Komentowana treść: UFO: Alien Invasion dla MorphOS-a
[#31] Re: UFO: Alien Invasion dla MorphOS-a
Gram już drugi dzień, łącznie 5-6h. Odpaliłem 4 różne mapy walk (oczywiście kilka razy powtarzałem misje :P). Gra działa poprawnie. Czasami w menu kaszanią się tła i obrazki. Tak więc gra jest grywalna. Dla mnie bomba a do tego darmowa.
Aha nowa wersja 2.3 nie bedzie obsługiwała zapisów gry z wersji 2.2.1.
P.S. Jak się obraca żołnierza w miejsu ? Jak się dodaje polskie tłumaczenie do gry ?
[#32] Re: UFO: Alien Invasion dla MorphOS-a

@MaveRick, post #31

Co do zapisu gry to raczej nie będa kompatybilne .
Klikasz prawym na kierunku w którym chcesz żeby się obrócił
Żeby dodać tlumacznie trzeba sobie skompilować gre z nowymi plikami lokalizacyjnymi
[#33] Re: UFO: Alien Invasion dla MorphOS-a

@Drako^lM, post #30

Wiem, wiem, ja się wypaczyłem grając w inne ufoki, w tym ostatnio bardzo długo w UFO: Extraterrestrials.
zapewne grałem też w dość wczesną wersję tej gry, a nie aktualną, to było dawno temu, więc nie ma co się zbytnio sugerować moim komentarzem.
[#34] Re: UFO: Alien Invasion dla MorphOS-a

@MaveRick, post #18

No dobra, na pełnym ekranie i po uruchomieniu gry drugi raz już muzyka się nie tnie i nie ma śmieci na ekranie w pewnych sytuacjach, ale nawet to nie pomogło by zmienić moje zdanie na temat grywalności tego tytułu. UFO: AI w tej wersji nie jest grywalne, poziom trudności jest za wysoki (i nie da się go zmienić), a sama rozgrywka jest nudna.

Czyli wyszło na to, że nie port, a sama gra jest w aktualnej wersji słaba.
[#35] Re: UFO: Alien Invasion dla MorphOS-a

@SirLEO, post #33

No UFO: Extraterrestrials jest fajnie ;)
A jak sie zapoda jeszcze mody ....
[#36] Re: UFO: Alien Invasion dla MorphOS-a

@MaveRick, post #31

Jak chcesz pomagać w tłumaczeniu czy coś nie ma problemu :)

Potrzebne informacje odnośnie tłumacznia : http://ufoai.ninex.info/wiki/index.php/User_talk:Zenerka

Ostatnia edycja: 02.03.10 22:19:56
[#37] Re: UFO: Alien Invasion dla MorphOS-a

@Drako^lM, post #35

Tylko o modach się dowiedziałem po skończeniu gry, więc raczej nic mi nie dadzą (na gg resztę możemy obgadać).

Oby w tej wersji były różne dodatki ciekawe. Dla mnie minusem i zdziwieniem był rozmiar map, strasznie mały (fakt że pięter nie żałowano ;D) i brak FoW.
[#38] Re: UFO: Alien Invasion dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #1

Powiem więcej, na razie nie wystarczy moje 512MB. Po uruchomieniu systemu zestaje mi ~320-340MB. Gra się wczytuje "na styk" (zostaje może max 40MB), ale w momencie wczytywania mapy walki gra wywala się i wraca z powrotem do MorphOS (prawdopodobnie z powodu braku pamięci). Więc o Efice ze 128MB na razie zapomnij.


Ostatnia edycja: 06.03.10 11:12:13
[#39] Re: UFO: Alien Invasion dla MorphOS-a

@Solo Kazuki, post #38

Giera bangla na miniaku bez zarzutu ale mnie nie robi, ja jakiś antygrowy jestem ;) Jednakże pokłony dla Faba, jak zwykle zresztą.
[#40] Re: UFO: Alien Invasion dla MorphOS-a

@SirLEO, post #29

Zgadzam się, ja też szybko odpadłem. A według mnie najlepsze z serii jest UFO: Kolejne Starcie. A w ogóle to polecę ufo2000 ;)

Ostatnia edycja: 08.03.10 08:25:07
[#41] Re: UFO: Alien Invasion dla MorphOS-a
Niestety - na Mosie 145 pegaz 1 - ni cholery.
Na tym samym sprzęcie pod mosem 2.4 poszło, ale ukazaniu się pierwszej planszy z opcjami - zwiecha. Nie pomóg 1 GB ramu...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem