Komentowana treść: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
[#1] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
http://tdc-smakowitosci.blogspot.com/2010/03/amiwawa-2-impra-dla-amigolubcow.html - myślę, że kilku Atarowców też wpadnie :)
[#2] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@gorzyga, post #1

Ja wpadnę na 99% :)
[#3] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

Spotkanie w przyjaznej atmosferze wszystkich zainteresowanych Amigą, AmigaOS-em, MorphOS-em, czy Amigą "klasyczną".


oraz AROS-em :)

http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=13&i=796&t=779&ostatnie=1#779


Ostatnia edycja: 08.03.10 20:08:55
[#4] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
Jestem na 99%
[#5] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@stefkos, post #4

Cóż mogę powiedzieć ? Będę z wami tylko duchem - życze dobrej zabawy :(
[#6] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
Coż wygląda na to że i ja też będe :)
[#7] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
Czy będzie gdzie zaparkować auto w pobliżu tego klubu?
[#8] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@Tomski, post #7

Przed Klubem jest parking.
[#9] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
Do zobaczenia na imprezie :)
[#10] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
Ehh...Będę w Wawie na kilkudniowym szkoleniu,ale dopiero w przyszłą środę.Tak to bym wpadł.
[#11] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@waldiamiga, post #10

Biorac pod uwage to, jak traktuja ludzi o odmiennych pogladach na stronie EXEC'a, to nie jestem pewien co do tej "przyjaznej atmosfery" ;)

Sa ludzie, ktorzy do dzisiaj potrzebuja antagonizmu w swiecie komputerow. Biorac pod uwage dawne, zabawne wojny pomiedzy Amigowcami a ST'kowcami, Atarowcami i Commodorowcami, Amstradowcami, Spectrumowcami itp. itd. to dzisiaj czuje sie wrecz zagubiony i wyalienowany. Czuje sie bowiem i Amigowcem i Commodorowcem i Atarowcem, Macowcem, PS3'owcem... ;)

Z mila checia wzialbym na ten zlot PS3, CD32, AtariXL z SIO2SD, ale obawiam sie, ze nie byl bym potem w stanie nad tym wszystkim zapanowac

Skonczy sie na CD32 i ewentualnie PS3. Tak sobie myslalem, ze fajnie by bylo zrobic zawody najpierw w SWOS, a nastepnie w Fife10 na PS3. Jakby co, prosze wziac ze soba joysticki do Amigi i pady do PS3.
[#12] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@Duracel, post #11

Biorac pod uwage to, jak traktuja ludzi o odmiennych pogladach na stronie EXEC'a, to nie jestem pewien co do tej "przyjaznej atmosfery"


Niepotrzebnie generalizujesz, ja bym powiedzial, ze to dziala jednak w obie strony na kazdym z portali.

Przy okazji, to dobrej zabawy ;)
[#13] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@Hellena, post #12

Niepotrzebnie generalizujesz, ja bym powiedzial, ze to dziala jednak w obie strony na kazdym z portali.


Z pewnoscia masz racje, tyle, ze sytuacja jest o tyle intrygujaca, ze jak sie okazalo "ideologicznie" blizej mi do ludzi z Execa niz PPA, natomiast tutaj nie zauwazylem tak chorobliwych reakcji na "inny swiatopoglad" jak na Execu. Poza tym na PPA jestem juz od dluzszego czasu. Bardziej odpowiadaja mi dzialy, styl i szata graficzna ;)

Oczywiscie nie zamierzam robic burzy w szklanki wody. Po prostu dziwi mnie pewne bezsensowne w tym wypadku zacietrzewienie, ktore nikomu nic nie da, bo nie jest w interesie Amigi (jakkolwiek kto rozumie pojecie "Amiga").
[#14] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
A ja ze swojej strony dodam animke: http://stefkos.amigazeux.net/amiwawa2v2.avi . Wkoncu kiedys sam musze pouzywac swoich narzedzi:P
[#15] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@stefkos, post #14

Nie no rewelacja.Titler rulez :)
[#16] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@stefkos, post #14

Świetne!!!
[#17] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@stefkos, post #14

no właśnie ;)

No i fajna animka ... Trzeba też coś zrobić na nadchodzące AmiParty :)
[#18] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
To miała być moja pierwsza amigowa impreza lecz chyba nic z tego nie wyjdzie bo od wczoraj jestem dość dobrze chory(grypa).A szkoda bo nie jest daleko i mam juz Sama.

----AMIKIT OS 3.9----
----SAM440 OS 4.1----
[#19] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@AS, post #16

Mozesz zarzucic na strone, jak pisalem, zrobilem to od tak by przetestowac program:) Dzis juz mi sie nie podoba:)
[#20] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
W poprzedniej dyskusji ktos deklarowal, ze wezmie telewizor LCD. Czy to jest aktualne? Najlepiej jakby mial HDMI.
[#21] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
Ja będę na 100% już się szykuję ale niestety mojej Amisi Infinitiv nie wezmę
[#22] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
Eh, juz bylem spakowany :/ Niestety, robota.
[#23] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
No niestety nie da rady, za daleko...
Pozdrowienia z Uzbekistanu
[#24] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
Jak się uda, to na AmiWawie ujży światło dzienne mój najnowszy program do odtwarzania modułów muzycznych pod MOSem :)
O ile oczywiście na spotkaniu pojawi się specjalny wysłannik z krainy deszczowców imieniem Kokos ;)
[#25] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni
No nic, pytanie odnośnie monitora/tv z wejściem HDMI widzę, że bez odzewu.

Tak się z kumplem zastanawiamy, czy aby na tym zlocie nie będziemy jedynymi którzy pamiętają czasy świetności Amigi. Rok temu bardzo mnie rozczarowało, że nikt nie rozpoznał motywu muzycznego z kultowego, amigowego dema, czyli Phenomena - Enigma.

Nie chce za bardzo wchodzić w paradę organizatorom, ale wymyśliłem sobie, że zorganizujemy dwa podwójne konkursy. Pierwszy będzie konfrontacją w Sensible Soccer i Fifa 10 (ewentualnie Pes09). Drugi to będzie Street Fighter II na Amidze i Street Fighter IV na PS3 :)

Zamierzamy też puszczać trochę kultowych demek amigowych. Damy powiew faktycznej, PRAWDZIWIE Amigowej atmosfery ;). I niech mi jeszcze ktoś z Execa zacznie jęczyć, że to nie będzie amigowy zlot, to wyjdę z siebie chyba
[#26] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@Duracel, post #25

U milujacych pokoj owczarzy wyczytalem ze ps3 i st nie da rady wniesc.
[#27] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@fazior, post #26

ps3 ? bez sensu ..

wiem ze troche pozno ale mozna by ankiete zrobic wpdniesz nie wpadne nie wiem .. orientacyjnie wiadomo by bylo ile osob przybedzie. ..a tak lipa

Ostatnia edycja: 12.03.10 14:14:07
[#28] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@HOŁDYS, post #27

Pewnie ze bez sensu, ale zeby ograniczac kto co ze soba przytacha na wejsciu to troche dziwne jest. Np porownanie st i dowolnej amigi np na polu gier moglo by byc dosc zabawne:)
[#29] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@Duracel, post #25

Nie martw się, będzie parę osób pamiętających złote czasy Amigi - np. ja, V0yager, Deadman :) Właśnie szykuję kolekcję demek, które wgram na kartę SD do Minimiga.

Ostatnia edycja: 12.03.10 21:08:46
[#30] Re: AmiWaWa #2 - już tylko 5 dni

@gorzyga, post #29

Tak szczerze mówiąc to średnio mnie interesują czyjeś fanaberie i uprzedzenia do PS3 czy innych sprzętów.

Na PS3 mam zainstalowanego linuxa z E-UAE i choćby z tego powodu uważam, że może to niektórych zaciekawic. Kolejna sprawa to, to, że PS3 bedzie mi potrzebna jako odtwarzacz MP3 z coverami z gier i dem. Następna sprawa to... mam fajnego themesa amigowego na PS3 i choćby z tego powodu należy sie jej wejscie ;)

Chodzilo mi po glowie, zeby wziąć Atari XL i C64, ale już nie chce pałki przeginać, bo bym tego nie ogarnał wszystkiego. Jak mi ktoś przy wejściu powie, że z PS3 wstęp wzbroniony to go wyśmieje i powiem dowidzenia.

Sam pomysł zrobienia konkursu Sensibla vs Fifa10 oraz Street Fighter II vd Street Fighter IV uważam za fajne nawiązanie czasów dzisiejszych do retrogrania na Amidze.

Na prawdę nie interesuja mnie czyjeś chore uprzedzenia i mam nadzieje, że wszyscy będą się fajnie bawić. Równie dobrze mógłbym stwierdzić, że dla mnie Pegasos to nie Amiga i wstęp powinni mieć tylko "klasykowcy".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem