :)
[#34] Re: Filer

@Leon, post #14

Puknąć się w głowę? :P
Jak w czesniej szyszka z lasu nie spadnie i nie uderzy mocno w glowe to Ambient niczego nie zaoferuje. Niczego?
Ambient oferuje wiele tworca Ambienta. Nikomu innemu. A nikt nie ma czasu uczyc sie tego, co w danej chwili oferuje Ambient.

Patrz z przymrozeniem oka, albo tworz Ambienta. ;)
[#35] Re: Filer

@GumBoy, post #22

Ktoś, kto nigdy nie używał

Dziekuje, wykluczam cie na stale z AOS4 na klasyku i licze na Twoje poparcie. Czy moge liczyc przynajmniej na jakies zrozumienie?
[#36] Re: Filer

@Andrzej Drozd, post #35

Dziekuje, wykluczam cie na stale z AOS4 na klasyku


Wykluczasz mnie z OS4 na klasyku? A co to ja jakąś biblioteką jestem? Jaki to ma w ogóle związek z używaniem Magellana?

Czy moge liczyc przynajmniej na jakies zrozumienie?


Nie możesz. Przeczytałem Twoje ostatnie posty w tym wątku i ni w ząb ich nie zrozumiałem. Piszesz chaotycznie, przelewając na klawiaturę bliżej nieokreślony ciąg myśli i emocji. Np. zdania "Ambient oferuje wiele twórca Ambienta" nie jestem w stanie zrozumieć.
[#37] Re: Filer

@Korni, post #15

Nie wiem co masz na myśli pisząc o intuicyjnej obsłudze myszy czy narzędziu wielokrotnej zmiany.


Narzędzie wielokrotnej zmiany to coś takiego, co umożliwia Ci np. wiele razy zmienić tryb sortowania, tryb wyświetlania listera, czy położenie okna ;)
[#38] Re: Filer

@GumBoy, post #36

"Ambient wiele oferuje twórcą Ambienta". (no niestety piszę bez ą, ę, ż, ź, itd, taka mała wada)
Ale już ci wszystko tłumaczę. Ambient jest genialnym środowiskiem dla ludzi którzy go tworzą i na codzień używają. Potrafią go wykorzystać. To jest naprawdę dobre środowisko. Ale laicy i nie wtajemniczeni, na pierwszy ogień biorą i tak prosty Workbench.
Tak więc Ambient, oferuje dużo tym, którzy siedzą w temacie i wiedzą jak go używać. Dla reszty jest Workbench. ;)

Dodane: A jakbyś się czepiał pisowni, to omijanie polskich ogonków jest akurat dla mnie fajnym katalizatorem i wlaśnie dlatego nie zapominam o ortografii (nie znoszę "naddomeny" Firefoxa i sam wolę sprawdzić w słowniku). Lepiej popracować nad ligicznym budowaniem zdań. Prawda? ;)

Ostatnia edycja: 23.01.10 10:25:32
[#39] Re: Filer

@Andrzej Drozd, post #38

Zatem chodziło Ci o "Ambient oferuje wiele twórcom" Ambienta. Prawda?

Odnośnie "narzędzia wielokrotnej zamiany" - chodzi o elastyczną, szybką i dającą naprawdę duże możliwości funkcję zmiany nazwy/rozszerzenia wielu plikom na raz, którą znajdziemy w TC. I o ile dobrze się orientuję, żaden Filer, Ambient, czy DOpus nie ma niczego takiego.
[#40] Re: Filer

@recedent, post #39

Tak. To moze jeszcze jedna popracuje nad ortografia. :)
[#41] Re: Filer

@Andrzej Drozd, post #38

"Ambient wiele oferuje twórcą Ambienta".


Jest to równie niezrozumiałe zdanie. No chyba, że "twórcą" ma być celownik od "twórcy", to jakiś sens gramatyczny przynajmniej jest. Bo logiczny żaden, Ambient oferuje tak samo wiele każdemu użytkownikami. A, że są userzy i lamy...


A jakbyś się czepiał pisowni, to omijanie polskich ogonków jest akurat dla mnie fajnym katalizatorem i wlaśnie dlatego nie zapominam o ortografii


Ach. To przez pomijanie ogonków piszesz "tworca" zamiast "twórcom"? Nie wiedziałem, że "om" można pozbawić ogonka zastępując je "a". Mało tego, nie wiedziałem, że w "om" jest ogonek.

(nie znoszę "naddomeny" Firefoxa i sam wolę sprawdzić w słowniku)


Nie wygląda na to. Sprawdziłeś odmianę rzeczownika "twórca" w liczbie mnogiej?

Lepiej popracować nad ligicznym budowaniem zdań. Prawda?


Obiecujesz?

Ostatnia edycja: 23.01.10 10:42:55
[#42] Re: Filer

@recedent, post #39

Ciekawe, czy TC jest w kwestii zmiany nazwy lepiej rozwinięty niż MultiRen. Niestety nie mam TC, żeby to sprawdzić. Z Magellanem zatem też nie porównam, więc mogę wierzyć na słowo co najwyżej.
[#43] Re: Filer

@GumBoy, post #41

"Ty pokrętny Mosisto". Odpwiedz znajdziesz post wyzej. :P
[#44] Re: Filer

@Andrzej Drozd, post #43

Odpowiedź na co? Na pytanie czy obiecujesz? A to o mosiście to jakiś cytat?
[#45] Re: Filer

@GumBoy, post #44

Pewnie dostanę bana od moderatora, ale cóż, czasami trzeba walczyć :)

Jesteś wrzodem. Inteligentną pluskwą. Nie masz ani jednej życzliwej osoby na tym portalu i jak się domyślam także na Execu.
Tacy jak ty, wzbogacają fetor wojenny po obu stronach.
[#46] Re: Filer

@Andrzej Drozd, post #45

LOL
[#47] Re: Filer

@GumBoy, post #46

Każdy kolejny post w podobnym tonie, czy próba polemiki skończy się banem.
[#48] Re: Filer

@radzik, post #31

Z niczym sie nie gryzie ani pod xp ani vista ani w wersji x32 ani x64, by wygladal i dzialal dokladnie jak magellan trzeba go nieco pokonfigurowac (tak jak i golego magellana by dzialal jak hmmm... najlepszy magellan jakiego znam czyli moj! ;) )
[#49] Re: Filer

@Grzegorz Kraszewski, post #47

LOL

Ban na miesiąc. LOL.

moderator
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem